The Matrix Revolutions *ספוליר* - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Matrix Revolutions *ספוליר*

.AloN

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה יפגע באמא שלך אם אני יקרא לך ממזר לדוגמא?

ממזר - בן מנשואים אסורים לפי הדת.

זה הגדרה של המילון, תכל'ס זה ילד שנולד מאבא לא ידוע או שהאם והאב מעולם לא התחתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ראיתי עכשיו פעם שניה את Revolution, מצאתי בעיה קלה.

סמית' השתלט גם על הנביאה, וכשניאו נתן לו להשתלט עליו ואז המקור נתן פקודת מחיקה הוא הרג את כל הכפילים של סמית' והוא עצמו.. אז איך זה שהנביאה נשארה בחיים?

ועוד שאלה, אני לא זוכר מהפרק השני כשאמרו מה הנביאה בידיוק, האם היא תוכנה או משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היא תוכנה.

אגב בקרב האחרון, סמית' הרג את ניאו ואז מת בגלל שיעני המשוואה לא מאוזנת... רייט?

או שניו סירב למות והביא לו בהפוכה כמו ב 1?

אני יותר חושב שניאו הבין שאם הוא יתן לסמית' להשתלט עליו, המקור שחיבר אותו למטריקס ישלח פקודת Delete (כי יש לו שליטה מצויינת על ניאו שנמצא ממש מולו ובחיבורים שלו), וככה הוא יחסל את המקור האמיתי לוירוס (שהוא כאמור ניאו, זאת אומרת כל הרוע של ניאו שעבר לסמית' אחרי שניאו כביכול הרג אותו בפרק הראשון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חשבתי... אם אכן הכוונה היתה לשחרר את כלל האנשים המחוברים למטריקס - ממה יתקיימו המכונות ?

ממה יתקיימו המכונות? אני מאמין שכדאי לסספנד את זה - אבל אם כבר אז אני חושב שהשאלה הנכונה תיהיה למה לעזאזל, אם הן כל כך מתוחכמות, בחרו המכונות להתקיים מאנשים? אתה לא חושב שנגיד אנרגיה אטומית היתה מהווה מקור אנרגיה אמין יותר?

עריכה: אגב משהו לא קשור כל כך אבל אולי זה מעניין מישהו. מטריקס רבולשנס עשה $24,311,365 ביומו הראשון בצפון אמריקה (http://www.boxofficemojo.com/daily/chart/?sortdate=2003-11-05&p=.htm), סכום שנופל מה $37,508,303 של רילודד ביום הראשון אבל עדיין מכובד בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפשוט ניאו=סמית

ניאו מת ואז סמית=0... סוף סיפור...

אגב גם ראו שניאו מת ראשון.

עוד שאלה, סמית אומר את המשפט הזה (מה שיש לו התחלה יש לו סוף) כי הוא יעני הסמית שנוצר מהנביאה או כי הנביאה נכנסה למערכת של סמית והסמיתים קיבלו חלק מהתודעה שלה, או כי סתם יוצא לו או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה יתקיימו המכונות? אני מאמין שכדאי לסספנד את זה - אבל אם כבר אז אני חושב שהשאלה הנכונה תיהיה למה לעזאזל, אם הן כל כך מתוחכמות, בחרו המכונות להתקיים מאנשים? אתה לא חושב שנגיד אנרגיה אטומית היתה מהווה מקור אנרגיה אמין יותר?

יש לך נקודה אבל אנרגיה אטומית לא יכולה להלחם במכונות ואז אין לנו סרט :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לנטרל גם את האנשים שיפסיקו לנסות להרוס אותם.

נרגילה - יש מצב... זה גם הגיוני.

ולדעתי כשהם השתלטו על הנביאה הם קיבלו חלק מהתודעה שלה. כמו שסמית' הבין את ניאו כשהוא אמר לו "צדקת, תמיד צדקת, זה בלתי נמנע" ואז סמית' משתלט עליו.

החלק של "בלתי נמנע" מגיע מביין כשסמית' השתלט עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לנטרל, בדיוק. למה שהם פשוט לא היו נפטרים מהאנושות? אם היו להם את האמצעים לחבר כמעט את כל האנושות למטריצה אז ודאי שהיו להם גם אמצעים לחסל. אבל לא, פתאום המכונות נהיו הומניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לנטרל, בדיוק. למה שהם פשוט לא היו נפטרים מהאנושות? אם היו להם את האמצעים לחבר כמעט את כל האנושות למטריצה אז ודאי שהיו להם גם אמצעים לחסל. אבל לא, פתאום המכונות נהיו הומניות.

למה להרוס משהו כשאתה יכול להשתמש בו בתור משהו שחשוב לך מאוד?

זה בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי יש משהו שלא כל כך הבנתי או שאני פשוט דפוק.

ב 2 האדריכל אמר שכל הסיפור הזה (עם האחד ולהציל את ציון וכו...) כבר קרה הממממ 4 או 5 פעמים,עם דמויות שונות כמובן וכל פעם הטובים הפסידו,האחד בחר קבוצה של אנשים והכל חוזר חלילה.

אם ככה אז כל הסיפור הזה עם המכונות כבר נמשך מאות על גבי מאות שנים (לפי ההיגיון 400-600 שנים),אז למה במטריקס 1 שניאו מגיע לראשונה לנבוכדנאצר מורפיוס אומר לו שהשנה היא 2199? והמכונות הישתלטו בסוף המאה העשרים? זאת אומרת המכונות שולטות משהו כמו 100-200 שנה.

ועוד משהו,ב 1 מורפיוס אומר לניאו שכל עוד המטריקס קיים,המין האנושי לא יהיה לעולם חופשי.

בסוף של 3 אנחנו רואים את "האמא והאבא" של המטריקס,זאת אומרת הגזע האנושי עדיין משועבד? או שפשוט השאירו את הסיפור פתוח יענו מי יודע מה יקרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...