האם יש בארץ אוזניות יותר טובות מה-Shure SE535 באותו המחיר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש בארץ אוזניות יותר טובות מה-Shure SE535 באותו המחיר?

DeeKay

Recommended Posts

אהלן. הרבה זמן לא ביקרתי בפורומים של HWZone אבל אני סומך על המקצועיות של הגולשים פה.

האוזניות האלו מהוללות דיי הרבה בביקורות שקראתי ברשת, אבל ברור לי שחייבת להיות תחרות. ראיתי פה בפורום במקרה את ה-Earsonics SM3, שגם הן מכילות שלושה דרייברים, ולפי ביקורות, אפילו יותר טובות מה-SE535. הקוץ הוא שאין אותן בארץ.

השאלה שלי בכותרת - האם אפשר למצוא In-Ear שעוקפות את ה-SE535 בביצועים, אבל לא במחיר, במדינת , עם עדיפות למרכז?

עוד שאלה באותו נשוא: ל-SE530 היה פאק אחד רציני וזה הכבל שנקרע תוך פרק זמן מסויים (כך הושמד לי זוג Shure SE210, שנתיים וחודש אחריי הקניה). בדגמים החדשים של Shure הנושא נפתר. האם יש בעיות אחרות אותן צריך לקחת בחשבון לפני שמוכרים ילד שני לעבדות בשביל לשלם על ה-SE535?

תודה! ^^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשמוע לפני קנייה, יש בקילומבו את ליין הIN-EAR של סנהייזר. שמעתי את הIE7 והן היו טובות מאוד, לא יצא לי להשוות עם הSE530 שלי ישירות אבל אני יכול לומר שלSE530 יש באס יותר מפורט וצליל יותר נקי באופן כללי. הIE8 כמובן יהיו השוואה יותר הוגנת, וגם במחיר, 1600 ש"ח לעומת 2300 ש"ח. מחו"ל אגב אתה יכול להביא את SE535 באותו מחיר של הIE8 בארץ ולShure יש אחריות בינ"ל דרך ספקים מורשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...