נייד לפרוייקט, תקציב 10000 ש"ח. פרטים בפנים. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לפרוייקט, תקציב 10000 ש"ח. פרטים בפנים.

Galos

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני זקוק למחשב חזק במיוחד.

עיקר השימוש הוא להרצת סימולציות מאד כבדה (גם מבחינת כרטיס המסך וגם מבחינת אלגורתימים).

אבקש שיהיה לפחות I7 וכרטיס מסך חזק מאד.

גודל המסך באיזור ה14"-15". עדיפות למסך מט, לא אוהב את המסכים המבריקים שמשתקפים.

התקציב צריך להיות באיזור ה9000-10000 ש"ח. אין בעיה לחריגה במידה וזה ישתלם מבחינת ביצועים.

תודה מראש,

גל

נ.ב

במידה ואתם מכירים\עובדים עם,המחשב יקנה מאחת מהחברות(במידה ויהיה להם את הדגם המבוקש): malam-team , תלדור , ועוד כמה שאיני זוכר את שמן.

במידה ואתם לא מכירים אנא ציינו את שם הדגם המלא, ובתקווה יהיה להם אותו או אפשרות להזמינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי הרבה חקר בנושא לפני שזרקתי סכום דומה למה שציינת למעלה ובסופו של דבר לאחר קריאה בפורומים וביקורות, יצאתי עם ה ASUS G53JW.

הוא מגיע בוריאציות שונות ( תלוי מה החברה שמזמינה אותו מחליטה לשים בפנים), בכל מקרה, מבחינה של best value for buk כרגע עושה רושם של

לפטופ מאוד חזק , מהונדס בצורה טובה ויחסית לחומרה המפלצתית שבפנים הוא זול.

החזסרונות שלו הם : המשקל שלא רחוק מ 4 קילו , החיבורים שלו הם בצידי הלפטופ ( לי זה לא קריטי חוץ מחיבור החשמל) והבטריה שמספיקה מקסימום לשעתיים במצב חיסכון אנרגיה.

בקיצור הנה הלינק לביקורת שקיבל הלפטופ עם ציון סופי חסרונות ויתרונות השוואת מחירים וכו... ללא ספק אחד הלפטופים היותר טובים כרגע במחיר טוב.

קח בחשבון שהכרטיס מסך המיפלצתי שמגיע עם הלפטופ עושה את העבודה, אך לרוב היום , מי שמתעסק בעריכה גרפית וכו מעדיף כרטיס מסך PNY quadro. אך זה לא זול והכרטיס מסך שמגיע עם הASUS חזק מעל ומעבר וגם בעל יכולת לשדר בתלת מימד...

ASUS G53JW : http://www.notebookcheck.net/Asus-G53JW-SX084V.41234.0.html

אני משתמש בו כבר שבוע ואני כל הזמן מתפאל מהקניה המדהימה שעשיתי... המשקל וזמן הבטריה הינו נושא שיש כאלה שיפריע וכמוני שלא... שוב פעם , הכל תלוי בשימוש עצמו.

רכשתי את הלפטופ ב KSP מחשבים, אחריות לשנתיים ע"י היבואן הרישמי ויזואל DG.

אם יהיו לך שאלות לגבי דגמים אחרים בהם חשבת לקנות אשמח לעזור, כמו שאמרתי מקודם, עשיתי המון מחקר והשוואה ללפטופים לפני ואחרי הקניה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים שקצת מפריעים לי בו : המשקל, אין משהו יותר קליל באיזור ה2 קילו?(אפילו זה נחשב כבד בימינו, לא?)

דבר שני פריסת המקשים של המקלדת, היא לא צפופה? היא נוחה? הוא ישמש בעיקר לתכנות ולאחר מכן הרצות של הסימולציה...

לגבי לא מפריע כי הסימולציה כנראה תטחן אותו ולא תהיה ברירה אלא לחברו לחשמל.

המשקל מפריע מכיוון שהוא יצטרך להתנייד במידה לא מועטה...(גם אם זה בתוך חדר)

אם אפשר לשאול מה השימושים שלך בו?

תודהף

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך לבדוק אפילו את המחשב שהוצא מהסיבות הבאות:

1. מדובר בנייד מאוד כבד עם זמן סוללה נמוך (זה נייד למשחקים).

2. מסך מבריק, שזה חסרון לפי הדרישה

3. השירות עליו בארץ עדיין לא אפשרי כי הוא לא משווק דרך היבואן הרשמי (רונלייט), כל תקלה תקח הרבה זמן לתיקון עקב הזמנת חלקים מחול

4. מעבד I7 הבסיסיים חלשים בסימולציות ממעבדי I5 היקרים (המחיר ל-i7 זול מקביל ל-i5 יקר), הדבר נובע מתדר עבודה גבוה יותר ב-i5

ההמלצה שלי תהיה מחשבים בסגנון:

http://www.pcmarket.co.il/product.asp?id=2262

http://www.pandas.co.il/product_info.php?advertisor=zap&products_id=31473

http://www.pcbay.co.il/Product.aspx?ProductID=3432

המחשב הראשון, ה-W510 של לנובו במחיר מצויין. המעבד שלו מקביל בביצועים ל-740qm והמחיר באתר יחסית סביר.

שדרוג מומלץ בתקציב - אם חשוב לך להריץ סימולציות, לשדרג את הזכרון של הנייד ל-8 ג'יגה (2 סטיקים כאלו במחיר של כ-600)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה שמעלי על .

חבר שלי שעובד כמהנדס מכונות עם Solidworks (שזה המון תלת מימד) קיבל מהעבודה את הלנובו W701.

יצא לי לעבוד איתו קצת ומדובר פשוט בתענוג, מסך מט ענק, המקלדת מאוד נוחה והמחשב טס.

כמובן שהוא כבד (כ-3.5 ק"ג), אבל אני לא מאמין שקיים בגודל כזה עם כרטיס קוואדרו שיהיה פחות כבד (2 ק"ג?! אם קיים כזה דבר זה פלא הנדסי).

הדגם הספציפי הזה חורג מהתקציב שלך, אבל בהנחה שה-W510 זהה מבחינת הנדסת אנוש אז כדאי ללכת עליו, הוא גם שוקל פחות (2.6 ק"ג שזה מתחיל להתקרב למה שרצית...).

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...