Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין מה הבעיה שלך עם זה. לא רואה איך זה פוגע במשחק. גם אם הCOOP יהיה גרוע, הSP עדיין כנראה יהיה מצויין.

מבחינתי COOP אף פעם לא יכול לפגוע במשחק, רק להוסיף. מקסימום זה פיצ'ר מיותר, עדיין יש את המשחק במצב הרגיל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא CO OP זה MP. השאלה איזה סגנון הם יבחרו ודיי ברור שהם ילכו על DM וכו' ואז זה דיי MEH :nixweiss:

אם הם ילכו על משהו שיותר קרוב ל MMO אז גם MEH כי אין מצב שהוא יעשו משהו שיכול לפגוע ב SWTOR.

אם הם היו עושים משהו יותר RTSי אז הייתי רץ לקנות בלי לחשוב פעמיים אבל זה משחק של EA, את ה RTSים שלהם הם הרגו מזמן וכל מה שנשאר זה איזה אונס בסין בשביל להוציא אולי עוד משחק C&C גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא CO OP זה MP. השאלה איזה סגנון הם יבחרו ודיי ברור שהם ילכו על DM וכו' ואז זה דיי MEH :nixweiss:

דווקא לפי הכיתוב זה נראה יותר כמו co op

"fight alongside your friends"

http://kotaku.com/5848167/mass-effect-3-has-multiplayer-says-cover-of-pc-gaming-magazine

r6z7s3.jpg

עריכה:

הנה, כמו שאמרתי - זה co op

http://kotaku.com/5848392/co+op-multiplayer-is-coming-to-mass-effect-3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייסי האדסון רשם בטויטר שלו שיש COOP, איך זה יהיה או אם יהיו עוד מודים של MP עוד לא יודעים.

בכל מקרה, לא יודע מה איתכם, אני מאוד נהנה מהמגמה של הCOOP שנכנסה חזק, והעולם+דינמיקת המשחק של ME יכולים להתאים בול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים Co-op במשחק ME .. כשאני משחק אני רוצה לחקור, לדבר עם אנשים, סתם להסתובב .. לא רוצה להגרר אחרי משחק של מישהו אחר ובטח לא רוצה לגרור אחרי אנשים. נראה לי מאוד מיותר, ואני מקווה שזה לא יפגע בחווית ה SP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם ילכו על משהו שיותר קרוב ל MMO אז גם MEH כי אין מצב שהוא יעשו משהו שיכול לפגוע ב SWTOR.

אם הם היו עושים משהו יותר RTSי אז הייתי רץ לקנות בלי לחשוב פעמיים אבל זה משחק של EA, את ה RTSים שלהם הם הרגו מזמן וכל מה שנשאר זה איזה אונס בסין בשביל להוציא אולי עוד משחק C&C גרוע.

איך RTS במשחק של shooter לא הבנתי? אז יהיה לו מולטי,זה נחמד.וכן, לmass effect יש פונטיציאל לעקוף את SWTOR,לפחות בעלילה.כי הוא רחב יריעה כמו sw,אם יעשו אותו כמו שצריך.מצד שני זאת ea....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאו השנה הרבה משחקים שהם הייבריד של TD ו SHOOTER, לא רואה סיבה למה אי אפשר לעשות אותו דבר עם RTS, לא רואה סיבה למה לא להוציא משחק RTS בעולם של MASS EFFECT, רעיון טוב למשחק של 30-40 דולר בהורדה בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...