משקפי Gunnar - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משקפי Gunnar

Zeev86

Recommended Posts

לאחרונה העניים שלי מתעיפות מהר מאוד ממסך המחשב, וחשבתי לקנות את המשקפיים האלה, שאמורים לעזור לי עם הבעיה.

השאלה שלי, אם זה באמת עוזר. למישהו יש אותם?

http://gunnar.co.il

עריכה: אל תמליצו לי ללכת לרופא עיניים. הייתי. הראיה שלי בסדר גמור. פשוט העיניים מתעיפות לאחר מספר דקות לאחר שאני מסתכל על מסך מחשב, וזה נמשך מספר חודשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את המשקפיים, הן מעולות, העיניים שלי כבר לא דומעות, אין כאבי ראש מהמחשב ובאמת מרגישים הקלה על העיניים.

מנסיון המשקפיים נותנות תוצאות לטווח ארוך יחסית של ישיבה מול המחשב, אז אם משעה מול המחשב מתעייפות לך העיניים אני לא בטוח שהפתרון זה המשקפיים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ישן מספיק ?

כמובן. כדי להרגיע את העיניים קודם כל לקחתי הפסקה מהמחשב לכמה ימים, ואני יושן לפחות 7 שעות בלילה. לא עוזר. חזרתי אליו, תוך כמה דקות אותו סיפור.

תגובה #2, במשך הרבה מאוד שנים, מגיל קטן, לא היתה לי את הבעיה הזאת, ויכולתי לשבת מול המסך שעות על גבי שעות. הסיפור הזה התחיל רק לאחרונה. ולא הבנתי את הטענה שלך במשפט האחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את המשקפיים ב של BUG. בשביל 200 שקל הן הוצאה לא רעה בכלל. בתור מישהו שנמצא מול מסך כ-10 שעות לפחות ביום, מומלץ.

+1

200 שקלים בהחלט זה היה שווה. לגבי המחירים המופרזים של יתר הדוגמאות אני לא יודע.

קצת קשה להתרגל להגדלה שלהן אבל אחרי כשעה~שעתיים לא מרגישים שהן שם בכלל - רק שהכל הרבה פחות מלחיץ את העיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...