MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server - עמוד 40 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server

LL@SS

Recommended Posts

אני לא מצליח לראות את השרת, אבל שאני נכנס עם CONNECT זה נכנס אליו.

כשאני מנסה לעשות ADD TO FAVORITES זה רושם לי שהשרת כבר נמצא במועדפים, אבל שוב לא יכול לראות אותו.

מישהו נתקל במשו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 617
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אפשר להתחיל בלפרסם את הקלאן, ולא לעשות אותו קטן ומסכן, אלא לפרסם אותו ברחבי האינטרנט, בפורומים ישראליים, בFXP, בVGAMES, בקהילות שונות. אולי אפילו בשם אחר (כי S6, זה האישי שלנו :)). כשיהיה לנו כבר קלאן נכבד, וכמות נכבדה של אנשים אפשר להתחיל לארגן PCW's וגאדרים (שזה משחקים של קלאן נגד מספר אנשים, או נגד קלאן אחר בחלק מהמקרים, עם חוקים מסוימים שמאזנים את המשחק, והרבה שיתוף פעולה.)

http://www.esl.eu/il/codbo/gather/

למרות שבלינק שלמעלה זה PCW's בשרתים שלהם, אנחנו רוצים לארגן משחקים בשרת שלנו. צריך הרבה תמיכה והרבה אנשים. כשהשרת כל היום ריק זה לא תורם, צריך כמו שאמרתי קודם הרבה פרסום, ונקווה שהשרת יתפרסם, עכשיו אני בתור אדמין מוסיף להודעות שנאמרות בשרת:

"For more information about our Israeli server please visit HWzone.co.il and search for the thread called "MSI and HWzone Israel Official CoD:BO Server"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות? דברים כמו CHUCK NORRIS CAN DOUBLE KILL WITH A TOMMAHAWK? זה נחמד, וזה מראה שאנחנו לא רציניים מדי, אלא גם בעלי חוש הומור, אני אישית, בנוסף לעוד הרבה אנשים, נהנה להיכנס לסרבר ולגלות שהאדמין שם פעיל ביותר, מדבר ומבדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהסרבר שלנו חי ונושם בלילות.. רק חבל שהוא לא ממוקם בארץ, והזמנים שבהם אנשים מתחברים לא מתואמים איתנו...

וואי, לפני 2 דקות 6 היו מחוברים, פתאום נכנס קלאן שלם והשרת מלא לגמרי (אני לא במשחק, הRCON פתוח ברקע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...