התלבטות בנוגע לקניית ראוטר ביתי- אזור ה200 שקלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בנוגע לקניית ראוטר ביתי- אזור ה200 שקלים

skuki1

Recommended Posts

אהלן,

אני צריך להחליף את הראוטר הביתי שלי.

בבית יש מחשב נייח (יחובר ישירות למחשב) ומחשב נייד (יחובר באופן אלחוטי).

הבעיה - הראוטר צריך לתפוס מרחק רב. הבית הוא בגודל של 2 קומות גדולות וצריך שתהיה קליטה בין הקומות (הראוטור יישב למעלה, הנייד בקצה השני למטה).

השימוש הוא שימוש ביתי (בעיקר ביטורנט בנייח, גלישה בסיסית בנייד) על גבי 5 מגה (כרגע ADSL, יש מצב לHOT).

איך הראוטר DLINK DIR-615? האם הוא ייספק לי את הצרכים? אם אני אשדרג את האינטרנט ל12 מגה נגיד הוא יידע להעביר לי את כל המהירות (לפחות לנייח)?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבולבל.

ה615 הוא לא בתקן N?

חשבתי על אזור ה200 שקל, אבל אם אני ייאלץ להגדיל אני אגדיל.

הדרישה היחידה היא שכל האינטרנט ינוצל בחיבור הקווי ותיהיה גלישה בסיסית בלפטופ (שבמרחק קומה).

פשוט קראתי ביקורות טובות על ה615 וראיתי שאפשר לשנות לו את הגירסה כך שייפתחו עוד אופציות.

השאלה היא ל615 לכמה מטרים נגיד הוא קולט...

ממש תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושש שהוא יהיה חלש מדי לדרישה שלך. עדיף ללכת על עם שלוש אנטנות שיוכל להבטיח רמת קליטה טובה יותר - לדוגמא ה-941 של TP-LINK.

ה941 הוא MiMO אמיתי?

אני אשמח אם תוכל להסביר קצת על ההבדל בין תקן N לבין טווח קליטה (עם התייחסות לMiMO).

אני אסביר לך למה- ההבדל בין ה615 ל941 הוא יותר מ100 שקלים (יש לי הנחה לDLINK) ולכן אני רוצה לדעת אם זה שווה את ההשקעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנתי מדריך שלם על הנושא -- קרא את הפרק על נושא ריבוי אנטנות -- http://www.netcheif.com/Articles/Wireless/wireless.htm

אז בעצם האנטנה השלישית בTLINK ייתן לי עוצמת אות חזקה יותר, נכון? ולכן כדאי לי ללכת עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטנה השלישית לא נותנת אות חזק יותר - היא מאפשרת פענוח יותר טוב של האות האלחוטי. המשמעות היא שאם יש יותר מרחק ומכשולים בין הנתב למחשב, האנטנה השלישית תסייע להתגבר על כך באופן טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...