בעיה (בחירת אוזניות IN EAR) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה (בחירת אוזניות IN EAR)

SomeoneUknow

Recommended Posts

אני פשוט רוצה לדעת איזה הכי טובות לתקציב של 200-400 שקל, אני כבר חודש מחפש נורמליות ואני לא יודע על איזה מקור להסתמך.

פעם SHURE פעם SENHEISER פעם AKG וזה רק הולך ומשתנה .

אני אישית אין לי ניסיון עם אף אחת מהחברות האלו ועם אף אחת מהאוזניות שלהם.

אז רציתי לדעת מהניסיון האישי של הגולשים פה בפורום , איזה הכי מומלצות !?

ממש ממש תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ETYMOTIC HF5

אוזניות נוראיות :screwy: פשוט זוועה

יש לי חבר שקיבלת אותם ביום שבת שעברה, פשוט נוראיות... איפה הבאסים? :nixweiss:

הם דומות לפיונר שקניתי לפני חודשיים

http://www.funkydj.co.il/Product.aspx?cid=121&pid=853

2 הדגמים הנוראיים ביותר שאיי פעם ראיתי...

אחרי שכיבסתי את הפיונר בטעות קניתי לעצמי ב 60₪ (רק בגלל שאני לא יכול ללכת לעבודה עם האונזניות הגדולות שלי) ופיתאום הכל נשמע הרבה יותר טוב יש קצת נפח למוזיקה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ בחום רב על הHF2 של ETYMOTIC [חבל שלא קנית בשישי השחור כשהן עלו 200 ש"ח...]

Big_White - באמת שאין לי מושג מה הניסיון שיש לך עם / מוסיקה / מערכות וכד', אבל להגיד על הHF5 שהן גרועות זו פשוט שטות מוחלטת. גם אם הסאונד לא לטעמך זה לא אומר שהן גרועות.

האוזניות מאוד מאוזנות [ולא מפוצצות בבאס מנופח ודוחה כמו שרוב האנשים אוהבים...] לאורך כל הספקטרום ומפיקות צליל מאוד נעים לאוזן [גבוהים לא צורמים ונמוכים שאינם מנופחים/איטיים ומיד מאוד זורם] ומאוד מפורט. מומלצות בחום.

לא ממליץ על שור, מניסיון שהיה לי עם הSE102 הצליל לא מאוזן [יותר מדי טרבל], צורם והן ממש לא נוחות. [בניגוד לHF2 שהן ממש קטנות ונוחות]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמליץ בחום רב על הHF2 של ETYMOTIC [חבל שלא קנית בשישי השחור כשהן עלו 200 ש"ח...]

Big_White - באמת שאין לי מושג מה הניסיון שיש לך עם / מוסיקה / מערכות וכד', אבל להגיד על הHF5 שהן גרועות זו פשוט שטות מוחלטת. גם אם הסאונד לא לטעמך זה לא אומר שהן גרועות.

האוזניות מאוד מאוזנות [ולא מפוצצות בבאס מנופח ודוחה כמו שרוב האנשים אוהבים...] לאורך כל הספקטרום ומפיקות צליל מאוד נעים לאוזן [גבוהים לא צורמים ונמוכים שאינם מנופחים/איטיים ומיד מאוד זורם] ומאוד מפורט. מומלצות בחום.

לא ממליץ על שור, מניסיון שהיה לי עם הSE102 הצליל לא מאוזן [יותר מדי טרבל], צורם והן ממש לא נוחות. [בניגוד לHF2 שהן ממש קטנות ונוחות]

מתי היה בלק פריידי ? יום שישי האחרון או לפני שבועיים ? בכל כמה זמן יש את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך שום ידע וניסיון בשביל להגיד לך ששני האוזניות האלה לא נשמעות טוב בכלל...

אני לא יודע מה מאוזן שם ומה לא מאוזן...

אני יודע שבאיזה שהוא שלב שאני מגביר בפלאפון קרוב ל 100 זה כבר נוחר וחורק לי באוזן וזה בפלתי אפשרי לשמוע שום דבר.

לצליל אין שום נפח...

מושג "נמוכים" האוזניות האלה לא מכירות בכלל.

כל זה נשמע כאילו מתופפים על פחים סגנון מטאליקה.

הבס נשמעת כמו מנדולינה מתקופת הפלחמ שעברה מלחמה והתפוצצה בבונקר על רימון...

איפה אתה שומע שם מאוזן אין לי מושג. חוץ ממיד והיי לא שמעתי שם כלום

אה ותופים... אם אפשרלקרוא לCLAPים האלה ככה...

ביחס לאוזניות של פיליפס שקניתי ב 60 שקל

את אלה

http://www.musicall.co.il/ecommerce/catalog/product_info.php?cPath=62_169&products_id=282

שעליהם אני באמת יכול להגיד שהן מאוזנות...

יש להם בס טרבל ומיד.

כניראה שהקניה הבאה שלי (השבוע) תיהיה גראדו 80

ד''א מישהו יכול להמליץ לי על מגבר ? ראיתי אנשים שיש להם מגברים כאלה גדודל של קופסת סיגריות...

בעיה שכל המגברים שאני מצאתי עולים 1000+ יש משהו זול יותר?נגיד 300₪?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברנו אותם גם לאייפון אם זה עוזר לך (רק את הפיונר) :nixweiss: ולעוד נגן שאני לא זוכר את השם שלו. אני יברר לך וירשום פה.

תגיד לי מה ניראה לך שהנגנים בטלפונים זה כמו הנגנים הראשונים שיצאו בטלפונים?

אולי גם תסביר לי אם ה N95 8GB שלי כל כך חרא שלא מסוגל לספק איכות לאוזניות כאלה קטנות

איך אני כן מצליח לשמוע בצורה טובה מאוד ב

GRADO SR80

SONY MDR xD-100

JBL reference 430

AKG K420

אה תסביר לי בבקשה.

אומנם הוא לא יכול לספק להם ווליום נורמאלי, טוב בכל זאת זה פלאפון אז אני גם לא מצפה ממנו להגביר לי מערכת PA. יש שהוא מגביר יותר טוב ויש פחות טוב.

כל האוזניות שרשומות למעלה שמעתי גם עם ואיי ריבר..

לא משנה איזה בסים אתה תכון באקולייזר אתה לא תשמע אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...