בעיות עם האימונים בגרסה 2.0 במשחק AA!!! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם האימונים בגרסה 2.0 במשחק AA!!!

ryu

Recommended Posts

הצלחתי לשחק במפה אחת של הPIPELINE SF הבני זונות העיפו אותי אחרי איזה שעה וחצי כי יריתי בטעות על אחד מהקבוצה... (זה היה שרת רשמי אבל רשמי עם כוכב!) אחרי הצלחתי גם לשחק ב SF HOSPITAL גם כן רשמי עם כוכב אבל אחרי קצת זמן המחשב זז ממש לאט ויצא שהייתי IDLE.....איזה באסה אחרי זה ניסיתי כלום לא הצליח.... מה עושים?

והבני ז**ת באמריקן [AMERICAS] ארמי לא עונים.... שלחתי להם הודעה עם כזה READ RECIPET.... יעני כשהם פותחים תהודעה אז הם יכולים לשלוח לי אימייל שהם קראו את ההודעה שלי [זה אוטומטי כזה] והם לא שלחו אפילו את זה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגע ,

זה כך בכול העולם, וזה חצי עובד.

יש להם מלא , מלא באגים לסדר

אני לא בטוח שיענו לך למכתבים, יש להם תקלות חמורות יותר

תן להם כבוד, המשחק הוא חינם, על תגיד מילים גסות, במיוחד גם לא בפורום הזה ינעלו את התר'ד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן....

אני מקווה שלא חשבת שאני עד כדי כך טיפש שאני אחשוב שאני יכול לשחק בשרתים של SF בלי לעבור את האימונים ;D

במבחן הראשון עשיתי 66% לא עברתי... אחרי זה ניסיתי שוב ועברתי ב93%.... ועברתי תשני כזה שצריך לזחול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הcommunication error למיניהם זה עדיין באג שלא תוקן. מקווה שהם יוציאו פאצ' בקרוב.

hospital ו casr זה המפות הכי שוות שיש. הם אפילו גרמו לי לערוק מbridge מה שעוד לא קרה מעולם.

RYO אם אתה רוצה משחק אז האיסיקיו שלי 174775922 קוראים לי AP Sys_Failure עם 35 הונור

המבחן עם הזחילה E&E לקח לי 75 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחח באמת לקח לכם כלכך הרבה זמן? יעני כשגמרת את זה אז העלת את זה וזה כתב 75 דקות???

אצלי זה כתב 3 ומשהו דקות... כי נכשלתי בין OBJ האחרון לבין נקודת הסיום ואז התחלתי מהOBJ האחרון וזה לקח לי 3 דקות להגיע לסוף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הcommunication error למיניהם זה עדיין באג שלא תוקן. מקווה שהם יוציאו פאצ' בקרוב.

hospital ו casr זה המפות הכי שוות שיש. הם אפילו גרמו לי לערוק מbridge מה שעוד לא קרה מעולם.

RYO אם אתה רוצה משחק אז האיסיקיו שלי 174775922 קוראים לי AP Sys_Failure עם 35 הונור

המבחן עם הזחילה E&E לקח לי 75 דקות

חחחח מה זה האייסיקיו הזה אין שמה שום פרטים.... הוא באמת שלך? אתה גם תתחבר אליו? ??? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...