Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

הבעיה עם ME2 זה שהוא הצליח להיות שום דבר. כשוטר הוא בערך כמו כל GEARS CLONE שיצא בשנים האחרונות וקיבל ביקורות גרועות, כ RPG הוא מאוד צולע כי חסר בו הרבה דברים שדיי חשובים ב RPG.

בצורה מסויימת הוא דיי מזכיר את HEAVY RAIN שדיי ניסה להיות שונה ולהגדיר ג'אנר חדש שממוקד בסיפור. הסיפור של ME2 אולי יותר טוב אבל הוא נכשל בכל שאר הדברים ש HEAVY RAIN הצליח לעשות.

מה שזה משאיר זה משחק שהוא לא שוטר, הוא לא RPG והוא גם לא מציג שום חידוש. זה כאילו מישהו כתב ספר ואמר לך תשחק בספר תשחק בספר :nixweiss:

יש לו סיפור יפה אבל כמשחק הוא אוסף של הרבה דברים שעשו בסדר ולא יותר מזה. אם הייתי רוצה סיפור טוב הייתי יושב עם ספר, אין לי בעיה עם זה שיש במשחק סיפור טוב, יש לי בעיה עם זה שהם עשו משחק שהמשחקיות בו לא בדיוק מוסיפה לאיכות המוצר (שזה החלק הכי חשוב במשחק, בגלל זה גם שניהם באים מאותו שורש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תגזים, הוא לא כזה גרוע במשחקיות .. הוא בסדר, אם אתה משחק על רמה קשה יש גם כל מיני דברים חמודים (כמו שילוב כוחות

בין כל הפארטי) שאתה צריך לעשות כדי להתגבר על אויבים.

שלא נדבר על זה שחלק גדול מהמשחקיות של ME ושל משחקי בכלל, זה קבלת החלטת ולראות איך זה משפיע על הסיפור.

שזה חלק ענק מ ME2 - במיוחד לטווח הארוך - ME3 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ME2, נכון הם הסירו הרבה דברים, ופישטו דברים אחרים שלא היו צריכים לגעת בהם - אתה צודק. ואני גם מאוכזב מאוד מזה

במיוחד ש ME1 היה כ"כ מצליח. אבל בכל זאת, הם גם עשו המון שיפורים, אי אפשר להשוות את גודל העלילה וה"אפיות" של המשחק

השני לראשון, הראשון היה מדהים, אבל השני עולה עליו. גם הדמויות בשני הרבה יותר מפותחות, הרבה יותר אופציות לדיאלוגיים

ובכללי הרבה יותר כיף לדבר איתם מאשר עם האלה שבראשון (שגם בו הם היו מדהימות.. שוב)

אתה חוזר כאן מילה במילה על מה שאמרתי - וזו בדיוק הנקודה. שיפרו המון דברים צדדיים ("אפיות", גרפיקה, "גודל עלילה") כך שהצינוים שהוא קיבל היו טובים אבל המשחק עצמו רדוד יותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שלי היא לא משחק גרוע\טוב. הנקודה היא שעד שכבר מוציאים משחק RPG טוב, ההמשכים שלו הופכים להיות שוטרים ג'נריים כדי לחלוב את המותג וקהל שחקני הRPG נשאר מאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק שיש בזה משהו, אכן שחקנים שמעריכים רק את הצד ה RPG של המשחק ירגישו אכזבה ומרמור על צעדים כאלה..

אבל אם אתה מסוגל לעזוב שנייה קיבוע של RPG ולהסתכל על המשחק כמשחק, עזוב ז'אנר, הוא משחק מהנה, שלפי דעתי

לא מאכזב..

אני רואה את זה ככה .. לא אכפת לי איזה משחק אני משחק, העיקר שיהיה לי כיף לשחק בו.

הם לא הגיעו למצב שהם הרסו טוטאלית את המשחק כמו שהם עשו ל DRAGON AGE 2 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ש ME 2 לא היה כזה גרוע כמו שעשו ממנו, בוודאי לא באותה רמה כמו DA 2.

הדבר הרע היחיד ב ME 2 היה שמאוד פישטו בו את היסודות המכאניים של משחקי תפקידים (מעט מאוד כישורים, מעט מאוד אפשרויות בפיתוח הדמות, מעט מאוד נשקים ושדרוגים לנשקים וכו'). אבל מבחינת סיפור, דמויות, אפשרויות בחירה ויכולת להשפיע על העולם - הוא היה משחק תפקידים לכל דבר. בהיבט הזה לא נהנתי ממנו פחות מאשר המשחק הראשון. זה ממש לא נכון שהוא היה סתם FPS או משחק אקשן רדוד.

DA 2 לעומת זאת היה ממש נפילה בכל תחום אפשרי. גם מבחינת המכאניקה שמאוד פשטו אותה בהשוואה לראשון, וגם מבחינת העלילה והדמויות. זה היה משחק ליניארי להחריד, בלי שום אפשרויות בחירה (אפילו הבחירות הגדולות במשחק היו סתם אשליה - התוצאה היתה זהה לא משנה מה בחרת!) ובלי יכולת להשפיע על העולם. הדמויות היו חד מימדיות כמו קרטון והסיפור היה מאוד משעמם ושגרתי. אני לא אגיד שלא נהנתי ממנו בתור משחק אקשן מטופש וקליל, אבל כמעט שלא היה שום דמיון בינו לבין המשחק הראשון.

אם ME 3 יהיה באותו סגנון של ME 2 לא תהיה לי בעיה עם זה. אני כמובן אעדיף שהוא יהיה דומה יותר ל ME 1, אבל זה מן הסתם לא יקרה. אם לעומת זאת הוא יהיה דומה יותר בסגנון שלו ל DA 2 אז באמת שנדפקנו... :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב ש ME 2 לא היה כזה גרוע כמו שעשו ממנו, בוודאי לא באותה רמה כמו DA 2.

הדבר הרע היחיד ב ME 2 היה שמאוד פישטו בו את היסודות המכאניים של משחקי תפקידים (מעט מאוד כישורים, מעט מאוד אפשרויות בפיתוח הדמות, מעט מאוד נשקים ושדרוגים לנשקים וכו'). אבל מבחינת סיפור, דמויות, אפשרויות בחירה ויכולת להשפיע על העולם - הוא היה משחק תפקידים לכל דבר. בהיבט הזה לא נהנתי ממנו פחות מאשר המשחק הראשון. זה ממש לא נכון שהוא היה סתם FPS או משחק אקשן רדוד.

DA 2 לעומת זאת היה ממש נפילה בכל תחום אפשרי. גם מבחינת המכאניקה שמאוד פשטו אותה בהשוואה לראשון, וגם מבחינת העלילה והדמויות. זה היה משחק ליניארי להחריד, בלי שום אפשרויות בחירה (אפילו הבחירות הגדולות במשחק היו סתם אשליה - התוצאה היתה זהה לא משנה מה בחרת!) ובלי יכולת להשפיע על העולם. הדמויות היו חד מימדיות כמו קרטון והסיפור היה מאוד משעמם ושגרתי. אני לא אגיד שלא נהנתי ממנו בתור משחק אקשן מטופש וקליל, אבל כמעט שלא היה שום דמיון בינו לבין המשחק הראשון.

אם ME 3 יהיה באותו סגנון של ME 2 לא תהיה לי בעיה עם זה. אני כמובן אעדיף שהוא יהיה דומה יותר ל ME 1, אבל זה מן הסתם לא יקרה. אם לעומת זאת הוא יהיה דומה יותר בסגנון שלו ל DA 2 אז באמת שנדפקנו... :-[

מסכים עם כל מילה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני אבין מה הם הולכים לשנות במשחק בדיוק, את המשחקיות עצמה? כי לעשות את זה כמו DA2 זה בכלל קונספט שונה במשחקיות, אתה רק לוחץ עם העכבר כמו על המטרה וזהו.

זה משעמם תחת.

המשחק DA נמחק אצלי אחרי כמה ימים שלא יכלתי לסבול את השליטה הזו, הכל טוב ויפה עם המקשים אתה הולך ושולט על השחקן אבל מה פשר הפיגור שאתה לא שולט על ההתקפות...רק לוחץ על המטרה והדמות כבר עושה הכל לבד, זה ממש מגעיל. אני רוצה לשלוט..להגן כשצריך או לא ולא לשים מגן חזק ולקוות שזה יוריד פחות מהנזק שאני מקבל.

אם ככה עושים את ME3 אז אני כבר מעכשיו יודע שאני לא קונה אותו...מקסימום מוריד כדי לראות איך נגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהבחינה הזו DA:O היה זהה לDA2... זה לא THE WITCHER, שבו השחקן שולט בדמות לחלוטין בקרב, זה משחק טקטי...

וד"א, שלא לקראת הסוף מערכת הקרבות של DA2 הייתה דווקא סבבה לגמרי. בהחלט לא קל מדי (שוב, לקראת הסוף אפשר להיות overpowered בטירוף, אבל עד אז...) ובסך הכל טובה למדי בהתחשב במטרה שרצו להשיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...