בעייה בהגדרת WPA - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בהגדרת WPA

yossi_s1

Recommended Posts

הראוטר שלי התחיל לעשות בעיות לאחרונה (ניתוקים, איטיות,לא ניתן להיכנס לממשק ניהול)

החלטתי לשבת על זה לראות מה קורה, אז דבר ראשון ראיתי שיש גרסאות firmware חדשות יותר והיה כתוב שמומלץ לשדרג וככה עשיתי.

שידרגתי, הגדרתי הכל ודברים פועלים טוב יותר עכשיו.

הבעייה היא שלא משנה מה, ניסיתי מלא פעמים מלא קומבינציות שונות. אבטחת WPA או WPA2 לא עובדת.

לא עובדת אומר שאני יכול להגדיר את זה בראוטר, אבל אז כשאני מנסה להתחבר (ניסיתי 3 ושני סלולרים) זה לא מצליח.

בניידים זה מנסה להתחבר ללא הצלחה ואז מתנתק וחוזר חלילה.

בסלולרי הוא פשוט אומר לי שהסיסמא שגוייה.

אבטחת WEP עובדת בסדר גמור, ניתן להתחבר, אבל אני לא רוצה להישאר עם WEP, גם פתוחה עובדת בסדר.

מדובר ב3COM WL-537

בעיקרון אני יפנה לתמיכה שלהם, אבל לפני רציתי לדעת אם יש כאן מישהו שיש לו רעיון

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראוטר שלי התחיל לעשות בעיות לאחרונה (ניתוקים, איטיות,לא ניתן להיכנס לממשק ניהול)

החלטתי לשבת על זה לראות מה קורה, אז דבר ראשון ראיתי שיש גרסאות firmware חדשות יותר והיה כתוב שמומלץ לשדרג וככה עשיתי.

הבעייה היא שלא משנה מה, ניסיתי מלא פעמים מלא קומבינציות שונות. אבטחת WPA או WPA2 לא עובדת.

לא עובדת אומר שאני יכול להגדיר את זה בראוטר, אבל אז כשאני מנסה להתחבר (ניסיתי 3 ושני סלולרים) זה לא מצליח.

בניידים זה מנסה להתחבר ללא הצלחה ואז מתנתק וחוזר חלילה.

בסלולרי הוא פשוט אומר לי שהסיסמא שגוייה.

אבטחת WEP עובדת בסדר גמור, ניתן להתחבר, אבל אני לא רוצה להישאר עם WEP, גם פתוחה עובדת בסדר.

מדובר ב3COM WL-537

בעיקרון אני יפנה לתמיכה שלהם, אבל לפני רציתי לדעת אם יש כאן מישהו שיש לו רעיון

תודה.

תנסה לעשות לראוטר איפוס הגדרות לוחצים על העיגול מאחורה יותר מ 10 שניות ואז תגדיר הכל מחדש ותבדוק שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובנוסף תבדוק אם יש לנתב שלך עדכון קושחה.

כמו שכתבתי, כבר שידרגתי לגירסא הכי חדשה, לפני השדרוג WPA עבד בסדר, עכשיו לא.

לגבי איפוס הגדרות, כבר עשיתי את זה אבל אני ינסה בכל זאת שוב ואעדכן כשאגיע הביתה.

תודה בנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכפתור ריסט מפעיל מחדש את הראוטר אבל לא מאפס הגדרות (זה לא אמור להיות ככה, לדעתי עוד אחת מהבעיות של הראוטר שלי)

אפשר לאפס הגדרות רק דרך הממשק, עשיתי את זה וזה לא עזר WPA עדיין לא עובד.

עוד בעייה שלא נפתרה, לאחר כמה זמן שהראוטר דלוק לא ניתן להיכנס לממשק.

נראלי שבתכלס הוא מת, אומנם עובד אבל עושה מלא בעיות, כנראה שעבר זמנו.

למזלי יש לי DI624+ ספייר, ראוטר פחות טוב אבל יעשה את העבודה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...