שאלות לפני קניית XBOX - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לפני קניית XBOX

SHAKED286

Recommended Posts

שלום לכולם

עוד מאט יש לי יומולדת ואנ ירוצה לקנות עכשי ויש לי שאל העל איזה דגמים אתם ממליצים לא ממש הבנתי מה כל דגם אומר אז אם אפשר גם הסבר על כל דגם שמביאים פה.

יש שם גם כזה דבר של 250MB או 4GB או 120GB מה זה האפרשים האלו ולה הזיכרות הזה משמש ?

תודה רבה ושבוע טוב

שקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש הרבה דיונים אל זה בכל מקרה

חדש נכון להיום תקנה רק את הדגם הרזה ותתרחק כמו מאש מהשמן

הסברים תחפש בגוגל -RROD

לרזה נכון להיום יש 2 דגמים כמאת זהים לגמרי שהאבדלים הם ככה

ברזה ארקיד יש 4 זיכרון מובנים אבל אין ארד דיסק (אפשר להוסיף אחרי זה אבל זה יקר כי צריך אחד שתואם לקונסולה )

ובארקיד גם אין \מיקרופון שגם את זה אפשר לקנות בנפרד אבל זה יקר

ברזה פרימיום יש ארד דיסק אבל אין 4 גיגה מובנים

ויש ומיקרופון -חוץ מזה החומרה אותו הדבר זה אותה הקונסולה ואתה יכול לקנות בנפרד את כל מה שיש בפרימיום לרזה (רק שזה לא משתלם ככה )

מעבר לזה יש כל מיני חבילות שונות וזה כבר כל אחד מה שמתאים לו

לדוגמה חבילה עם קינאקט (תוסף זיהוי תנוע) שמומלץ בעיקר למשפחות עם ילדים או סתם אנשים שאוהבים את זה

יש חבילות עם משחקים שונים או ציוד שונה ופה תבדוק קודם כל מה אתה רוצה ואיזה חבילה מתאימה לך

כי בדרך כלל לקנות בנפרד מהחבילה יוצא לא משתלם לקונה חדש

בעניין מה הזיכרון עושה? -בגדול כמו במחשב

לדמוים \התקנות משחקים\שמירות התקדמות\מוזיקה\סרטים\וכו

למשתמש שלא צריך או רוצה להריץ סרטים\שירים\וכו דרך ה360 ולא מתכנן לקנות הרבה תוכן מהרשת של ה360 עדיף הסלים ארקיד

שכולל רק 4 גיגה

למשתמשים יותר כבדים עדיף הסלים הפרימיום

הסלים פרימיום מתחיל מ120 גיגה אבל יש גם חבילות עם יותר -פחות מזה זה השמן ותתרחק מימנו

עריכה -ראיתי את המפרט שלך לא ממליץ לך על 360 במפרט שלך עדיף כבר PS3 כי רוב הנחשבים של ה360 יוצאים גם לPC ולרוב ניראים טוב יותר בPC

ואתה יכול לקנות גימפאד 360 לPC ובחלק מהמשחקים לשחק מולטיפליר בLIVE בחינם בניגוד לתשלום ב360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדובר על למפרט שהוא של כל הבית ויושב במרכז הבית ככה שאין לי שם כמה זמן שאני רוצה ולא תמיד אנ ייכול אבל הXBOX יהיה אצלי בחדר אם הטלויזיה.

טוב תודה רבה על התשובה אני לא מתכוון לקנות דברים מהרשת שלהם או לראות דרכו סרטים או משהו כזה אז איך הקונסולה הזאת תהיה לי ?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=774501

תודה רבה שקד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...