מחשב נדלק לשנייה וכבה - צריך את עזרת המומחים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נדלק לשנייה וכבה - צריך את עזרת המומחים

Oranl

Recommended Posts

היי,

מחשב פנטיום 4 (על לוח GA-8IEX) די ישן עבד עד אתמול ופתאום החל לעשות בעיות. הוא נדלק וכבה מיד לאחר הצפצוף של ה- Speaker, כך שאני אפילו לא מגיע ל-POST.

ניסיתי הכל אך ללא הצלחה: הוצאתי את כל החלקים, החזרתי אחד אחד, החלפתי ספק, ניקיתי מאבק, עשיתי ניקוי CMOS, החלפת בטריה בלוח אם, הוצאתי מעבד, החלפתי משחה טרמית וכלום. רק כאשר הכל בחוץ (כולל מעבד) ורק הספק מחובר ללוח אם הוא נדלק ועובד רצוף. ברגע שאחד הרכיבים מחובר הוא נכבה מיד לאחר 2-3 שניות.. מה הבעיה לעזאזל? מה עוד אני יכול לעשות שלא עשיתי כי אני כבר ממש אובד עצות :kopfpatsch:

תודה רבה למי שיוכל לייעץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

מחשב פנטיום 4 (על לוח GA-8IEX) די ישן עבד עד אתמול ופתאום החל לעשות בעיות. הוא נדלק וכבה מיד לאחר הצפצוף של ה- Speaker, כך שאני אפילו לא מגיע ל-POST.

ניסיתי הכל אך ללא הצלחה: הוצאתי את כל החלקים, החזרתי אחד אחד, החלפתי ספק, ניקיתי מאבק, עשיתי ניקוי CMOS, החלפת בטריה בלוח אם, הוצאתי מעבד, החלפתי משחה טרמית וכלום. רק כאשר הכל בחוץ (כולל מעבד) ורק הספק מחובר ללוח אם הוא נדלק ועובד רצוף. ברגע שאחד הרכיבים מחובר הוא נכבה מיד לאחר 2-3 שניות.. מה הבעיה לעזאזל? מה עוד אני יכול לעשות שלא עשיתי כי אני כבר ממש אובד עצות :kopfpatsch:

תודה רבה למי שיוכל לייעץ

שלושת התשובות הראשונות נראות לי לא לעניין.

נראה לי שהפסקת הפעולה היא על ידי ספק הכוח , או משום שהוא לא תקין או משום שהוא

מבצע השבתת מגן בגלל אי תקינות חשמלית שנוצרת בזמן שאתה מחבר רכיב חשמלי.

הייתי מנסה תחילה ספק לוח חילופי כדי לברר אם ספק הכוח שלך תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלושת התשובות הראשונות נראות לי לא לעניין.

נראה לי שהפסקת הפעולה היא על ידי ספק הכוח , או משום שהוא לא תקין או משום שהוא

מבצע השבתת מגן בגלל אי תקינות חשמלית שנוצרת בזמן שאתה מחבר רכיב חשמלי.

הייתי מנסה תחילה ספק לוח חילופי כדי לברר אם ספק הכוח שלך תקין.

מה שאתה רושם זה הדבר הראשון בסדר העדיפויות בבדיקה.

אבל במצב שהבן אדם אומר שהספק תקין ועובד על מערכת אחרת בלי בעיות מתח,אז כנראה שמדובר בזיכרון.מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העוזרים...

בהתחלה חשבתי שזה הלוח מקצר איכשהו וחששתי שהוא סיים את תפקידו בעולם הזה אבל מסתבר שהבעיה הייתה הרבה יותר פשוטה ומעצבנת לא פחות: מתג ההפעלה בפאנל הקדמי של המארז נדפק והוא היה לחוץ, אי אפשר היה לשחררו וזה מה שגרם לכיבוי מיד לאחר חיבור הספק. פירקתי לגורמים את הכפתור הזה ונראה שעכשיו זה הסתדר.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...