קיבלתי רמקולים בשווי של 9500 שקלים (לפי האינטרנט...) מחפש להם מגבר... - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קיבלתי רמקולים בשווי של 9500 שקלים (לפי האינטרנט...) מחפש להם מגבר...

DarkSid3

Recommended Posts

חברת הרמקולים היא: DOME

דגם: KA325

Impedance: 6

Recommended amp.power: 10-120W RMS

Freq response: 65Hz-20000Hz

Sensitivity: 88db +-2db

כתוב שהם יוצרו בארה"ב.

ד"א מעץ.

חיפשתי מדריכים לא הבנתי ממש מאיפה להתחיל, אולי אתם תעזרו לי ? :jump:

אה ועוד משהו אפשר גם מגברים יד שנייה :smile1:

שחכתי לציין שאני בעיקר שומע מוזיקת טראנס, כך שברמקולים האלו אני לא הולך להתשמש בשביל . :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיפשת מדריכים למה? מה אתה רוצה לדעת?

כן חיפשתי.. ולא ממש הבנתי מה הולך שם :bash:

אני רוצה לדעת איזה מגבר ממולץ למערכת הנ"ל, והאם הרמקולים האלו שווים משהו :hat:

עוד דבר אחד, זה סט שלם מרכז ימין שמאל אחורי וקדמי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מבאס להגיד אבל כן, DOME זה מוצר מדבקה. אני זוכר שבדקתי דגם רצפתי שלהם בעבר לעומק ונו... הרמקול הזה ממש לא רציני ובטח לא איכותי. הייתי מגדיר אותו כרמקול שבעיקר מוציא חזק ובאס מנופח, כל השאר לא היה שם. אני זוכר שהוא עלה אלפים רבים שרק הגיע (ואז שמעתי אותו) והיה מפחיד לגלות אותו אחרי שנה ומשהו במחיר של סביב האלף ש"ח.

מה שכן זה עדיין רמקול והוא עדיין מוציא , ולפחות הדגם ששמעתי בעבר הוא גם די חזק אם זו סיבה טובה לקנות (להציק לשכנים בשביל תשומת לב אולי?), אבל כשמדברים על איכות, כנראה הוא לא היה שווה יותר מהאלף ש"ח שעלה בסופו של דבר, לא אתפלא אם גם פחות.

מזכיר לי את החברה KODA שגם היא הייתה מתומחרת בארץ במחירים לא שפויים ולא קשורים ומעוצבת בסגנון איכותיים. השם KODA התבסס על סידרת של KEF שנקראת CODA שהייתה פופולארית באותו זמן וזה יצר לא מעט בלבול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כנראה שבלבולי השכל שעברתי, כן השפיעו עליי...

חשבתי שזו חברה טובה... D:

שאלתי את אבא שלי והוא צחק לי בפנים חחח

הוא מבין בזה, והוא ישר אמר שDOME זו חברת מדבקה שלא שווה אפילו את 3 הספרות האחרונות שרשומות כחלק מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח... מה שנקרא אחלה אבא.

לפותח התרד - כפי שאתה מבין לא כדאי להשקיע בהם הרבה, חפש מיד שנייה מגבר תקין ב300-500 ש"ח. מעבר לזה אולי כדאי לקנות מוגבר כמו המיקרולב סולו 7, אבל אני זורק את זה די באוויר, כאפשרות בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם לקנות מגבר ב 300 שח וצריך להיות בקי כדי למצא משהו טוב ב 500 כמו כן יש לו סראונד אז עדיף לו להגדיל את התקציב ל 1000 שח הוא יוכל לפחות לקבל קצת כוח ברמקולים , ( המגבר יכול לשמש לרמקולים הבאים וגם אם לא אז הוא תמיד יוכל למכור , בכללי מגבר בזול ימות אצלו וחבל . אבל יכול להיות לו מזל ועדיף אולי שיבקש מאבא שלו שיקנה לו או לפחות יעזור לו בזה ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...