דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה. - עמוד 44 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז - 3DMark 11 | 06 | Vantage, תוצאות ועזרה בהפעלה.

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 788
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בואנה מה זה... הרצתי 3DMARK11 וכל הזמן יוצא לי 7150 בערך, אבל פעם אחת יצא כמעט 7400 ... אני משתגע, יש איזה משהו שגורם לי לאבד ביצועים או מה הולך פה :huh::huh:

אגב בלי OC למעבד ולזכרון של הכ.מסך זה 6850 בערך, לא קצת נמוך ל3570+GTX660factoryOC ? זה גם מה שהיה לי לפני שהחלפתי לוח ופירמטתי ככה שבוודאות שום דבר לא מפריע לי לביצועים, אפילו כל הדרייברים שלי שונים עם הלוח הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מה זה... הרצתי 3DMARK11 וכל הזמן יוצא לי 7150 בערך, אבל פעם אחת יצא כמעט 7400 ... אני משתגע, יש איזה משהו שגורם לי לאבד ביצועים או מה הולך פה :huh::huh:

אגב בלי OC למעבד ולזכרון של הכ.מסך זה 6850 בערך, לא קצת נמוך ל3570+GTX660factoryOC ? זה גם מה שהיה לי לפני שהחלפתי לוח ופירמטתי ככה שבוודאות שום דבר לא מפריע לי לביצועים, אפילו כל הדרייברים שלי שונים עם הלוח הזה...

אתה יכול להעלות את התוצאה עם קישור לאתר 3DMARK?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.3dmark.com/3dm11/6865640

בסוף הורדתי את הOC של הזכרון הגראפי , ראיתי שאני מקבל אותו ציון על 6.6GHZ לעומת 6.2GHZ אז אולי עליתי גבוה מדי וכבר יש ERROR CORRECTION ...

חרשתי קצת באיזשהו דיון סופר ארוך של 660GTX והתוצאה שלי נראת לי בסדר בסוף , אבל איך היה לי פעם אחת תוצאה 7400 כמעט ? :cry:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי קישור לסטטיסטיקת התוצאות הכלליות של מערכות דומות בדיוק בשביל שתראה שאתה עומד בממוצע המתאים למערכת שלך, זה הכל.

עדיין מצחיק אותי שאנשים מעלים תוצאות שרשום בהן "המערכת שלך דומה לתוצאות של 99 אחוז ממערכות דומות לשלך" ושואלים למה זה ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצחיק הוא שלא רשומה שם מהירות השעון של המעבד אך בגלל שזה מעבד כמו שלי וה-Physics שהתקבל דומה לזה שמתקבל אצלי, אני מעריך שהמעבד שלך הומהר לאיזור ה-4.5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי קישור לסטטיסטיקת התוצאות הכלליות של מערכות דומות בדיוק בשביל שתראה שאתה עומד בממוצע המתאים למערכת שלך, זה הכל.

עדיין מצחיק אותי שאנשים מעלים תוצאות שרשום בהן "המערכת שלך דומה לתוצאות של 99 אחוז ממערכות דומות לשלך" ושואלים למה זה ככה

תראה. עמודה הבאה היא תוצאות באזור 8000 ולפני 6000. מן הסתם שכמעט אף אחד לא נמצא בהן אז זה רושם דומה ל99% מהמערכות הדומות , זה לא אומר לי כלום מעבר לזה שאין לי תוצאה ממש נמוכה ומשהו לא תקין בכלל.

יש לכם מושג איך פעם אחת יצא כמעט 7400 וכל הזמן יוצא 7100 מקס' עכשיו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...