בעיה בזיהוי בקר ה SATA שלי כל כמה חודשים - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בזיהוי בקר ה SATA שלי כל כמה חודשים

Impreza

Recommended Posts

יש לי מחשב יחסית ישן מ 2004:

AMD XP 2600+ ולוח של -NF7SL, הארדיסק 640GB של WD

הבעיה היא כזו, יש לי ווינדוס 7. על הלוח שלי קיים בקר SATA אך הדיסקט שקיבלתי עם הלוח מותאם לווינדוס XP.

כלומר אין אפשרות להתקין ווינדוס 7, לא יזהה את הבקר. חיפשתי בזמנו באינטרנט והורדתי Silicon Image שמתאים ללוח שלי (3112). הכל טוב ויפה הוגדר בקר ה SATA והמחשב עבד יפה חצי שנה (זה היה עם הארדיסק של סייגייט 500GB). לאחר חצי שנה הווינדוס לא פעל וניסיתי כל מיני אפשרויות מBOOT ועד Windows Repair. עוד פעם הייתי צריך לשים את בקר הSATA החדש שהכנתי על גבי דיסקט וזה זיהה לי את הבקר שוב. כמה פעמים כאלו וההארדיסק קרס יחד עם כל המידע שבחברת שחזור עכשיו רוצים 2000 שקל.

מבואס מכל המידע שהלך, קניתי WD 640GB הגרסה השחורה ובינתיים פעל יפה מאפריל. עכשיו עוד פעם אני בא להפעיל את המחשב

מגיע למסך של ה "Verifying DMI Pool Data..." ונתקע. איפסתי את ה וניסיתי כל מיני הגדרות ב BOOT ללא הצלחה. עשיתי BOOT מה CD של הווינדוס 7 וזה עוד פעם לא זיהה לי את הבקר. הכנסתי את הדיסקט עם הבקר שהורדתי בזמנו, מצא את הבקר ומשם שחזרתי את הווינדוס

השאלה היא למה כל כמה חודשים אני צריך לשחזר בכזאת דרך את המערכת? אחרי כמה זמן מתאפס כאילו הבקר ואני צריך שוב להתקין אותו? אני מפחד שילך לי גם ההארדיסק הזה באותה דרך.

עוד בעיה שקיימת, לפעמים כשאני מכבה את המחשב, המאוררים ממשיכים לפעול, כולל הנורה הראשית של המחשב. מה הכיוון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפצה...

בזמן האחרון המחשב קורס, מסך שחור פשוט באמצע העבודה.

ועוד פעם הבעיה הזאת עם ה DMI Pool Data...

עוד פעם אני צריך לעשות את כל התהליך ב recovery של הווינדוס ולהגדיר את בקר ה SATA

מה הבעיה המוזרה הזאת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ עוד הפעם..

לאחר 4 ימים מאז שכתבתי את ההודעה הזו עוד פעם הדלקתי את המחשב וזה נתקע

אני עובד לפי המדריך הזה:

http://www.sevenforums.com/tutorials/20864-mbr-restore-windows-7-master-boot-record.html

וככה הבעיה נפתרת עד לפעם הבאה

תגובות מישהו??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...