איזה SWITCH כדאי לי לקנות לרשת של 4 מחשבים? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה SWITCH כדאי לי לקנות לרשת של 4 מחשבים?

CyAn1de

Recommended Posts

יש לי בעלת שתי מחשבים(שמחוברים דרך כ.רשת וכבל מוצלב), ואני מעוניין להוסיף עוד מחשב שלישי+ ראוטר(ממחשב ישן), לכן אני צריך SWITCH בסיסי, ואין לי מושג איזה כדאי ???

ד"א

אם אני מוסיף מחשב נוסף, אני אצטרך לשנות את הכבל המוצלב ללא מוצלב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוויטצ'ים כאלה, שאפשר לחבר אליהם כל כבל, עולים הרבה יותר...

צריך לעשות את החשבון עם התוספת במחיר שלהם היא פחות ממחיר החלפת הכבל ממוצלב לישר.

בכל אופן, בשביל לחבר מחשב לסוויטצ', צריך אכן כבל ישר.

כשאתה קונה סוויטצ', שים לב שהוא 10/100Mb לכל הפורטים, ולא רק 10 או רק 100. זה יכול ליצור לך בעיות לפעמים.

כמו-כן, דאג שיהיה Full Duplex בכל הפורטים. שזה אומר שהוא יוכל לשלוח ולקבל מידע בו זמנית על כל פורט. דבר שמגביר את מהירות העבודה שלו בהרבה.

כל חברה בעלת שם בתחום הרשתות תהייה טובה בשביל סוויטצ'ים (בד"כ אלו רכיבים מאוד אמינים), למשל: Edimax, Linksys, Dynamode...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כמה דברים שנאמרו פה:

1. זיהוי אוטומטי של מוצלב/ישר הוא לדעתי די שולי. לכל סויץ' שאני מכיר, אפילו הזולים ביותר, יש פורט אחד (UPLINK) שאפשר לעבוד איתו במצב מוצלב או ישר. זה מספיק. כל שאר הפורטים מחוברים במילא בכבל ישר.

2. מי שתומך ב100 תומך גם ב10. עוד לא ראיתי כאלו שתומכים ב100.

3. בשביל סויץ' פשוט כמו שאתה מתאר לא צריך חברה בעלת שם. קנה אחד פשוט ב200 שקל (8 פורטים). אם הוא אי פעם בחיים יתקלקל (מאוד לא סביר), זרוק אותו וקנה חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. מסכים.

2. דבר עם Ewingum מהפורום שלנו פה. יש לו סוויטצ' כזה שתומך רק ב-100Mb. העובדה הזאת לא איפשרה לו לחבר את האלקטל שלו לסוויטצ' בעבר, בגלל שהאלקטל עובד רק עם 10Mb.

3. גם 200 ¤ זו לא הוצאה שכל אחד יסכים לעשות לעיתים תכופות, אם הסוויטצ' ייהרס יותר מידי. וב-200 ¤, אני קניתי סוויטצ' 8 פורטים של חברה עם שם: Dynamode.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...