חוו"ד למחשב לא רלוונטי המחיר לא לOC ובלי ציוד היקפי רב תכליתי/גיימינג - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוו"ד למחשב לא רלוונטי המחיר לא לOC ובלי ציוד היקפי רב תכליתי/גיימינג

RammsteiN

Recommended Posts

זה המחשב על פלטפורמת אינטל מחכה שיצא משהו לגבי שילוב של שני כרטיסי מסך פיסי וATI הראשי,את החלקים אני מזמין מחו"ל חבל להזמין מהארץ אז לא רלוונטי המחיר תודה רבה לכל מי שמביע את דעתו אשמח לקבל אותה

מעבד I7 940 rev-c0

כרטיס מסךAti6980

כרטיס מסך פיסי משהו מבוסס על 8SERIES NVIDIA

לוח אם p6x58d premium

הרדיסק Hitachi/ibm2000GB ultras a7k2000

הרדיסק SSD vertex oczssd2-vtxe120gb-2/5

ספק Hec te-lx series 1080 watt

מארז twelve hunderd

צורב 22xGX22ns30

g-skill f3-12800 cl6t-6gbpi זכרונות

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוו"ד:

1. אם אין תקציב, אין קרקע לכל הרעיון.

2. אין עדיין כרטיסי 6980.

3. כרטיס מסך של מבוססי סדרה 8 נמצאים איפשהו בשנת 2007-8.

4. אם אתה כבר מתכנן מפלצת קח לה גם הגון למעבד.

5. הCI7 950 נפוץ (לפחות בארץ) יותר מהCI7 940.

לגבי "חבל להזמין מהארץ" בו נזכור ש:

א. לא בכל הרכיבים יש באמת הפרשי מחירים כמו שנהוג לחשוב, לא פעם מדובר בהפרש זניח למדי.

ב. כאשר אתה קונה בחו"ל האחריות פחות נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ940 פשוט כל מה שעולה בא באובר קלוק מהחברה מערכת זה בסוף,לגבי תקציב לא רלוונטי כי אני פשווט מזמין מחו"ל אז כאן בארץ זה 9000 שקל ובחול ה לפחות 5 וחצי אז לא ממש איכפת לי

ולגבי הכרטיסי מסך פשוט מאד אני רוצה אחד פיסי ואחד תותח 69XX מחכה שיצאו והסדרה 8 כי הם תומכי פיסיקס אז אני מחכה קצת ונראה מה הכי חזק מהסדרה 8 שאותו אני אקח ואני מחפש משהו שיתמוך ביניהם לגבי LUCID או צ'יף hydra2000

והליבת C0 פשוט יותר קרה לא ידוע מה לגבי ה950 וחלק מהרכיבים אני כנראה אקנה כאן כי ההפרש מחירים לא עצום כמו בזכרונות שפה בארץ עולים 1500 ובחול רק 600 לכן אמרתי שחלק אני אקנה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- זה לא מהחברה, זאת לרוב מכפלה גבוהה יותר...

- אם אתה מזמין מחו"ל כל דבר יקר מ50$, אתה תאלץ לשלם מע"מ ומכס שזה עוד בערך 35%+- אז אלא אם כן יש לך קומבינות במכס או מקווה שפשוט לא יבדקו את החבילה שלך (או את מי שינסה להגניב לך את זה לארץ) זה לרוב לא יצא זול יותר.

- הצ'יפים האלה עדיין נמצאים בבעיות תאימות אז אל תצפה ליותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

950 D0 זה המעבד כנראה שאני אקח

ולגבי ההידרה אני מוותר על זה כי זה באמת כמו שאתה אומר בעייתי אז אני אקח את ה69XX כשיצא או שאני אזמין 850 או מה שיבוא קודם נראה מה מהם יותר חזק,אם הזמן אני אחכה איזה חצי שנה ואני אקנה איזה משהו מהם ואשלב במערך קרוספייר או SLI כשירד המחיר.

לגבי הקניה אני קונה את המעבד בארץ ואת המארז וכל השאר אני מזמין מחו"ל במסגרת "מתנה" או שאני אבקש מחבר שלי שיפברק לי מכתב "חזרה מתיקון" כי כביכול כבר זה נקנה והמיסים שולמו שם ומה שנשאר לי זה רק לשלם לרשות הדואר באופן רגיל כמה שקלים וזהו.

אז זה המפרט החלפתי בו את הלוח אם

לוח אם rampage 3 formula

מעבד 940 D0

כרטיס מסך מה שכנראה מבחינת ביצועים יהיה ממש טוב או מ850 או 69XX

מארז 1200 antec

ssd vertex oczssd2-vtxe120gb-2/5

הרדיסק Hitachi/ibm2000GB ultras a7k2000

זכרונותg-skill f3-12800 cl6t-6gbpi

וסביר להניח שזה בערך הספק Hec xpi080

צורב GH22LS50

אני רק תוהה איזה מערכת לשים למעבד או נינג'ה או טוניק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...