טריפל בוט - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריפל בוט

Goat17

Recommended Posts

שלום לכולם

יש משהו קטן שאני רוצה לעשות עם המחשב שלי ואני מקווה שתוכלו ליעץ לי איך עדיף לעשות את זה..

במחשב שלי יש שלוש דיסקים קשיחים על אחד מותקן W7 על השני W2008R2 והשלישי שמור לאחסון

מה שאני רוצה לעשות זה להתקין גם לתמיכה לתוכנות שלא עובדות לי על 7

כעיקרון מוגדר לי היום דואל בוט בין ה7 ל2008 שעובד יופי, מה שאני רוצה זה אם להתקין את הXP על הדיסק שעליו מותקנת אחת ממערכות ההפעלה

רצוי בלי לפרמט אף אחת מהן.. יש לי כלי שמשנה את גודל המחיצה ככה שזאת לא הבעיה שלי

מה שאני רוצה זה שיהיה לי מסך בחירה לפני העליה של המערכת הפעלה כמו שיש לי היום רק שיכלול גם את הXP

המערכת הפעלה שאני יכול לפרמט זאת ה2008 ואז להתקין עליה את הXP ואחר כך 2008 שוב מה שכן איך אני אגרום להן להופיע במסך בוט אחד עם ה7?

אני ממש אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי...

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://neosmart.net/dl.php?id=1

EASY BCD

למרות שבמאמר מוסגר אני אגיד שבמקרה שלך הייתי הולך על מערכות וירטואליות (לכל הפחות המערכת של ה-2008) וסוגר עניין - הרבה יותר פשוט ונוח.

במחשב שלי רצות כמה מכונות וירטואליות שום דואל בוט ושום עיזות

אני יכול גם להגיד שמעטות מאוד התוכנות שלא עובדות על 7 ורצות על (אני לא נתקל בהרבה כאלה)

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוסיף על הנאמר לעיל שמתוך 7 יש לך את ה- Compatibility Mode (שגם הוא בסופו של דבר מערכת וירטואלית).

אני בהחלט מסכים שהיום הרבה יותר פשוט ונוח (אלא אם כן החומרה שלך ישנה מאוד) להריץ מערכות הפעלה בתוך VM מאשר להתקין מספר מערכות הפעלה נפרדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...