האם יצא internet explorer 9 ל windows xp ? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יצא internet explorer 9 ל windows xp ?

natan805

Recommended Posts

אתה טמבל. זה לא WIN7 שלא תומך בתוכנות. זה תוכנה מחורבנת שנכתבה ע"י חבורת עצלנים ככה שהיא תתמוך רק במה שהם מכירים.

מערכת ההפעלה גם לא קשורה לפתיחת מסמכים.

XP צריכה למות, וכמה יותר מהר.

ואגב, אם אתה כ"כ חכם, למה אתה לא משתמש באמולטור שמשולב בצורה גואנית לחלוטין ב7 בשביל להריץ את הזבל העתיק שלך כמו שצריך?

מה גם שחיפוש מבוסס אינדקסינג הוא הרבה יותר חכם מהשיטה של . אם לא הצלחת למצוא משהו, לא חיפשת נכון.

אני רואה שאפשר לעבור פה חופשי על חוקי הפורום.

נסיתי להתקין אמולטור ב win7 .אבל avid liquid 7.2 כמו הרבה תוכנות שלא תומכים ב win7 .לא עובד באמוליטור בגלל שהאמוליטור עובד על רזולוציה נמוכה.ככה זה כתב לי ואין אפשרות לעלות רזולוציה.

וגם אני חושב שאני אאבד הרבה ביצועים בתוכנה אם אפעיל אותה בעזרת אמולטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התוכנה היא avid liquid 7.2

כבר כתבתי לך

מה שכתבת לגבי הלחצן למעלה שיש פיתרון ב win7 .אני אכן יודע את זה .וזה ממש לא נוח.

ובוא אני אסביר לך למה : לפעמים אני נכנס לתקייה בתוך תקייה בתוך תקייה וכ"ו .ונזכרתי שבאחד התקייות הקודמות היה מסמך שמתחשק לי לראות אותו אז בwi7 תצטרך כמו טמבל ללחוץ אחד אחד על המיקום שלעומת זאת ב זה טיקטק .למעלה למעלה למעלה עד שאני רואה את המקום שרציתי.

ואם תגיד לי שאני אלחץ על לחצן הקודם .אז זה לא יעזור אם בתקייה האחרונה נכנסתי לכל מיני תיקייות וחזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טמבל.

נכון, אבל גם אתה.

לXP יש חסרונות ידועים ומשמעותיים לעומת Vista/7, אבל מכאן ולטעון שהיא זבל יש דרך ארוכה.

וכן, אני כותב את זה ממחשב XP ויש לי מחשבים גם עם וגם עם 7. אז אל תחשוב שאני מדבר מפוזיציה משוחדת. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דברים שמשתמש פשוט לא רואה.

הוא הרבה פחות מאובטח, יש בו יותר באגים, ארכיטקטורת הדרייברים שלו פחות טובה.

פחות מאובטח לא יודע, ארכיטקטורת הדרייברים שלו פחות טובה צודק, יש בו יותר באגים ? חולק עליך וינדוס 7 מערכת טובה מאוד אבל עוד בחיתוליה, אולי אחרי עדכון שרות ראשון שתפתור באגים שאולי אתה לא נתקלת בהם כמו למשל, עדכונים שנופלים עם קוד שגיאה שלא מעט אנשים נתקלו בהם (תבדוק בגוגל) ויש עוד שלא ארחיב כרגע תהיה יותר מושלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה אתה מחפש עם העכבר. הסייר החדש ב7 מאפשר לך לקפוץ לכל אחת מתיקיות האב על ידי לחיצה אחת.

4UGWS.jpg

אתה אומר שאתה רוצה ללחוץ פעמיים על כפתור הלמעלה כדי לחזור ל Computer.

אני אומר שתלחץ פעם אחת על Computer.

התיקיות שמופרדות ע"י החץ המשולש הקטן הן כל אחת כפתור בפני עצמה. ואם אתה עמוק מדי בעץ אז זה פותח לך תפריט קטן ואתה עדיין עושה את כל זה בפחות לחיצות.

הדרך שבה התיקיות מוצגות היא גם דינמית, כך שאם יש לך חלון קטן ברוחב אז תוצג התיקיה הכי קרובה אליך והתיקיה הכי רחוקה לכל הפחות.

והיתרון רק גדל ככל שאתה עמוק יותר בעץ.

[עריכה: הוספת תמונה]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...