בעיות עם האימונים בגרסה 2.0 במשחק AA!!! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם האימונים בגרסה 2.0 במשחק AA!!!

ryu

Recommended Posts

עידכנתי את המשחק מ1.9 ל2 אבל עכשיו כשאני מתחבר הוא מראה לי שכל האימונים שעשיתי כבר לא "עשויים" ואני צריך להתחיל הכל מההתחלה למרות שבאתר כתוב שעשיתי הכל ויש לי 22 הונור..... (כמו שבאמת אמור להיות)

מה אפשר לעשות? נכנסתי לתיקייה של המשחק וראיתי שבשם שלי (Xtaza.txt) כל המספרים על 0 וזה לא אמור להיות ככה אם משלימים את האימונים.... וגם בusername.txt בהכל כתוב 0 איזה דבר מעצבן זה!!!!!

עד שיצאה גרסה חדשה וכולם התלהבו (לא ממש כולם ;D ) אז כבר משהו לא עובד!!!

מישהו יודע מה אפשר לעשות? שלחתי להם כבר הודעה מאתמול ולא ענו עדיין.

[רק תגובות לעניין בבקשה] ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אם זה עובד אתה מקבל נשיקה ;D (אבל לא נראה לי שזה כזה פשוט)

בודק...............................................................................................................................................................................................הייתי ממשיך גם 50 שורות עד שהמחשב טוען חחחח

טוב בקיצור זה לא עבד ;D (שכח מהנשיקה) חחח

הצלחתי להיכנס לשרתים שעברתי את האימון שלהם אבל עשיתי מה שאמרת אבל עדיין כתוב באימונים שלא עברתי כלום אבל למרות זאת הצלחתי להיכנס לשרתים חחח לא ניסתי להיכנס לשרתים של ה SF...... אז זה מאד מוזר...

קוראים לי Xtaza במשחק.

תגיד אם עברת את כל האימונים חוץ מהחדשים תביא לי תמספרים האלה שכתובים בתייקיה של השמירות... בתוך הקובץ טקסט

בכל מקרה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחבר (תכניס יוזר ניים וסיסמה) תכנס לאימון של ה-M16, תסיים אותו עם 24 פגיעות, תעשה Continue וכשתחזור לתפריט הראשי תראה שכל המשימות שבעבר סיימת עודכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחבר (תכניס יוזר ניים וסיסמה) תכנס לאימון של ה-M16, תסיים אותו עם 24 פגיעות, תעשה Continue וכשתחזור לתפריט הראשי תראה שכל המשימות שבעבר סיימת עודכנו.

טוב אז לך מגיעה נשיקה :-* :P חחח

טוב זה עבד אבל מה אלה ה TOURS???? שמה לא הפכו לCOMPLETED....... רק כולם ל AVAILABLE

אבל בכל מקרה תודה!!!! 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאתה משחק בשרת של gamer

שם לא תיראה אותי שם כי כמו הפורום האינפנטילי שלהם , אז גם השרת שלהם מאכסן מלא ילדים מעצבים שרק בשביל הפאן הם עושים לך kick

אני פשוט משחק על השרתים שמחו"ל. בעיקר איפה שיש מעל 20 שחקנים ובמפה IC

honor 15 :P אבל מתקדם ;D

מה שניקרא Advance Noob חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח לא אני לא משחק בשרתים שלהם....

אבל אני גם לא משחק בשרתים של 20 אנשים ומעלה זה מגעיל עד שנגמר הסיבוב לוקח שעה ובטח יש מלא קמפרים כאלה ;D

מה זה IC?? איזו מפה זו?

אני משחק בכל מיני שרתים.... אמרו לי שיש אפשרות למצוא אנשים לפי השם שלהם בגרסה החדשה.... יש באמת אפשרות כזו?

וראיתי באתר שלהם שאפשר להוריד יוטיליטי כזה שאפשר למצוא איתו שרתים ואולי גם שחקנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כשאני מתחבר לשרת של SF אז אחרי שהוא "טוען" את המפה הוא כותב לי COMMUNICATION ERROR? ואז אני רואה בתוך המפה אפילו אין פעילות בשרת יעני סתם.... מה זה הדבר הזה?

ולפעמים אני מצליח להתחבר והוא לא כותב את זה אבל בכל זאת אין שום תנועה בשרת וגם כשאני כותב משהו אז זה לא מוצג והפינגים שלי ושל שאר השחקנים לא זזים (אצלי) כשאני פותח את הטבלה הזאת.... זה ככה רק בשרתים החדשים מישהו יודע מה הבעיה? ויותר חשוב איך לתקן אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...