Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mass Effect 3 - כל הפרטים כאן

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 221
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Dragon Age 2 ?

שוב, הבעיה בDA2 לא הייתה שהם מיהרו מדי בפיתוח, אלא שהם הלכו יותר מדי לכיוון הפעולה ופחות מדי לכיוון הRPG. התוצאה הייתה מה שהם כיוונו אליה, והמשחק היה מצויין בהתחשב במטרה שהייתה להם כאשר הם פיתחו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הקטע של BIOWARE

יש להם נטייה לקחת איזשהי בעיה ולפתור אותה בדרכים אגרסיביות לגמרי

אמרו על ME1 שכל הקטע עם הנשקים היה קצת מוזר ועשה בלאגן, הורידו אותו לגמרי

DA1 אמרו שהקרבות היו קצת איטיים וחסרי התלהבות (לטעמי היה אחלה וחבל ששינו) הפכו אותו למשחק פעולה

בגדול, כל המשחקים שהם מוציאים בסוף יוצאים טובים, אומנם מאכזבים קצת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא , כל הדברים האלה זה בגלל EA.

השינוי ב ME היה מפגר, המשחקיות בראשון הרבה יותר טובה מבשני. בראשון יש עומק אתה מרגיש שאתה מתקדם ואתה יכול לבחור, בשני יש מערכת מוגבלת שלא נותנת לך שום דבר האפשרויות בחירה מצומצמות ולא באמת משנות משהו. הנשקים עוד בסדר השאירו טיפה בחירה, שאר הדברים לא קיימים יותר. כל מי שאהב את השני יותר בהראשון או שלא מעניין אותו משחקיות והוא משחק בשביל הסיפור, או שהוא לא אוהב משחקים בסגנון הזה ובגללו אלה שכן אוהבים צריכים להתפשר על משחק פחות טוב (בזמן שמשחקים בשבילו מוציאים 100 בשנה ומשחקי RPG עם עומק בקושי נשארו).

DRAGON AGE 2 הוא המשחק הכי זרזו בפיתוח, הסגנון של העיצוב ממש לא מתאים, ה HUD ניראה כאילו הוציאו אותו מאיזה משחק חינמי, יש איזה 4-5 איזורים שחוזרים עליהם כל הזמן, הסיפור פחות טוב משל הראשון, הדמויות פחות טובות מבראשון, הוסיפו דברים יפים כמו שילוב של הכוחות של הדמויות אבל המערכת התקדמות פחות נוחה ויותר מצומצמת, אי אפשר לשנות שום דבר חוץ מנשקים אצל שאר הדמויות. בקיצור משחק מאוד מוגבל שחסר בו דברים דיי בסיסיים ורואים שלא ישבו עליו מספיק.

אני באמת לא מצליח להבין את EA, בשנים האחרונות דיי היה שיפור בדברים האלה אבל עכשיו רואי אותם שוב מכניסים את המפתחים שלהם ללחץ אין סופי ומוגזם שפשוט מוריד את איכות המשחק. זה לא רק , למה DICE למשל צריכה לפצל את כוח העבודה שלה בשביל לעזור בפיתוח של NFS וה MP של הסדרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את 2 יותר מ-1 כי זה זרם יותר, הסיפור היה סוחף יותר מבחינתי. זה פשוט הרגיש יותר קליימטי (גם הגראפיקה לא הזיקה). להגיד שהיו חסרים לי האלמנטים ב-1? ממש לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הגיוני ש EA ייכוונו אותם לעשות משחקים שפונים לקהל רחב יותר, ולא רק לחובבי RPG

Mass Effect 2 הוא משחק אדיר אך ורק בגלל הסיפור הרחב יותר שהוא מספר, הדמויות שמוצגות בו, והדיאלוגים המורכבים (בחירות..)

יש שיפורים בקרבות, ובכוחות. אבל לא באמת הרגשתי צורך אדיר בשיפור ממה שהיה בME1 .. זה בטוח לא מה שהופך את המשחק לענק.

אבל חבל פשוט שהם הפכו אותו למשחק הרפתקאות אקשן כזה, במקום RPG אמיתי..

מקווה שהם הבינו את הטעות ויישמו ב ME3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה אתה אומר שזה טעות? עובדה הרי שיותר אנשים אהבו, שיחקו וקנו את ME2. זה שחלק מהאנשים לא אהבו את ME2 ביחס ל-ME1 לא הופך אותו לגרוע יותר. הם אומנם איבדו חלק קטן מהקהילה אבל כנראה הרוויחו חלק הרבה יותר גדול עם המעבר. הרי המשחק גרם ליותר אנשים ליהנות מהמשחק. וזה בעצם כל המטרה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה מסתכל על דברים, אני אומר טעות מבחינת המעריצים של המשחק הראשון לפחות.

לגבי מכירות אין לי מושג. בנוסף, אני לא חושב שME1 יותר טוב מ2, גם אני חושב ש 2 יותר טוב

בגלל הסיבות שציינתי, וזה לפי דעתי מה שסחף יותר אנשים למשחק, לא הקטע שהם הפכו אותו למשחק אקשן יריות

כי בתור משחק כזה - הוא די משעמם .. הוא לא משתווה למשחק כמו GEARS לדוגמא ..

לי לא הפריע השינויים שעשו למשחק בגלל שכל כך אהבתי את שאר הדברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החפזון בפיתוח התבטא במספר המצומצם מאוד של הסביבות והטקסטורות שחזרו על עצמן לזרא.

זאת היתה בעיה ידועה במשחק שאכן נגרמה בגלל החפזון בפיתוח, אבל זאת היתה הבעיה הכי פחות חמורה בו (לפחות עבור השחקנים שציפו למשחק תפקידים ולא למשחק מכות מגוף שלישי...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת היתה בעיה ידועה במשחק שאכן נגרמה בגלל החפזון בפיתוח, אבל זאת היתה הבעיה הכי פחות חמורה בו (לפחות עבור השחקנים שציפו למשחק תפקידים ולא למשחק מכות מגוף שלישי...).

אני דווקא חושב שזאת אחת הבעיות המרכזיות במשחק, הפך אותו לנורא משעמם ...

בנוסף למה שהזכרת כמובן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלכלית זה צעד נכון אבל ל היה קהל מסויים במשך שנים ורובו לא מרוצה מהשינוי הזה. אני יכול להגיד לך שאני לא ממש אוהב משחקי RPG ו ME היה ה RPG הראשון שבאמת שיחקתי עד הסוף כי הוא היה עשוי בצורה טובה, אני ממש ל אהרגשתי בעיות עם החלק של היריות. כשהתחלתי את השני הסיפור היה שם, השאר לא ואת האמת המשחק השני לדעתי היה דיי רדוד.

אותו דבר קרה לחבר שלי, הוא לא אהב משחקי RPG כי ה םהיו כבדים וארוכים. אחרי לחץ מצידי הוא ניסה את הראשון וממש אהב אותו, סיים אותו דיי מהר (יותר נכון ישב עליו דיי הרבה שעות כל יום). ישר אחרי שהוא סיים את הראשון הוא התחיל את השני וגם הוא אמר שזה חסר, משחק טוב עם סיפור מצויין אבל אין לו את העומק של הראשון, אתה רץ יורה מדבר רץ יורה מדבר והחלקים של היריות גם היו פחות עמוקים והרגישו כמו GEARS OF WAR.

זה יפה לפנות לקהל חדש אבל זה עצוב שזה בא על חשבון הקהל שקנה את המשחקים שלך במשך שנים ושזה דיי הורג ג'אנר מאוד חשוב. אותו דבר אפשר להגיד גם על ה RTS, השוק הזה גם דיי מת וזה כי קשה לעשות משחק RTS לקונסולות והשוק הגדול שם (חוץ מ STARCRAFT שמסתדר מצויין, גם כי יש לבליזארד הרבה אוהדים וגם כי אין כל כך משחקים אחרים בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החברות לוקחות מותגים שזכו להצלחה מרובה בז'אנר מסויים (ME,DA וכנראה שאצטרך להוסיף לרשימה הזו גם את THE WITCHER) ומנסות לחלוב אותו (כלכלית) ע"י פניה לציבור רחב יותר, עם השקעה ב"חווית המשחק" על חשבון העומק. נוצר מצב שההמשכים האלו נמכרים בכמות גדולה ומקבלים ביקורות טובות בגלל הפניה לציבור הרחב יותר וההשקעה בצדדים החיצוניים של המשחק (תסרוט, אפקטי מרשימים) על חשבון העומק שלו. הבעיה היא שבגלל המשוב החיובי הסדרות רק ממשיכות בכיוון זה ומשאירות מאחור את הקהל הנאמן שהיה הסיבה להצלחת הסדרה מלכתחילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לקחת מהם את הדברים הטובים אבל, אתה יכול להגיד שאתה מאוכזב ואתה יכול להגיד שהוא לא כמו הראשון.

אבל להגיד ש ME2 משחק רע ? The Witcher 2 משחק רע ? בלתי אפשרי, הביקורות מראות שהמשחקים האלה, למרות שאולי

לקחו להם את העומק בכמה רובדים, עדיין משחקים מעולים. והם אכן משחקים מעולים, לא משנה מה אנשים אומרים.

אני מסכים לגבי DA2, זה באמת היה משחק שנפל מכל הבחינות מהראשון, הכל יותר גרוע, וזה באמת משחק ממוצע לגמרי.

לגבי ME2, נכון הם הסירו הרבה דברים, ופישטו דברים אחרים שלא היו צריכים לגעת בהם - אתה צודק. ואני גם מאוכזב מאוד מזה

במיוחד ש ME1 היה כ"כ מצליח. אבל בכל זאת, הם גם עשו המון שיפורים, אי אפשר להשוות את גודל העלילה וה"אפיות" של המשחק

השני לראשון, הראשון היה מדהים, אבל השני עולה עליו. גם הדמויות בשני הרבה יותר מפותחות, הרבה יותר אופציות לדיאלוגיים

ובכללי הרבה יותר כיף לדבר איתם מאשר עם האלה שבראשון (שגם בו הם היו מדהימות.. שוב)

לגבי The witcher 2 - יש לנו כבר שם דיון ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...