HP Pavilion dv6-3125 i5 VS DELL Inspiron N5010 i5 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HP Pavilion dv6-3125 i5 VS DELL Inspiron N5010 i5

eliranl

Recommended Posts

מתלבט בין שני מחשבים

HP Pavilion dv6-3125ej

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=5902&CatCode=315

או DELL Inspiron N5010 i5-460M HD5470

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=15447

יתרון לHP בדיסק קשיח של 7200RPM ולייטסקרייב בצורב

מה אומרים איזו חברה עדיפה יתרונות חסרונות

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון שניהם זהים.

הHP מן הסתם יהיה טיפה יותר מהיר ממנו בגלל ההארדיסק היותר טוב, אבל הדגם של הDELL לדעתי לפחות יותר מומלץ מבחינת אמינות ושירות. קניתי אותו לא מזמן והוא נהדר בכל המובנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

גם אני מתלבט בין שני המחשבים האלה..

מצד אחד, לDell יש Full-keyboard שזה חיסרון מבחינתי כי אני לא משתמש בזה.

הבנתי גם שזמן הסוללה שלו לא ארוך במיוחד והוא מעט כבד.

מצד שני, שמעתי דברים טובים על השירות, האמינות והאיכות של מחשבי .

מישהו יכול לעזור בהחלטה? לספר משהו על הנוחות של המקלדות של המחשבים (חשוב לי מאוד), על זמן הסוללה, איכות המסך ועל חווית השימוש בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן של הDELL הוא 3 שעות מלאות בעבודה רגילה מניסיון איתו.

אתה מדבר ספציפית על הדגם הזה עם מעבד I5 וכרטיס מסך 5470? כי קראתי בביקורת באינטרנט שזמן הסוללה שלו הוא שעה וחצי.

Joha, אתה יכול לנמק למה דווקא הInspiron?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה מצוינת גם אני מתלבט בינהם.

לגבי HP -ראיתי באופיס דיפו - הלחצנים של המשטח "עכבר" קשים מאוד, הצבע שלו לבן ושחור (לא יפה לדעתי),אין לו מקלדת נומרית, ואין אפשרות הפסקת טעינה של סוללה כשהוא מחובר לחשמל אלא שיש אפשרות לשחק בין כרטיס גרפי למעבד גרפי רגיל. שנה אחריות על סוללה. אופיס סטרטר בעברית. מסך רקע ממש לבן. סוללה 650 שח. שירות ב CPM תא. 4 USB. כרטיס מסך 5470 . זכרון 1066. כרטיס רשת 1000. דיסק 7200. נראה ש HP יותר מתקדם טיפה.

לגבי ה - ראיתי בנוטבוקלאב - לחצנים רכים, צבע כסוף אפור יפה יותר לדעתי,מקלדת מלאה, יש אפשרות להפסיק טעינה של סוללה. 3 חודשי אחריות על סוללה(נא לבדוק את זה מה שהיה ב KSPׂ ) ואופיס סטרטר באנגלית (???) . המסך ברקע היה קצת ורוד אין לי מושג למה. סוללה מקורית 800 שח. שירות ביעל הרצליה. 3 USB.זכרון 1333 לא יודע אם זה משנה. כרטיס מסך יש 5470 ויש 5650 אין לי מושג למה יש הבדל. דיסק 5400. כרטיס רשת 100.

לגבי שירות - התקשרתי למרכז תמיכה ארצי של לברר פרטים על המחשב ועד שענתה לי מישהי בצרחות שמדובר ב"מוסך" ולא במרכז לשאלות ,בסוף ניתקה לי את הטלפון בפרצוף. מעבר לזה ניסיתי עוד טלפונים של דל ישראל והם לא עונים אלא רוצים פרטים ונחזור אליך....בקיצור ממש לא התרשמתי מהשירות של .

בHP יש מרכז תמיכה ישראלי ואתר ישראלי מושקע מאוד עם הסברים בעברית אז כנראה הם יותר טובים כאן.

אשמח כמובן לשמוע עוד דיעות גם אני מתלבט ואולי בגלל השירות אני פשוט אקנה מחשב נייח, למרות שצריכת חשמל שלו פי 4 ממחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...