המלצה על מצלמת ווידיאו HD ביתית -תקציב גמיש מעדיף בסביבות 3000 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מצלמת ווידיאו HD ביתית -תקציב גמיש מעדיף בסביבות 3000

stone cold

Recommended Posts

טוב אני מקווה שיש פה אנשים מביני עניין

עוד חודשים אני טס לטיול לתאילנד ורציתי המלצות לגבי מצלמות

אני מתכנן לקנות מצלמת ווידיאו HD והשאלות הן ככה

1-בתאילנד זול יותר משמעותית מבארץ או לא (אני כן מתכנן לעבור במסלול האדום )

2-איזה מצלמת ווידיאו שתומכת ב1080P מומלץ למשתמש ביתי ?

אני לא צריך אחת סופר מקצועית אלה אחד ידידותית שמספקת תמונה טובה בלי לשחק אתה יותר מידי

3-בעניין תקציב אני לא סגור אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בתאילנד לא ממומץ לקנות, מנסיון. המקום היחיד שאולי הייתי חושב זה קניון בשם "פנטיפ פאזה" שאולי שם זה לא חיקוי,ומוצר חדש, וזה גם בערבון מוגבל, תוסיף לזה "אין אחריות" , ואולי מוכר שימכור לך מוצר משומש = לא מומלץ.

- לטיול,במיוחד לתאילנד שחם שם, קצת מעצבן להיסחב על מצלמת , וגם תמונות.

- מצלמה ב 1080P ? זה איכות גבוהה מאוד, שלא נראה לי אתה צריך בכלל, אני חושב ש 720P או 1080I יספיק לך.

הייתי שוקל לקנות מצלמת תמונות TZ7 או TZ10 של פנסוניק, מנסיון שלי שהייתי בתאילנד ובמקומות בעולם- הוידאו שלה מאוד מאוד טוב, עדשה רחבה ועוד דברים טובים, מה גם שהיא היברידית (תמונות+וידאו במוצר אחד).

בתור צלם ועורך- אני יכול להגיד לך שהוידאו שלה מאוד איכותי, ביחס למצלמות קטנות. מה גם שהיא קטנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה חשבתי לקנות בסוף הטיול עם זה היה זול משמעותית

אתה לא ממליץ לקנות משם ואני יקבל את ההמלצה

בעניין 1080P את זה אני כן רוצה וכן מצלמת ווידיאו כי זה לכמה שנים טובות

מה מומלץ אז בארץ למשתמש ביתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם תקנה בסוף הטיול עם מה תצלם את הטיול ?

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-videocamera&db56537=143177&db5391=258338

פנסוניק, ובסוף קנון. מה שלא החברה הזו - אל תיגע.

עדיין 1080P נראה לי מיותר, ומאוד בזבזני... אלא אם כן יש לך סטרימר וטלווזיה שתומכת ב FHD.

קח בחשבון - בגלל שלמצלמות האלה יש חיישן מאוד קטן, ומן הסתם הוא CMOS ולא CCD - אל תצפה לאיכות של סרטי ב HD...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברובם לא כתוב רזולוציה בכלל

וכן יש לי גם סטרימר גם מחשב מספיק חזק וכמובן מסך FHD

יש לך דגם ספציפי מומלץ חלק מהמצלמות בלינק מגיעות עם SVIDIO שזה ישן ולא מעביר FHD לטלוויזיה ישירות

וכן אני לא מצפה לאיכות של סרט קולנוע -ברור לי שמצלמה ביתית לא תתן איכות של מקצועית מה גם שבקולנוע מצלמים ברזולוציה גבוה בהרבה

אבל כן רוצה שתיתן איכות טובה יותר מערוץ 10 היום -חי חי חי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני לא מתעסק עם המצלמות בסכומים האלה אז אין לי מושג.

אישית הייתי הולך על פנסוניק,אלה עם פורמט ה AVCHD.

HD לא תוכל לראות ב S-VIDEO אלא רק ב לפלזמה/ LCD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.camcorderinfo.com/content/Panasonic-HDC-TM700-Camcorder-Review-37681.htm

ה-מצלמה למה שביקשת - 2700 ש"ח בקניה מ-B&H אם יש לך מי שיביא אותה (מצלמת 3CCD מהטובות שיש במחיר שפוי):

http://www.bhphotovideo.com/c/product/674275-REG/Panasonic_HDC_TM700K_HDC_TM700_High_Definition_Camcorder.html

הייתי שוקל לקנות מצלמת תמונות TZ7 או TZ10 של פנסוניק, מנסיון שלי שהייתי בתאילנד ובמקומות בעולם- הוידאו שלה מאוד מאוד טוב, עדשה רחבה ועוד דברים טובים, מה גם שהיא היברידית (תמונות+וידאו במוצר אחד).

בתור צלם ועורך- אני יכול להגיד לך שהוידאו שלה מאוד איכותי, ביחס למצלמות קטנות. מה גם שהיא קטנה...

בתור בעלים גאה של TZ10, היא אכן מצלמת HD מעולה, אבל רחוק מלהיות מושלם לטעמי שמשתמש ביתי - במיוחד בצילום של אירועי ספורט (תנועה מהירה) ותנאי תאורה בינוניים (בתוך אולם ספורט למשל או עם תנאי תאורה משתנים). גם קוטנה והאחיזה הלא טבעית לוידאו מקשים על צילום יציב, טבעי ואיכותי.

אני מנסה להביא את ה-TM700 אבל עדיין מחפש מצלמת עם יכולות דומות אך בעלת זום אופטי משמעותי יותר (X20 כמינימום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תצליח למצוא דגם ספציפי בתאילנד, לפחות לא במיידי וללא הזמנה מראש.

מה גם שדגמים "טובים" לא נמכרים כי אין להם שוק...

על הדגם הזה ספציפי שמעתי רק טוב, מאנשים שמבינים

המחיר שלה לא כ"כ אסטרונומי ביחס לתמורה שלה...

מחיר אסטרונומי יש למצלמה שאני רוצה לקנות- pmw 320 ... :lol:

http://www.bhphotovideo.comבמיוחד בצילום של אירועי (תנועה מהירה) ותנאי תאורה בינוניים (בתוך אולם למשל או עם תנאי תאורה משתנים). גם קוטנה והאחיזה הלא טבעית לוידאו מקשים על צילום יציב, טבעי ואיכותי.

יש המון מצלמות מקצועיות שאין להם יכולת אחיזה לוידאו, למשל מצלמת D5 או D7 של קנון ושמים להם גריפ מיוחד ומכתוף.

אני צילמתי קליפ על ה TZ7,עם חצובה,גריפ וסטדיקאם (רחף על הגוף), סתם בתור פרויקט אישי - וצלמים לא האמינו שצילמתי איתה.

הכל תלוי...

לגבי מקומות חשוכים- תעביר את הבורר למצב "סצנרי סקאיי" (זה שנותן לך אופציה חשיפה ל 15/30/60 - ואז צלם וידאו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...