ת'רד חנויות דיגיטליות - עמוד 64 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד חנויות דיגיטליות

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 990
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

cdkeys.com? קניתי מהם פעם או פעמיים בלי בעיות.

רק תוודא שאתה פותח חשבון וקונה דרכו אם חשוב לך היסטורית קניות או מקום שירכז את המפתחות שקנית דרכם. זכור לי שפניתי אליהם כדי להכניס את הקניות שקניתי בתור אורח למשתמש חדש ולא קיבלתי מענה. לא יודע אם הם קיבלו בכלל את הפנייה כי במייל אין לי שום אישור על זה שהשארתי פנייה...

וכמובן תשלום בפייפאל כדי שיהיה לך למי לפנות במקרה ו... (למרות שכמה שידוע לי פייפאל לא נותנים הגנה על סחורה דיגיטלית. אולי אני טועה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cdkeys.com? קניתי מהם פעם או פעמיים בלי בעיות.

רק תוודא שאתה פותח חשבון וקונה דרכו אם חשוב לך היסטורית קניות או מקום שירכז את המפתחות שקנית דרכם. זכור לי שפניתי אליהם כדי להכניס את הקניות שקניתי בתור אורח למשתמש חדש ולא קיבלתי מענה. לא יודע אם הם קיבלו בכלל את הפנייה כי במייל אין לי שום אישור על זה שהשארתי פנייה...

וכמובן תשלום בפייפאל כדי שיהיה לך למי לפנות במקרה ו... (למרות שכמה שידוע לי פייפאל לא נותנים הגנה על סחורה דיגיטלית. אולי אני טועה?)

אילן,אתה טועה. אבל זה במידה ויש לך הוכחה לכך שלא קיבלת שירות או תמורה לכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • שניצל locked וגם unlocked this דיון

מבצע מעניין של square enix - משלמים 6.49 יורו לחבילה עם 5 משחקים שיוכרזו ב 18.12.

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Holiday-Surprise-Box-2015.php

יש למישהו רעיון אילו משחקים יכולים להיות בחבילה?

אני מתלבט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

היה לי איזה קטע קצת מוזר עם סטים וחשבתי לשתף.

יש כרגע על משחקי Borderlands. הם מפרסמים את הטרילוגיה ב19.80$

אבל

כשנכנסתי לדף המכירה ראיתי שמשום מה הוא מוריד לי מהחבילה את המשחקים שכבר יש לי (את 1 ו 2) והמחיר הנקוב על המשחק שנשאר (ה Pre-Sequell) היה ארבעה דולר ושמונים סנט.

כמובן שקניתי :)

http://store.steampowered.com/bundle/257/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• ag43 pinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...