Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן - עמוד 47 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls V: Skyrim - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

לגבי הפורטים, אני לא יודע כמה זה אמין אבל בווידאו מלמטה בדקה 03:46 כאשר טוד הווארד מסביר שזה גרסת

האקסבוקס ומקבל בוזים צורמים קודם כל הוא מסביר שהוא ציפה לתגובות כאלו :) ובנוסף מבטיח

שהגרסא למחשב תהיה הרבה יותר טובה.

שוב, לא בטוח אם הוא פשוט אמר מה שהם רוצים לשמוע אבל מצד שני אני לא מאמין שהם יתעלמו מהברור מאליו,

אנשים רוצים PC!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 802
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גרסאת המחשב לצערי בהרבה מקרים (היום) נחותה לגרסאת הקונסולות - פרט לגרפיקה כמובן. ממשקים בנויים כדי שיתיאמו לשלט וקורה לא מעט פעמים שהטרנזיציה לעכבר לא עולה יפה. יש כל מיני באגים שמתעוררים בגרסאות המחשב שלרוב לא מופיעים בגרסאות הקונסולות וכמובן ישעוד הרבה דוגמאות ..

זה לא חוק, אבל זה טרנד בתעשייה שהדגש על הוא נחות בהרבה - ואפשר גם להבין. כנראה שלסקיירים בגרסאת המחשב יהיו הרבה בעיות בהתחלה שיהפכו אותו לנחות בהשוואה לגרסאת הקנוסולות אבל עם קצת זמן זה יתוקן ועם עוד הרבה הזמן כשמודים רציניים יתחילו לצאת גרסאת המחשב תהיה נעלה בהרבה מזו של הקנוסולות. קיצר, אין מה לדאוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאת המחשב לצערי בהרבה מקרים (היום) נחותה לגרסאת הקונסולות - פרט לגרפיקה כמובן. ממשקים בנויים כדי שיתיאמו לשלט וקורה לא מעט פעמים שהטרנזיציה לעכבר לא עולה יפה. יש כל מיני באגים שמתעוררים בגרסאות המחשב שלרוב לא מופיעים בגרסאות הקונסולות וכמובן ישעוד הרבה דוגמאות ..

זה לא חוק, אבל זה טרנד בתעשייה שהדגש על הוא נחות בהרבה - ואפשר גם להבין. כנראה שלסקיירים בגרסאת המחשב יהיו הרבה בעיות בהתחלה שיהפכו אותו לנחות בהשוואה לגרסאת הקנוסולות אבל עם קצת זמן זה יתוקן ועם עוד הרבה הזמן כשמודים רציניים יתחילו לצאת גרסאת המחשב תהיה נעלה בהרבה מזו של הקנוסולות. קיצר, אין מה לדאוג

Video killed the radio star..

או יותר נכון

קונסולות דפוקות ומוגבלות הורסו מכונת משחקים משומנת ואמינה.

אני עדיין מקווה שבת'סדה לא עשתה פורט, אלא בנתה אותו גם למחשב ואולי הם פשוט

התלהבו מהתפריט שהם בנו לקונסולות שהם החליטו להציג רק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שגרסת הPC תהיה נחותה מגרסת הקונסולות.

היא תהיה נחותה בגלל הקונסולות.

תכנון לקונסולות מוריד את המורכבות ונוחות השימוש לרמה הכי בסיסית כדי להתאים לרזולוציות נמוכות, לעבודה עם GAMEPAD, ולקהל שחקנים רדוד שרוצה כמה שפחות ללמוד לחשוב וליצור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אובליביון היה פורט

וואלה ? :o

אם ככה אני ממש מבוסט לשמוע , למרות שיצא לי לראות את הקטעי על בסטדה והבנתי שדווקא קודם יצא הגרסה למחשב

בכל מקרה אני ממש מקווה שפורט או לא המשחק יהיה טוב לפחות כמו oblivion

מדד מצויין ל"כמה המשחק טוב " הוא המדד הבא:

כשאתה קם שעה קודם כדי לתפוס קצת זמן משחק לפני ההרצאות בתואר , ולמען הדיוק התחלתי לשחק רק בשנת 2008

:xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה ? :o

אם ככה אני ממש מבוסט לשמוע , למרות שיצא לי לראות את הקטעי על בסטדה והבנתי שדווקא קודם יצא הגרסה למחשב

בכל מקרה אני ממש מקווה שפורט או לא המשחק יהיה טוב לפחות כמו oblivion

כשאתה קם שעה קודם כדי לתפוס קצת זמן משחק לפני ההרצאות בתואר , ולמען הדיוק התחלתי לשחק רק בשנת 2008

אתה רציני?

http://sites.google.com/site/damicat/whyoblivionsucks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח , טוב לדעת

באמת שבהתחלה הממשק של oblivion היה קצת מוזר בהשוואה ל morrowind אבל אחרי שהתרגלתי אליו לא שמתי לב

אני לא מסכים עם כותרת הבלוג של "Why Oblivion Sucks" אני חושב שהוא מצויין

אם בזה אני בתור משתמש ארגיש שזה משחק שנבנה עבור , זה לא ממש מפריע לי

אבל תודה על חומר הקריאה , חמש דקות מאוד משעשעות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי עם CIV5 - באמצע הסמסטר הבנתי שאני עושה טעות וניתקתי כל קשר עם המשחק הנ"ל :P

אסור לי להגיע למצב הזה עם TES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קרה לי עם CIV5 - באמצע הסמסטר הבנתי שאני עושה טעות וניתקתי כל קשר עם המשחק הנ"ל :P

אסור לי להגיע למצב הזה עם TES

למזלי סיימתי את התואר ;D

עכשיו בוא נקווה שלא יפטרו אותי בגלל חוסר השקעה . . . :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...