אנשים חיים בלהלה-לנד במדור יד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים חיים בלהלה-לנד במדור יד 2

efee123

Recommended Posts

סתם חשבתי למצוא מציאות במדור יד שנייה באתר אבל כשראיתי מה הולך שם חשכו עיני!!!

האנשים שם הורגים אותי! הם נראה לי לא מבינים שהם מוכרים חפצים משומשים יד שניה!!! הם כאילו עושים טובה שהם מורידים 100-200 שקל למעבד/לוח שעולים 1000 +.

אני יכול להבין את הרצון שלהם למכור במחיר גבוה אבל שיהיו ריאלים! אני אישית יעדיף להוסיף 200 שקל בשביל מוצר חדש+אחריות!!

זוהי דעתי!!

סתם נקודה למחשבה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שיהיו אנשים שיקנו את זה אגב.

אתה צודק לגמרי! אבל ראיתי פה ב-HW אנשים מאוד נדיבים! שמוכרים I7 940 ב-850 ש"ח שאני 100% יקנה כשיהיה לי כסף =]

יש פה גם E6750 ב-400 ש"ח שזה קצת הדהים אותי, פשוט זול! ו E6600 2.4 ב-360.

מה שכן הלוחות האם יקרים מאוד =[[

יהיה טוב אם לעשות מחירון לכל חלק וחלק =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביד 2 נימצאים אנשי מערות.

כאלה שלא מבינים במחשבים ולא מעודכנים במחירים.

יש להם חשבונית ביד בת 3 שנים.והם חושבים שלא השתנו המחירים כל כך.

לעומת זאת פה באתר יש פראיירים.שמוכנים למכור I7-940 ב-850 שקל...איש לא שפויי כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחלק מהרכיבים זה לא משנה אם הוא חדש או מיד 2 כי הוא או עובד או לא. למשל - מעבד

אם אני צריך מעבד והוא יותר זול ביד 2 אני קונה משם

ההשוואה שאמורה להיות לדעתי היא בין המכירים ביד 2 של HW ל יד 2 של מקומות אחרים שבהם ניתן למצוא את אותו רכיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי יותר מעצבנים אנשים שמפרסמים מודעות אבל אין להם באמת כוח למכור את הדברים.

לדוגמא התעניינתי בלוח אם מאוד ספציפי מבחור שגר בחיפה (אני תל אביב) אז שאלתי כמובן אם דואר גובינא יהיה רלוונטי.

"אני לא נמצא הרבה בדואר" - זאת התשובה. :s05:

ואני נמצא הרבה בדואר?

עכשיו אם זה היה איזה I7 שכל יום ימכר הייתי מבין, אבל בחייך מדובר פה בלוח אם P35 (אם אני לא טועה) מאוד ספציפי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים מאוד עסוקים שאין להם זמן לעשות משלוחים, כמוני נגיד שאין לי מה לשלוח כן? :)

אבל גם אם היה אני חייל שחוזר רק בשישי הביתה שהדואר כבר סגור ונוסע ביום ראשון על הבוקר לבסיס. תחשוב גם על אנשים שעובדים מ 7:30 בבוקר עד שש בערב.

כמובן שמשלוח זה הרבה יותר נוח.

איך זה פועל אגב המשלוחים?

אני שולח לבן אדם כסף לבנק ורק אז הוא שולח לי את המוצר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית מזה פרויקט לאומי. אלא אם אתה גר לבד עם חתול, אפשר ל15 דק' לקפוץ לדואר, במיוחד בעיר כמו חיפה שם יש סניפים בכל חור. מקסימום לבקש מאבא אמא אח אחות

לגבי גובינא: http://www.israelpost.co.il/postshirut.nsf/misparid/221?OpenDocument

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני ראיתי הצעות הזויות. אני יכול להבין את ה"היגיון" - קנית כרטיס מסך לפני שנתיים באיזה 1200 ש"ח שזה לא מעט כסף. אז אתה אומר לעצמך "נבקש 800 ש"ח" אבל בחייאת בסכום כזה אתה קונה כרטיס חדש שאוכל את הכרטיס שלך של ה 1200 ש"ח. אם אני מוכר משהו יד שניה אני מוכר לחו"ל ואפילו החל מדולר בודד. בדרך כלל נגמר על מחיר סביר. הייתי יכול לתקוע מחיר אבל אני יודע איך זה להיות קונה וגם אין לי סבלנות לחכות לאומלל שלא מבין שיבלע את הפיתיון. תנו מחיר סביר, המכירה תלך מהר וגם הצד השני ישמח שמצא מציאה. חלקי מחשב מזדקנים בקצב מסחרר וזה גם יפה (לדעתי) למכור יד שניה במחיר נמוך לאנשים שלא יכולים לקנות מחשב חדש.

אבל זה אני. אני לא מוכר בנשמה, אני יותר קונה ובתור כזה אני ממשיך להתחשב בזה גם כשאני מוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, המוכרים לא טועים.

כשלוח משומש מתומחר ב-100 ש"ח פחות מלוח חדש ונמכר, אין להם סיבה להוריד את המחיר.

שוק החומרה המשומשת נשלט ע"י צעירים שלא תמיד יכולים להוסיף את ה-100 / 200 ש"ח למוצר חדש,

וזה מה שמשאיר את המחיר ברמה גבוהה יחסית למוצר משומש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...