מתלבת בין 3 כרטיסים-יש הרבה שאלות - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבת בין 3 כרטיסים-יש הרבה שאלות

sanchouz

Recommended Posts

אתה לא רוצה ללכת לאיבורי עם תדפיס של מחיר ב IQPC ולהגיד שאתה רוצה לקנות אצלם אבל כזה כרטיס ובכזה מחיר. לשאול לא עולה לך כסף

בIVORY אין כזה כרטיס בגלל זה הם לא חייבים שום דבר אותו דבר לגבי KSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.iqpc.co.il/Home/faq.asp

משלוח עולה 45 ש"ח עם שליח.

מצד שני עם יקרה משהו אז כנראה יהיה לך לא קל לבוא לאשדוד. לא יודע באמת.

אולי לך על HD 6870 בנועה מחשבים. המחיר נורמלי וכרטיס טוב. אולי מבחינת ביצועים GTX 470 עדיף בקצת, אבל לא מתאים לך מיקום החנות אז קח 6870 זה גם כרטיס טוב מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אמור לצאת בחודש הבא GTX 570, שכנראה יתן ביצועים טובים יותר ביחד עם צריכת חשמל נמוכה יותר, ואם קירור ה-reference של GTX 580 מרמז דבר על זה של ה-GTX 570, אני חושב שלא יהיה צורך בקירור צד שלישי... בהשקה לרוב יוצאים קודם כרטיסים עם קירור reference, אז לא יהיה צורך

להמתין יותר זמן ולשלם אקסטרה על קירור. השאלה כמה סבלנות יש לך. וכמה הוא יעלה בכלל ובארץ בפרט (בטוח שיותר מהתקציב שלך :-\ ).

יש צפי למחיר?[br]פורסם בתאריך: 19.11.2010 בשעה 20:31:49

http://www.iqpc.co.il/Home/faq.asp

משלוח עולה 45 ש"ח עם שליח.

מצד שני עם יקרה משהו אז כנראה יהיה לך לא קל לבוא לאשדוד. לא יודע באמת.

אולי לך על HD 6870 בנועה מחשבים. המחיר נורמלי וכרטיס טוב. אולי מבחינת ביצועים GTX 470 עדיף בקצת, אבל לא מתאים לך מיקום החנות אז קח 6870 זה גם כרטיס טוב מאד.

אגב, מה באמת ההבדל בביצועים בין GTX 470 ל HD 6870?

ידוע לי ש-6870 פחות מתחמם וצורך פחות חשמל, אבל לא ממש יודע מה ההבדל של ביצועים גם במצב נורמלי וגם ב-OC מול ה-470.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה570 צפוי להיות בסביבות הביצועים של הGTX480 , עם צריכת חשמל של GTX470 והטמפ' שלו שלא לדבר על זה שהמחיר נשאר אותו הדבר אתה מקבל פה עסקה מעולה לדעתי ... ככה שכן גם אני ההיתי מחכה עוד חודש לכרטיס שאמור להיות הרבה יותר טוב מקודמו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נקח בחשבון שGTX 580 קיבל מחיר של GTX 480 שזה $499 בארה"ב סביר להניח שGTX 570 יעלה כמו GTX 470 עלה בזמן השקתו $349

אז בארץ הקודש הוא בטח יעלה עם מע"מ 1500 ש"ח לפחות.

השאלה היא עד כמה מהיר הוא בהשוואה ל-GTX470, ואם אפשר להגיע לביצועים שלו בעזרת OC של אפילו אותו ה-INNO HAWK לדוגמה.

או שאולי כדאי יהיה לקחת את GTX 560, אשר בעלות ובביצועים אמור להיות קרוב ל-470?

בדעתי זה מה שקובע אם ללכת ולקנות 470 אכשיו, או להמתין לאמצע דצמבר (לצערי אני יושב על כרטיס מסך מובנה אחרי שה-260 נשרף, כך שההחלטה חשובה למדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה מהיר הוא ?

הוא צפוי להיות ברמת הביצועים של הGTX480 ככה שאתה יכול לעשות את החישובים לבד ,וגם הוא אמור להיות OC יותר טוב ,בסך הכול עם אתה קונה היום כרטיס כמו ה470 חכה כבר קצת ל570 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה מהיר הוא ?

הוא צפוי להיות ברמת הביצועים של הGTX480 ככה שאתה יכול לעשות את החישובים לבד ,וגם הוא אמור להיות OC יותר טוב ,בסך הכול עם אתה קונה היום כרטיס כמו ה470 חכה כבר קצת ל570 ...

עושה שכל, תודה על ההמלצה :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...