חסימת באנרים ופרסומות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חסימת באנרים ופרסומות

yossi21

Recommended Posts

אני משתמש בפיירפוקס ויש לי את התוכנה Adblock plus פעילה על הדפדפן, אבל שום דבר הוא לא חוסם לי. התחרפנתי מכל הפרסומות השטותיות האלה. מה לעשות?

תשתמש בתוכנה Ad-Muncher היא חוסמת את כול הפרסומות שיש באינטרנט, אני איתה כבר שנה ולא ראיתי פרסומת אחת

מה שעוד חשוב שתדע אם אתה משתמש בה אתה צריך פרוקסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בתוכנה Ad-Muncher היא חוסמת את כול הפרסומות שיש באינטרנט, אני איתה כבר שנה ולא ראיתי פרסומת אחת

מה שעוד חשוב שתדע אם אתה משתמש בה אתה צריך פרוקסי

היא באמת כל כך טובה?

ולמה צריך פרוקסי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקת שהadblock פעיל ושיש בו רשימה של דברים שהוא אמור לחסום?

הוא פעיל אבל אני לא יודע איך לחסום ידנית פרסומות. אין איזה כפתור שאמור לתת לו הודעה שיחסום את כל הפרסומות בדפדפן? אין לי כח להתחיל לעבור אחד אחד ולחסום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בadblock אתה יכול ללחוץ על כפתור ימני ואז לבחור על הוספת סינון.... אחרי מספר פעמים כל הפרסומות יעלמו לך סיים לב שאתה בוחר את הכתובת של האתר שאתה רוצה לחסום ולא שם של פרסומת ספציפית אחרת כל פעם תראה פרסומת אחרת והאפקטיביות תרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בadblock אתה יכול ללחוץ על כפתור ימני ואז לבחור על הוספת סינון.... אחרי מספר פעמים כל הפרסומות יעלמו לך סיים לב שאתה בוחר את הכתובת של האתר שאתה רוצה לחסום ולא שם של פרסומת ספציפית אחרת כל פעם תראה פרסומת אחרת והאפקטיביות תרד

ניסיתי את מה שאמרת ולא ממש הצלחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על Adblock Plus, תעקוב אחרי ההוראות כאן:

http://code.google.com/p/israellist/

אתה צריך להירשם לרשימה ישראלית (IsraelList) ולרשימה אנגלית (EasyList או Fanboy's List).

מחזק. :xyxthumbs:

אל תתחיל להכניס חסימות ידניות, הרשימות עברו אופטמיזציה והן עובדות יפה מאד. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...