דרייבר מורידים מאתר היצרן של כרטיס המסך,או מהאתר של ATI/AMD?! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרייבר מורידים מאתר היצרן של כרטיס המסך,או מהאתר של ATI/AMD?!

.Joseph M

Recommended Posts

רציתי להצטרף לשאלה, כי אני יחסית חדש לכרטיסי ATI ותמיד היו לי רק NVIDIA ושם ידעתי טוב מאוד מה להוריד ומאיפה.

אז יש באתר אחרי שבחרתי את הכרטיס שלי וWINDOWS שלי כמה אופציות:

Catalyst Software Suite (64 bit) English Only

AMD Catalyst™ Accelerated Parallel Processing (APP) Technology Edition

ATI Catalyst Application Profiles

מה לבחור? גם שמעתי על CRITICAL FIX DRIVERS. איפה מורידים אותם ומה הבדל בינם ודרייבר הרשמי?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס זה לא משנה זו השאלה של נוחות.

אם תיכנס לאתרים של היצרן אז בד''כ הם יתנו קישור לאתר החברה (AMD) או שיתנו קישור ישיר להורדה.

אם תוריד מהאתר של לדעתי זה הכי נוח. אתה רושם בגוגל ATI והתוצאה הראשונה צריכה להיות זה קישור להורדת הדריוורים, 5 צעדים ואתה מוריד את הדריוור בשקט. אבל גם אם תוריד מהיצרן או מהחברה זה יהיה אותו דריוור.

תוריד את זה : Catalyst Software Suite (64 bit) English Only

ואם יש לו מע' הפעלה 32 bit???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגירסה באתר של ATI/NVIDIA בדרך חדשה יותר

למשל:דרייבר לNVIDIA GTX 460

באתר NVIDIA גירסה 260.99

http://www.nvidia.com/object/win7-winvista-64bit-260.99-whql-driver.html

באתר ASUS גירסה 259.19

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=GzUUe0FnTrrLGjNh&templete=2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה עזרה והדרכה...

לפי דגם הכרטיס שלי:ASUS EAH5770,באתר של ,כשאני בא להוריד את הדרייבר הרלבנטי בחמישה שלבים - מה אני בדיוק אמור לרשום בשלבים

1-3,במיוחד בשלב הראשון - מה עליי לבחור מבין האפשרויות האילו (מדובר במחשב נייח כמובן):

DESKTOP GRAPHICS

NOTEBOOK GRAPHICS

TV TUNER PRODUCTS

WORKSTATION GRAPHICS

INTEGRATED MOTHERBOARD GRAPHICS

EMBEDDED GRAPHICS

MAC GRAPHICS

אם אתם הייתם צריכים למלא את כל חמשת שלבים אילו - מה בדיוק הייתם ממלאים בכל שלב ושלב,לפי דגם כרטיס שלי?

ו/או,שעליי פשוט להוריד את הגירסא הכי חדשה ועדכנית של ATI CATALYST?

תודה רבה מאוד מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסף, תעשה טובה לכולנו, כאן לא גנון. אם אתה לא מבין אנגלית (הכוונה למושגים שקשורים במחשבים) ברמה שאתה לא מצליח למצוא את דרכך בתפריט פשוט שכזה, כאן זה לא המקום, מצטער. יש גבול.... אבל נראה שאפילו זה לא המצב: משהו אומר לי שאם טרחת לציין שברשותך מחשב נייח, הצלחת להבין את התפריט מצויין, ואתה סתם רוצה שיאכילו אותך בכפית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוסף, תעשה טובה לכולנו, כאן לא גנון. אם אתה לא מבין אנגלית (הכוונה למושגים שקשורים במחשבים) ברמה שאתה לא מצליח למצוא את דרכך בתפריט פשוט שכזה, כאן זה לא המקום, מצטער. יש גבול.... אבל נראה שאפילו זה לא המצב: משהו אומר לי שאם טרחת לציין שברשותך מחשב נייח, הצלחת להבין את התפריט מצויין, ואתה סתם רוצה שיאכילו אותך בכפית.

אדון ויק הנכבד (או איך,שקוראים לך),קודם כל אני מבין אנגלית.!

שנית,אני חדש עם כרטיסי מסך של ATI,ואני צריך רק להבין את העיקרון בהורדת בחמישה שלבים,אשר אותו בינתיים לא הבנתי,ואז הכל יזרום מעצמו - ואני ממש,אבל ממש לא רוצה,שיאכילו אותי בכפית,אלא מה לעשות - באמת פשוט לא מצליח,להסתדר עם "תפריט פשוט שכזה" - אפילו שממש ניסיתי.!

שלישית,אם אתה יודע איך להסתדר עם תפריט "פשוט שכזה" (כדבריך),ואני לא - זו לא סיבה להתנהג בשחצנות שכזאת.!!! - אתה לא מעונין לעזור;אז תעשה טובה ופשוט אל תגיב בכלל. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,שמע יוסף, VIC צודק. אני גם חדש ל ATI אבל יש לי ניסיון עם ששם זה אותו הגיון,

יש לך מחשב נייח, תבחר DESCTOP,

STEP 2 - 5770 זה כרטיס מסדרת HD, לכן תבחר HD

STEP 3 - תבחר 5XXX

STEP 4 - תבחר שלך.

תלחץ על DISPLAY RESULTS ו זהו קיבלת אופציות להורדה.

כפי שענו לי אתה מבין שצריך ךהוריד את Catalyst Software Suite

זה באמת לא דורש ידע על במחשבים וגם אנגלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...