מודמי ADSL.... - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודמי ADSL....

אורח athlon

Recommended Posts

בשביל לדעת את הIP (בווינדוס XP):

לוחצים על החיבור לרשת (החיצונית), Details:

Client IP Address: xxx.xxx.xxx.xxx

לגבי מודם משומש, אני לא חושב שיש איזושהי דרך שאפשר לדעת שהמודם משומש... (בעקרון, הוא אמור לבוא ארוז בקופסא חדשה, אבל תמיד אפשר לדחוף מודם משומש לתוך קופסא שנראית חדשה).

ואם הוא מתקלקל, אני חושב שפשוט צריך להתקשר לבזק ולהגיד להם שהקופסא השחורה עם הלדים הירוקים עושה לך בעיות...

:-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשאתה קונה מודם אתה מקבל חדש (עם הקופסה והדיסקים וכל הבלאגן)

אם הוא מתקלקל לך אתה מתקשר לבזק בא אליך טכנאי הביתה ומחליף לך את המודם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

כשאתה קונה מודם אתה מקבל חדש (עם הקופסה והדיסקים וכל הבלאגן)

אם הוא מתקלקל לך אתה מתקשר לבזק בא אליך טכנאי הביתה ומחליף לך את המודם!

תקרא מה רשמתי בתחילת הנושא ואת השיחה שהיית לי עם האנשים בבזק ותבין למה אני דואג. אני מכיר את זה יבוא לי הטכנאי המפגר של נזק הביתה עם מודם בלי קופסא ויגיד לי שהוא הוציא אותו מהקופסא מהאוטו. אחרי זה אני אשאל אותו למה הוא שרות, אז הוא יאמר לי זה מה יש... אתה רוצה תחכה עוד שבועיים יהיה לנו, אולי, משהו אחר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

עוד כמה שאלות לגבי האלקטרז(וישראליין אם אתה יכול בבקשה טענה לי עליהן):

- האם המודם במצב שאני מקבל אותו בלי להפוך אותו לPRO הוא בטיחותי? כי לא מוגדרת לו סיסמא וכי אנשים יוכלו להתחבר לFTP ולHTTP שלו?

- איפה אני יכול לקבל מידע על המודם הזה והדברים שאפשר לעשות לו? ואני מתכוון FAQ מלא או משהו כמו חוברת הוראות.

- המודם הזה מלא בFeatures וזה די מלחיץ שיהיה לי רכיב חומרה שאני לא ידע איך "להשתלט" עליו באופן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON, כתבתי לך איך בודקים מה ה-IP כמה הודעות קודם.

לגבי המודם, בשתי הפעמים (כשקיבלתי בפעם הראשונה וכשהחליפו לי) הגיע טכנאי עם מודם באריזה מקורית מנויילנת.

עם המודם מגיע חוברת לא קטנה עם הסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

ATHLON, כתבתי לך איך בודקים מה ה-IP כמה הודעות קודם.

לגבי המודם, בשתי הפעמים (כשקיבלתי בפעם הראשונה וכשהחליפו לי) הגיע טכנאי עם מודם באריזה מקורית מנויילנת.

עם המודם מגיע חוברת לא קטנה עם הסברים.

אז אתה מוכן להסביר לי איך זה שכל הזמן אנשים "מגלים" דברים חדשים לגבי המודם הזה?

כמו איך להפעיל לו את הפרוקסי איך לא להפעיל לו, איך להגדיר לו סיסמא, איך לא להגדיר לו סיסמא?

איך להתחבר אליו בFTP איך להתחבר לאנשים אחרים למודם דרך הFTP מרחוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך שבזק מספקים את השירות שלהם המודם בטוח מאוד.

(המחשב שלך לא*)

VPN על PPTP אומר שהמחשב שלך מקבל (בקושי רב) את הIP החיצוני לכן כל התעבורה הולכת ישירות למחשב והמודם כלל לא נגיש מבחוץ.

בנוסף כדאי לעדכן לגרסה 270 ולקבוע סיסמא.

המודם הזה מלא בFeatures וזה די מלחיץ שיהיה לי רכיב חומרה שאני לא ידע איך "להשתלט" עליו באופן מלא

הFAQ הכי מלא שאני מכיר זה המדריך של המודם. (אתה אמור לקבל אותו, אבל ניתן גם להוריד מהאתר שלהם)

והוא לא מחסה אפילו חצי מהאפשרויות שלו, ופחות מרבע אם אתה במצב EXPERT.

אכן מפחיד, ולראיה אנחנו כל הזמן מגלים עליו דברים חדשים! :)

(הדבר החדש האחרון נמצא אתמול בזכות NetSpider וזה הורדת הפיירוול של המודם, ראה ההודעה על NetMeeting+Alcatel Pro )

תאלץ פשוט לחקור אותו בעצמך...

תתחיל עם לשאול ולקרוא ב פורום. (הדברים המעניינים נמצאים מאחורה)

אגב, ראית את זה?

*מה לעשות, זה לא יצור בטוח...

בDSLREPORTS קיבלתי בחיבור ה"רגיל" ציון מינוס 36 במבחן הבטיחות.

עם הפיירוול של המודם אני מקבל ציון 0, שזה ציון מושלם והכי גבוה.

(כך גם בכל שאר אתרי הבדיקה וסריקת הפורטים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

תגיד יש מצב שאתה תוכל ללמד אותי פקודות בסיסיות שמפעילות את המודם הזה בTelnet?

- אם אפשר שתסביר לי בקצרה איך להגדיר אותו לעבוד במצב PRO, כי ממה שהבנתי ממך באתר בעברית שמסביר הדברים לא כ"כ מדוייקים.

- תסביר לי איך מגדירים סיסמא למודם הזה.

- איך אני נכנס למצב EXPERT וכו' וכו'.

הפורומים מאוד מבולגנים שם, אבל יעלים, וקשה מאוד לעקוב שם אחרי הודעות(אני זוכר את הימים ש"חומרה ישראל" היו משתמשים במערכת הרקובה של דיבורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

תקרא מה רשמתי בתחילת הנושא ואת השיחה שהיית לי עם האנשים בבזק ותבין למה אני דואג. אני מכיר את זה יבוא לי הטכנאי המפגר של נזק הביתה עם מודם בלי קופסא ויגיד לי שהוא הוציא אותו מהקופסא מהאוטו. אחרי זה אני אשאל אותו למה הוא שרות, אז הוא יאמר לי זה מה יש... אתה רוצה תחכה עוד שבועיים יהיה לנו, אולי, משהו אחר.....

בדיוק מה שקרה לי אחרי החלפת המודם השני, היום אני כבר אחרי ארבע החלפות וסוף סוף קיבלתי מודם חדש באריזה מקורית + 5 ספליטרים עם מיקרופילטרים. :funn:

פשוט בכל שלושת הפעמים בא אותו טכנאי תימני להחליף את המודם... חששתי שזה יהיה אותו אחד גם בפעם הרביעית אבל מסתבר שהגיע איזה רוסי אדיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...