Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי את הסירטונים באיכות HD (הספקתי להוריד אותם מ-YT לפני שהוסרו)

דרך הגב המנוע של המשחק הוא לא באמת נבנה מ -0 עד 100 אלה שידרוג חזק של gamebryo שזה המנוע של אובליביון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אחרי המתנה ארוכה המשחק יוצא החודש בגירסת PC.

דרך הגב המנוע של המשחק הוא לא באמת נבנה מ -0 עד 100 אלה שידרוג חזק של gamebryo שזה המנוע של אובליביון .

כן ידוע.

טוד כבר חפר על זה בסרטונים, שהם לקחו כבסיס את gamebryo וכל ההתקדמות שעשו איתו בfallout 3 תיושם פה עם הרבה אלמנטים חדשים. היה סרטון שהוא הזכיר שלמרות כל ההתקדמות עם ה-radiant באובליביון, הוא לא היה מתוחכם ועכשיו ההתנהגות של ה-NPC's תהיה יותר עצמאית ויותר נשים לב לתגובות שלהם לשינויים בעולם המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוספת הכי גדולה שיש במנוע הזה היא כל הכלים של HAVOK, הכניסו הרבה חיים לדמויות במשחק שלפני זה הגיבו בצורה נוראית וניראו ממש מפחיד. בעזרת השם השיפורים והשינויים שהם עשו גם הורידו את כל הבעיות הנוראיות שיש עם gamebryo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סקיירים דלף לרשת.(די מהר)

למחשב? איפה? איפה?!

ראיתי משהו שמתיימר להיות המשחק למכשיר הקטן הנכה הזה ליד הטלוויזיה (שכחתי מה שמו, משהו עם בוקס), אבל זה שוקל 8 ג'יגה, ובת'סדה טענו שהמשחק יצא על דיסק Single Layer.

מאוד מדאיג אותי שלא שמעתי אפילו מילה אחת על גירסת ה-. אני מאוד חושש שהגרסה הזאת תידחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח נשימה ותירגע. עוד 10 יום זה פה.

בעזרת השם השיפורים והשינויים שהם עשו גם הורידו את כל הבעיות הנוראיות שיש עם gamebryo.

אתה מתכוון בעזרת אזורה!

images?q=tbn:ANd9GcTx57qQQ9u062G6KUF1BwSLFMMdjWVVj3qEOxThlmiCtqfmssnm8CFzMbw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...