The Matrix Revolutions *ספוליר* - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Matrix Revolutions *ספוליר*

.AloN

Recommended Posts

איך הגעת למסקנה שכל "אחד" תופס 100 שנה ?

כי זאת תקופת החיים של בני אדם? אבל ה"אחד" מגיע בערך בגיל 20, ומתחלף עם מישהו אחר בגיל.. אממ.. 20 וחצי..

נו אבל ניאו פשוט ביקש מה-Source שיהיה שלום בין המכונות לבני האדם בתמורה לזה שהוא יעזור לו להיפטר מסמית'..

Otherwise, מופריוס היה צודק..

עכשיו, בעיקרון עדיין יש אנשים שחיים במטריקס (ובעצם מנוצלים ע"י המכונות), אבל כל מי שיבקש לצאת - יצא...

למה שלא כולם יבקשו לצאת? well.. ראית את הסרט Vanilla Sky ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך הגעת למסקנה שכל "אחד" תופס 100 שנה ?

כי זאת תקופת החיים של בני אדם? אבל ה"אחד" מגיע בערך בגיל 20, ומתחלף עם מישהו אחר בגיל.. אממ.. 20 וחצי..

נו אבל ניאו פשוט ביקש מה-Source שיהיה שלום בין המכונות לבני האדם בתמורה לזה שהוא יעזור לו להיפטר מסמית'..

Otherwise, מופריוס היה צודק..

עכשיו, בעיקרון עדיין יש אנשים שחיים במטריקס (ובעצם מנוצלים ע"י המכונות), אבל כל מי שיבקש לצאת - יצא...

למה שלא כולם יבקשו לצאת? well.. ראית את הסרט Vanilla Sky ?

בערך 100 שנה....יותר נכון דור.

ציון נהרסה כבר 4-5 פעמים,האחד לא מוחלף כל כמה שנים בודדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה במטריקס 1 שניאו מגיע לראשונה לנבוכדנאצר מורפיוס אומר לו שהשנה היא 2199?

זה לא מה שהוא אמר בראשון, הוא אמר משהו בסגנון הזה:

You believe it's the year 1999, when in fact it's closer to the year 2199

I can't really tell you what year it is, because we honestly don't know

באשר למשפט שסמית' אמר בסוף, ברור שזה הגיע מהתודעה של הנביאה כי לא היה לו מושג למה הוא אמר את זה.

לדעתי זה היה אמור לסמן לניאו שעליו לתת לסמית' להשתלט עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת למה לא הסבירו את הסיבה שניו יכול להרוס מכונות כאילו יש לו קשר אליהם,

ואיך בדיוק הוא (בראשון) והיא (בשני) חזרו לתחיה אחרי שקיבלו כמה כדורים בבטן?!

אני חושב שלמעשה יש משהו שאנחנו לא יודעים על משהו גדול יותר(משהו בסגנון מטריקס שמדמה בתוכו עוד מטריקס,למטרה שונה)

מקווה שלא בילבלתי אותכם...

(ועל תהיו טיפשים ניו לא מת,לא סתם מראים בסוף שמכונה בצורה מוזרה בוחנת אותו,וברגע שהמחשב החדיר לו פעולת מחיקה

הגוף של ניו הגיב לפקודה וקפץ בלי סוף מה שמראה שהוא עדין קיים,ולמה שלא יחזור כמו סמית???)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי הציקו שני דברים

אמרו לי שמסבירים את כל השאלות שרצינו שיענו עליהן בסרט הראשוון, אבל יש עוד כמה דברים שלא ענו עליהם. אבל כנראה שפשוט אני צריך לראות את הסרטים שוב בשביל להבין את מה שחשבתי שלא ענו עליו, לא סתם אמרו שענו על כל השאלות.

ואם סמית' ידע שהוא הולך לנצח, והוא באמת "ניצח", אז למה הסוף היה טוב? בעצם אם זה סתם עוד לופ שהאחד מפסיד לסמית' אז זה לא אומר שבכל המחזורים של המטריס היה שלום (שכנראה פשוט הופסק והשלום לא נועד לקרות בכל לופ)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני חשבתי על זה, אבל אם לא היה את הבאג הזה הוא לא היה כל כך חזק, והוא לא היה מסוגל לנצח את ניאו.

ולפי מה שהוא אמר, הוא ניצח אותו בלופים קודמים, כלומר היה את ה"באג" הזה גם בלופים קודמים.

הסרט הזה בלבל אותי לגמרי ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי יש מאטריקס בתוך מאטריקס. למה?

1. 6 פעמים לחפור לציון לא היו משאירות לנו כוכב.

2. לא למדו כבר שיטות יותר יעילות לפרוץ לציון?

3. יותר הגיוני שמי שיצא מהמאטריקס, יצא רק מהמאטריקס הפנימי ואז שציון והעולם הם המאטריקס החיצוניים. כשציון נחרבה כל פעם אז הם פשוט עשו ריסט או משהו כזה למאטריקס החיצוני ואז הכל נראה אותו דבר + כל האנשים עדיין מחוברים לפנימי.

השלום לדעתי מבטל את המאטריקס הפנימי ותוקע את האנשים בחיצוני בלבד ככה שהם עדיין מחוברים, אבל הם באשליה שיש רק מאטריקס אחד.

4. ראינו את העולם האמיתי ואין שם כלום חוץ משדות אנשים, ומכונות ענק שנוצרו למלחמה או לשימושים דומים. איפה הסיביליזציה של הרובוטים שראינו באנימאטריקס? חייבת להיות מחוץ למאטריקס שכן זה גם הכוכב שלהם והם לא היו מסכימים לקרוע את כולו בחפירות, יותר קל לעבוד על החבר'ה המנותקים שהם בחוץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת למה לא הסבירו את הסיבה שניו יכול להרוס מכונות כאילו יש לו קשר אליהם,

ואיך בדיוק הוא (בראשון) והיא (בשני) חזרו לתחיה אחרי שקיבלו כמה כדורים בבטן?!

אני חושב שלמעשה יש משהו שאנחנו לא יודעים על משהו גדול יותר(משהו בסגנון מטריקס שמדמה בתוכו עוד מטריקס,למטרה שונה)

מקווה שלא בילבלתי אותכם...

(ועל תהיו טיפשים ניו לא מת,לא סתם מראים בסוף שמכונה בצורה מוזרה בוחנת אותו,וברגע שהמחשב החדיר לו פעולת מחיקה

הגוף של ניו הגיב לפקודה וקפץ בלי סוף מה שמראה שהוא עדין קיים,ולמה שלא יחזור כמו סמית???)

הסבירו את זה, ניאו מחובר למקור ולכן הוא יכול לעשות כמעט הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איך הוא מחובר למקור ?

מבחינה מציאותית (שכן הסרט הגיוני מבחינה זו), אם ניאו בן אדם ולא תוכנה זה בלתי אפשרי.

אבל ! קראתי בכמה מקומות שאומרים שכאשר הוא נכנס לתוך סמית' (בסרט הראשון) הוא בעצם קיבל גישה למקור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שאין עולם בעצם חוץ משדות אנשים והמכונות שנועדו למלחמה.

אתה ראית חלק קטן מאוד מהעולם הזה. ואל תשכח שבאנימטריקס עיר הבירה שלהם לא קרובה ליבשת אמריקה (בערך באזור תימן) אז אולי רק שם יש את הערים של המכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אין שום מטריקס בתוך מטריקס, אנחנו מסכימים שיש כמה דברים מופלצים בסרט, אבל פליז :P

החור הכי גדול שהשאיר לי הסרט זה איך בדיוק נשברה המחזורוית או ה"לופ" הזה? הבאג בסמית כן היה קיים בכל פעם ואפילו עד לקטע שניאו וסמית בבור הזה באדמה וניאו שוכב כזה וסמית' אומר: "ואז עמדת שם כן בתנוחה הזו ואז אני אומר.." מה שאומר שזה כבר קרה כמה פעמים יענו במחזורים הקודמים.

איך נשברה המחזוריות אני לא מבין? הארכיטקט הרי אמר שכל פעם ניאו עושה את אותן בחירות, מה ולמה ניאו הפעם עשה משהו שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...