Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 51 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה לעזאזל המשחק נמצא בין Bejewled 2 ל Sing it?!

השומרים של צריכים להשליך את הבעלים של החנות לצינוק!

Gman איזה טלביזיה/מסך יש לך?אני שובר ת'ראש כבר שבועות איזה מסך לקנות :s07:

יש לי Toshiba Regza XV550 "42, אבל זה דגם שכבר לא רלוונטי היום. אם אתה רוצה עזרה- בפרטי :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידעתם שיהיו אנשי זאב בסקיירים??

לא שמעתי מילה מטוד על זה וראיתי אני חושב כל ראיון שהיה איתו..

מכיל ספויילר למי שלא רוצה לראות..

Werewolves in Skyrim

זה ידוע שיהיו אנשי זאב כמו שהיו בעבר במורווינד. העניין הוא שבהתחלה התכנון היה שגם אתה תוכל להפוך לאיש זאב (כמו שהיה במורווינד) אבל הם ביטלו את זה בסוף. לפחות יהיה אפשר להפוך לערפד כמו במשחקים הקודמים, ואני גם לא אתפלא אם ב DLC עתידי הם יוסיפו גם את האפשרות להפוך לאיש זאב (עדיף על שריון לסוס...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שיהיו אנשי זאב כמו שהיו בעבר במורווינד. העניין הוא שבהתחלה התכנון היה שגם אתה תוכל להפוך לאיש זאב (כמו שהיה במורווינד) אבל הם ביטלו את זה בסוף. לפחות יהיה אפשר להפוך לערפד כמו במשחקים הקודמים, ואני גם לא אתפלא אם ב DLC עתידי הם יוסיפו גם את האפשרות להפוך לאיש זאב (עדיף על שריון לסוס...).

איך אי אפשר להפוך לאיש זאב?

בסרטון הוא נלחם בתור אחד כזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אי אפשר להפוך לאיש זאב?

בסרטון הוא נלחם בתור אחד כזה..

אה, לא רציתי לראות את הסרטון כי אני מעדיף להמנע מספוילרים כמה שאפשר. אני פשוט יודע שהם אמרו בפירוש שהם ירדו בסוף מהרעיון להכניס אנשי זאב למשחק (בתור אפשרות של השחקן) ורק שוקלים לעשות את זה בתור DLC עתידי:

http://www.gamebandits.com/news/the-elder-scrolls-5-skyrim-possible-werewolves-in-future-dlc-18936/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, לא רציתי לראות את הסרטון כי אני מעדיף להמנע מספוילרים כמה שאפשר. אני פשוט יודע שהם אמרו בפירוש שהם ירדו בסוף מהרעיון להכניס אנשי זאב למשחק (בתור אפשרות של השחקן) ורק שוקלים לעשות את זה בתור DLC עתידי:

http://www.gamebandits.com/news/the-elder-scrolls-5-skyrim-possible-werewolves-in-future-dlc-18936/

בפוסט הוא רושם שבכלל אין אנשי זאב, בלי קשר לאפשרות של שחקן להפוך לאחד כזה..

בכל מקרה בסרטון רואים איש זאב וגם רואים את השחקן הופך לאיש זאב.

אולי זה באמת רק לקווסט מסויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אתר של wikia לטובת המשחק ובו יש התיחסות לנושא האפשרות ל"תפוס" את הנגיף Lycanthorpy שזו המחלה שגורמת לך להפוך לאיש זאב כמו שבאותה צורה אתה הופך לערפד , אני מוסיף קישור כדי לא להרוס למי שלא רוצה לדעת , יש שם התיחסות לקבוצות במשחק וליחסים על נושא אנשי זאב

אולי זה ישפוך אור , אני חושב שהאתר יחסית אמין . . .

http://elderscrolls.wikia.com/wiki/The_Circle

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה זה שאני מחכה למשחק ומת לשחק בו

והדבר היחיד שנראה לי שיהרוס לי את החוויה זה בטטה. כבר קניתי כרטיס מסך חדש לכבודו....

אני אסתפק ב שהיה באובליביון , למעט ההתקדמות של האוייבים במקביל - שזה נפתר במשחק הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה זה שאני מחכה למשחק ומת לשחק בו

והדבר היחיד שנראה לי שיהרוס לי את החוויה זה בטטה. כבר קניתי כרטיס מסך חדש לכבודו....

אני אסתפק ב שהיה באובליביון , למעט ההתקדמות של האוייבים במקביל - שזה נפתר במשחק הנוכחי.

אני קונה מחשב חדש לקראת המשחק אבל עדיין שאלתי הייתה לגבי אנשי זאב :)

אני באמת מקווה שאם יהיו בעיות שיפריעו למשחק - בת'סדה יוציאו פאטצ' מהר מאוד.

orila תודה, אני אקרא.

יש לי כישרון לדלג על דברים שאני לא רוצה לקרוא :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה מחשב חדש לקראת המשחק אבל עדיין שאלתי הייתה לגבי אנשי זאב :)

אני באמת מקווה שאם יהיו בעיות שיפריעו למשחק - בת'סדה יוציאו פאטצ' מהר מאוד.

orila תודה, אני אקרא.

יש לי כישרון לדלג על דברים שאני לא רוצה לקרוא :yelclap:

גם אני רכשתי לפני כחודש מחשב חדש רק בשביל המטרה הזו

שיהיה לנו בהצלחה לאזן את הזמן הפנוי שלנו אחרי ההוצאה ב11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...