על MUGEN II שקניתי.. ועזרה לבחירת חדש! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

על MUGEN II שקניתי.. ועזרה לבחירת חדש!

ksn1981

Recommended Posts

כשקניתי מחשב לפני כשבועיים, ולא היה לחנות "פשוט" שרציתי, הציעו לי קירורים "רציניים" במחיר מוזל..

הלכתי על ה- MUGEN 2 (ל- 1156: REV.B).. ואני חייב להגיד שלא הצלחתי ממש להבין את הקונצנזוס סביב הקירור הזה !!

ושלא תבינו אותי לא נכון,

מבחינת רעש, עבורי לפחות, הוא לא רק שקט, הוא אילם!

מבחינת הוא מעבר למה שאני צריך (i7-870 ללא OC)..

[ הבנתי גם שלא כל מאוורר עם PWM יודע לנצל זאת נכונה, המוגן דווקא כן.. האם זה נכון? ]

אז מה הבעיה?

המוגן כמעט נוגע בכרטיס המסך וכמעט נוגע ב- I/O האחוריים (קשה מאוד להעביר שתי אצבעות), הוא מכסה לגמרי את הקירורים של הלוח ומכסה את הזיכרונות.. מה שאני מנסה להגיד, הקירור הזה ע-נ-ק מימדים!!

בנוסף לזה שהוא מכסה את הזכרונות, הוא נוגע בהם ועוד עם "טיפה" לחץ! מה שאומר שהוא לא יכול להתאים לזכרונות עם צלעות לא שטוחים (אני אפילו לא בטוח שכל אלה יתאימו)!!

[ הבנתי שהמוגן נחשב לגדול, אבל לא הכי גדול.. לאן זה עוד יכול לגדול ??!! ]

==================================================

עכשיו, כשיש לי להתייחס אליו בדרישותיי, מקווה שתוכלו לעזור לי.. אני בונה עוד מפרט (לא סגור)..

דרישות:

- גודל (לא ברמת המוגן)

- רעש (ברמת המוגן)

- PWM (ברמת המוגן)

- קירור (לפי הצורך למטה)

א. i5-760 ללא OC

ב. i7-870 עם/ללא OC

ג. i7-950 עם/ללא OC

מה לגבי ZALMAN CNPS9900 MAX ?

גם עזרה חלקית תתקבל בברכה..

תודה לכל העוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כל הקירורים של זלמן אתה תשלם פי שתיים כי יש לו עיצוב מגניב ושם זלמן אבל בעיקרון הוא לא שווה תמחיר שלו לעומת המתחרים ולא הבנתי מה הבעיה במוגן? אז מה אם הוא גדול וכמעט נוגע בחלקים האחרים??? הוא פשוט גם יוציא מהמארז את החום שהם פולטים החוצה (כמובן לא שקירור יעודי יקרר אותם אבל הצלעות יקלטו חלק מהחום ויפלטו אותו כמו חום מהמעבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש קירור לכל מצב, בכל צורה וגודל.

וליצרנים המובילים יש אתרים באינטרנט עם תמונות ונתונים של כל הדגמים (בדרך כלל גם תמונה איך זה על הלוח).

לך לאתר הזה ותעיף מבט.

http://www.scythe-usa.com/product/cpu_top.html

במצב שאין באתר של איך זה נראה על הלוח, אתה יכול לעשות חיפוש עם שם הדגם בGOOGLE IMAGES.

בין אם אתה מרכיב את זה בעצמך ובמיוחד אם לא, כדאי לבחור בקירור עם פלטה אחורית והברגה.

זה לא רק יותר יעיל, זה גם יותר בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...