icy tower בצבע אדום כאשר אני משנה למסך מלא - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

icy tower בצבע אדום כאשר אני משנה למסך מלא

st379

Recommended Posts

כשאני משחק על מסך קטן הכל בסדר כאשר אני משנה למסך גדול פתאום הכל בצבע אדום כאילו ההגדרות של המסך השתנו והאדום על 100 בדקתי הגדרות,

התקנתי מחדש דרייברים, התקנתי שום דבר לא עזר ניסיתי לעשות compabilty mode xp,95,256 colors זה 7 home premium שפירמטתי

והתקנתי שוב 7 home premium אני לא מבין מה לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל , זה מאוד מצחיק שפרמטת שוב את המחשב שלך בגלל איזה משחק מוזר ,

בנוסף ,

הבעיה הזאת קוראת לרוב כשמובר במערכות הפעלה מדגם 7

,

אתה משתמש בלפטופ ? ? ?

מה שאני הייתי ממליץ לך לשנות את ה, Compability ל - ,

זה לרוב אמור לעזור ,

אם לא ,

תתקין מחדש רק ( או לעדכן ) דריברים של הכרטיס מסך שלך ,

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התברר שזו בעיה של הwindows למה גם לחבר שלי היו צבעים מוזרים.

הבעיה עכשיו שהתקנתי משהו כמו 200 פעם את הדרייברים של הכרטיס מסך נקווה שזה לא יעשה לי בעיות בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התברר שזו בעיה של הwindows למה גם לחבר שלי היו צבעים מוזרים.

הבעיה עכשיו שהתקנתי משהו כמו 200 פעם את הדרייברים של הכרטיס מסך נקווה שזה לא יעשה לי בעיות בעתיד.

זה ממש לא בריא למחשב להתקין את הדריברים כמה וכמה פעמים ,

אתה צריך להסיר את הדריבר ורק אז להתקין אותו מחדש ,

אם אתה מתקין שוב ושוב ושוב עד דריבר מותקן , זה יכול ליצור חוסר יציבות במערכת והמון תקיעות וכאביי

ראש בעתיד

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

גם לי יש בעייה באייסי טוואר: יש לי 7, ולא מזמן הורדתי אייסי טוואר 15. בפעם הראשונה שנכנסתי למשחק הוא היה על מסך קטן, והמשחק היה בסדר גמור. אבל כשהעברתי למסך מלא, פתאום לא ראו כלום והחצים לא זזו, אבל כשלחצתי על אנטר זה כאילו התחיל לשחק והחצים זזו אבל עדיים לא ראו כלום. חשבתי שזה מקרי, אז ניסיתי להיכנס שוב ושוב אבל זה לא השתנה בחזרה למסך קטן והבעייה נישארה. לפני כמה שניות מחקתי את המשחק והורדתי אותו מחדש, וכשניכנסתי, נישארה הבעיה- שוב. האם זה בעייה של המשחק עצמו או של המחשב? (זה לפטופ, אם זה משנה...) בכל מקרה, אני מקווה שתוכלו לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...