גולשי הגיימר (בזק בנלאומי), האם Youtube מקרטע אצלכם ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גולשי הגיימר (בזק בנלאומי), האם Youtube מקרטע אצלכם ?

LazyCat

Recommended Posts

נראה כאילו התחילו להגביל גם את חבילות הגיימר, זה לא היה בעבר, האם לעוד משתמשים לוקח לוידאו ב- המון זמן להיטען במלואו ?

אם התשובה היא כן ואם התשובה היא לא, אשמח אם תציינו האם הכתובת IP שלכם מתחילה ב- 79 או 82 או 109 (רק מנויי בזב"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק ש ב YOUTUBE חרא גם ב , בהשוואה לברק שיש לי ההורדה מגיע לטווח 1.70+

בבזק זה לא מגיע ל 700 משהו דפוק בספקים ובהוט כולנו צריכים להתחיל לצעוק כבר!!

מבחינתי שכולםםםםםםםםםם התנתקו מכל הספקים והתחברו ל 1.5 ללא התחייבות שהם ירוויחו 5 שקל לחודש שרמוטות, הם מקבלים 99 שקל + 13.90 לגיימר וזה עכשיו לא זז !! אייפי 82

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי דווקא אין שום בעיות.

כמה פרטים יעזרו לנו , איזה תשתית איזה ספק ואיפה אין בעיות, לשים תמונה גם יעזור

והאם מישהו פה מרמת גן שכן חווה בעיות עם ההורדות ? כי כל הזמן חוזרים ואומרים שיש פה בעיות בגלל המתחברים הפיראטים שימותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזב"ל על תשתית , חבילת 5GB פלוס .

אוקי אני לא יודע עד כמה אפשר לסמוך על המילה שלך כי אם מישהו טועה בכזה דבר אני לא יודע עד כמה הטעות תהיה בהכוונה של משהו תקין אחר

התכוונת ל 5MB, ולצערי 5MB לא יכול להגיד לנו הרבה כי למהירות הזאת אני מגיע איכשהו, אם היה לך לפחות 10 או 12MB היה עוזר הרבה יותר כי שם המהירות מתחילה להתלגלג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מתי אתה בודק.

לפעמים זה טס, ולפעמים כשעמוס צריך לחכות שיטען לפני שמריצים.

שישי שבת זה בדרך כלל עמוס, ובשאר השבוע גם יכול להיות עמוס בשעות מסוימות.

זה משפיע על הרבה דברים לא רק .

ועדיין כשאין ממש עומס גם וגם דברים אחרים טסים יופי.

לפעמים התגובה איטית אבל התעבורה טסה.

לפעמים זה הפוף.

קשה להבין איך בדיוק הTRAFFIC SHAPING והעומסים משתלבים בכל רגע נתון.

אין מצב אחיד וחד משמעי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי מתי אתה בודק.

לפעמים זה טס, ולפעמים כשעמוס צריך לחכות שיטען לפני שמריצים.

שישי שבת זה בדרך כלל עמוס, ובשאר השבוע גם יכול להיות עמוס בשעות מסוימות.

זה משפיע על הרבה דברים לא רק .

ועדיין כשאין ממש עומס גם וגם דברים אחרים טסים יופי.

לפעמים התגובה איטית אבל התעבורה טסה.

לפעמים זה הפוף.

קשה להבין איך בדיוק הTRAFFIC SHAPING והעומסים משתלבים בכל רגע נתון.

אין מצב אחיד וחד משמעי.

ידוע שיש שעות שונות שבהן יש/אין עומס, אך למשתמשי הגיימר עד עכשיו לא הייתה בכלל בעיית איטיות בכל שעות היום, וזה השתנה לאחרונה (אך עדיין מהיר יותר באופן יחסי משתמש רגיל). פשוט בלתי נסבל.

תשתדלו לציין במה מתחילה הכותבת IP שלכם, לפי מה שכתבתי בפוסט הראשון (מנויי בינלאומי, לא משנה התשתית), אני בוחן משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כאילו התחילו להגביל גם את חבילות הגיימר, זה לא היה בעבר, האם לעוד משתמשים לוקח לוידאו ב- המון זמן להיטען במלואו ?

הם חייבים להגביל בחבילת אחרת המשחקים לא יעבדו טוב. וחוץ מזה העובדה שyoutube לא נטען במלואו זה דבר טוב אם זה עובד. תקח לדוגמה סרטון של דקה ב720p שזה 2.5mbps על חיבור של 10mbps .נגיד שהספק שירות נותן לך רוחב פס של 100% . אם נגיד אחרי 15 שניות הפסקת לצפות בסרטון הספק טען 10*15 = 150 mbps (כל הסרטון נטען) ואתה השתמשת ב37.5 . זה אומר בזבוז של 112.5 mbps שזה 75% מרוחב הפס . אם למשל ראית את הסרטון 30 שניות אז זה אומר שהשתמשת ב75mbps שזה 50% ניצילות של רוחב פס .

אז הספק שירות אומר : " רגע יש פה פוטנציאל ביזבוז עצום" . מה שהם עושים זה מזהים כמה רוחב פס לצפיה בסרטון צריך ואז מגבילים את ההורדה שלו. נקח דוגמה של אותו סירטון של דקה אבל הספק מגביל אותם ל3mbps . נגיד שצפית רק 15 שניות אז השתמשת שוב ב37.5 מגהביט אבל הפעם הספק הורדת רק 45 מגה וזה אומר שהבזבוז הוא של רק 7.5 mbps שזה 16.7% מרוחב הפס.

עכשיו אתה יכול להסביר לי למה הספק שירות מגביל את youtube? . לרוב הtorrent צריך להיות מוגבל לעדיפות הכי נמוכה כי זאת הורדה גדולה ולוקח לה הרבה זמן. המורידים הכבדים כעיקרון יכולים לקחת את רוב רוחב הפס בשעות העומס ואז לספק שמגביל אותך ל3מגה בדרך כלל לא יהיה את ה3 מגה לתת לך ואז תשכח מלראות סרטי 720p בyoutube. .

בואו ניקח עוד דוגמה. אחד מוריד סרט באורך שעה וחצי בp2p. אחרי 5 דקות שהוא רואה את הסרט הוא מוחק אותו כמה רוחב פס בוזבז? התשובה היא פשוטה - 94.5% :lol: תכפילו ברזולוציה המועדפת עליכם ותקבלו כמה חנקו אתכם לחינם ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהות של מהיר היא חיבור קבוע, זמני תגובה נמוכים והעברת נפחים גדולים בזמן קצר.

youtube, ו-P2P הם מימוש מצויין של הרעיון.

מי שלא מסוגל לספק את זה בצורה סבירה שלא יקרה לעצמו ספק מהיר.

אפרופו , יש לך הסבר הגיוני למה רוב תכני ה-HD בערוץ VEVO עובדים ללא רבב בכל שעה?

הנה מקרה קלאסי:

(כרגע זה סיים להוריד אצלי את כל הסרטון ב-1080p תוך דקה וחצי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- הבעיה ידועה. יש להם עומס על השרתים. זה לא חוכמה לבדוק את המהירות על בסיס האתר הזה ספציפית. אני בלי חבילת ואני לרוב מתייאש מלצפות בסרטים ב720. אבל איך הזמן תגובה שלך באתרי צפייה אחרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהות של אינטרנט מהיר היא חיבור קבוע, זמני תגובה נמוכים והעברת נפחים גדולים בזמן קצר.

youtube, ו-P2P הם מימוש מצויין של הרעיון.

מי שלא מסוגל לספק את זה בצורה סבירה שלא יקרה לעצמו ספק מהיר.

אתה כנראה לא הבנת איך המודל העסקי של ספק עובד - הם קונים 10mbps לחול ב2000$ לחודש ואז מוכרים ל200 אנשים במהירות עד 10 מגה ב~70 שקל . אם תרצה חבילה מבטחת או מתועדפת זה אומר שאתה צריך לשלם הרבה יותר. עדיף לשלם 70 שקל לחודש ל10 מגה (ספק) מאשר לשלם 7000 שקל לחודש.

בארה"ב זה יותר זול כי רוב התוכן שם והם לא צריכים קווים בין לאומיים יקרים. . רק לא מזמן מד נטיולוס החזירה את ההשקעה ואם מישהו יקים כבל מתחרה ממונופול הם יהפכו לשחקן קטן כי הטכנולוגיה שלהם ישנה וכיום על סיב אופטי אחד אפשר להעביר פי 4 יותר תעבורה ממה שהם מעבירים על 6 סיבים .

לכבל התת ימי הראשון שחיבר את ישראל לעולם, לב-1 יש קיבולת של איזה 20gbps . לכבל הראשי של מד נטיולוס שמחבר את ישראל לעולם יש קיבולת של 3840gbps . ועכשיו תגיד לי מה זה מהיר ולמה היום זה אפשרי וב1999 זה לא היה אפשרי ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי(תשתית הוט) על2.5/0.25 ולא חבילת גיימר, IP מתחיל ב82 ויש סרטונים שנטענים לי פשוט מהר ועובדים חלק(כנראה נותנים להם תעדוף) ויש כאלה שנטענים וגם אחרי שנטענו זה עדיין חושב מידיי פעם(אין לי מושג למה) ויש כאלה שפשוט עובדים ונטענים מאוד לאט ומדי פעם נעצרים כדי לטעון עוד מהסרטון אבל אם אני יוריד אותם למחשב זה יוריד לי על מהירות מקסימלית בהתאם לחבילה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...