The Matrix Revolutions *ספוליר* - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Matrix Revolutions *ספוליר*

.AloN

Recommended Posts

אוקי, אחרי ציפייה באמת גדולה לסרט, יצאתי ממנו מאוד מאוכזב.

אני לא אתעמק יותר מידי בפרטי הסרט.. אבל היו כמה דברים שלא היו מובנים לי;

קודם כל, אחרי שהם עשו שלום כשהנביאה אמרה "מה עם אלה שרוצים החוצה" והאדריכל השיב בזה שיוציא אותם, למי היא התכוונה ? לכלל האנשים המחוברים למטריקס או רק לציון.

ניאו מת ?

איך לניאו היה את הכוח להרוס את כל המכונות בעולם האמיתי ? איך הוא ראה ? עד כמה שהבנתי "הנשמה" שלו היתה מחוברת למקור וכך היה לו את הכוח גם במטריקס וגם מחוצה לה. אך איך "הנשמה" שלו היתה מחוברת לשם ???

מה זה בעצם סמית' ? מעין וירוס ? זה כל כך קשה למחוק אותו שהם היו צריכים את ניאו בשביל זה ?

הממ.. זהו לבינתיים P:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, אחרי ציפייה באמת גדולה לסרט, יצאתי ממנו מאוד מאוכזב.

אני לא אתעמק יותר מידי בפרטי הסרט.. אבל היו כמה דברים שלא היו מובנים לי;

קודם כל, אחרי שהם עשו שלום כשהנביאה אמרה "מה עם אלה שרוצים החוצה" והאדריכל השיב בזה שיוציא אותם, למי היא התכוונה ? לכלל האנשים המחוברים למטריקס או רק לציון.

ניאו מת ?

איך לניאו היה את הכוח להרוס את כל המכונות בעולם האמיתי ? איך הוא ראה ? עד כמה שהבנתי "הנשמה" שלו היתה מחוברת למקור וכך היה לו את הכוח גם במטריקס וגם מחוצה לה. אך איך "הנשמה" שלו היתה מחוברת לשם ???

מה זה בעצם סמית' ? מעין וירוס ? זה כל כך קשה למחוק אותו שהם היו צריכים את ניאו בשביל זה ?

הממ.. זהו לבינתיים P:

הנביאה התכוונה לכל האנשים שמחוברים למטריקס בתור בטריות.

ניאו מחובר לקוד מקור בגלל שהוא The One, אין הרבה מה להתעמק פה... הוא תוכנת ככה.

סמית' היה פעם תוכנת Agent, אך בסוף הסרט הראשון כאשר הייתה לו התקלות קלה עם ניאו, הוא הפך להפך של ניאו, כל הטוב שיש בניאו? אז בסמית' יש את הרוע.

הוא הפך לוירוס שיכול להגיע לכל מקום, אך הוא נוצר מניאו.

עריכה:

ניאו, כנראה, מת.

ברגע שסמית' השתלט על ניאו במלואו, המכונת הראשית נתנה פקודת הריסה, וניאו הוא בעצם המקור לוירוס, ככה שאם הורגים את המקור, הורגים את השאר.

בכל מקרה, יש פה פתח ענק למטריקס 4, אחרי הכל, לא אומרים לנו אם השלום בין המכונות לבני האדם ימשך לעד, ומי שראה אנימטריקס ראה שכאשר בני האדם והמכונות מתחברות יחד לתוכנית מטריקס, בעולם האמיתי כמה מכונות הורגות את בני האדם.

כמו כן... הילד הזה שפתח את השער, יש לו פרק משלו באנימטריקס.. אם ירצו לעשות המשך, אני בטוח שהוא ישחק שם תפקיד הרבה יותר חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמית' היה פעם תוכנת Agent, אך בסוף הסרט הראשון כאשר הייתה לו התקלות קלה עם ניאו, הוא הפך להפך של ניאו, כל הטוב שיש בניאו? אז בסמית' יש את הרוע.

הוא הפך לוירוס שיכול להגיע לכל מקום, אך הוא נוצר מניאו.

נקודה למחשבה...

סמית' שיכפל את עצמו ע"י כך שהוא "נכנס" לגוף של אנשים...

ב-Matrix היה קטע דיי דומה.. זוכר איך סמית' "הושמד" בסוף? ניאו רץ אליו, ונכנס לתוכו.. ואז סמית' נעלם, וחזר ב-Reloaded בתור ההיפך של ניו.. ה"אחד של הרעים"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה למחשבה...

סמית' שיכפל את עצמו ע"י כך שהוא "נכנס" לגוף של אנשים...

ב-Matrix היה קטע דיי דומה.. זוכר איך סמית' "הושמד" בסוף? ניאו רץ אליו, ונכנס לתוכו.. ואז סמית' נעלם, וחזר ב-Reloaded בתור ההיפך של ניו.. ה"אחד של הרעים"...

בהחלט, זה נאמר במהלך Revolution, כשניאו פוגש את הנביאה נראה לי, היא אומרת לו שסמית' הוא בעצם הוא, אבל הוא בהפוך.

ניאו יצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניאו מחובר לקוד מקור בגלל שהוא The One, אין הרבה מה להתעמק פה... הוא תוכנת ככה.

אבל ניאו הוא לא תוכנה\מכונה אלא בן אדם, אז איך אפשר לתכנת אותו ?

עריכה:

ניאו, כנראה, מת.

ברגע שסמית' השתלט על ניאו במלואו, המכונת הראשית נתנה פקודת הריסה, וניאו הוא בעצם המקור לוירוס, ככה שאם הורגים את המקור, הורגים את השאר.

אז בעצם גם אם היו הורגים אותו לפני סמית' היה נעלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ....

לא כל כך אהבתי את הסרט אבל הקטע שמציגים את הרובוטים איתם הם נלחמים...פשוט גדול

כל השאר...

מסכים עם כל מילה... פשוט הרבה הרבה בולשיט... יצאתי ממש מאוכזב ועם סימן שאלה גדול שאומר "זהו?!"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי חשבתי... אם אכן הכוונה היתה לשחרר את כלל האנשים המחוברים למטריקס - ממה יתקיימו המכונות ?

ועוד דבר, למה השמיים שחורים כל כך ? כאשר קצת מעל הכל "נקי". באנימטריקס הראו קטע שמטוסים "החשיכו" את השמים על מנת לנתק את המכונות מהשמש שבעצם שימש להם כמקור חשמל. האם השמים שחורים עדין בגלל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סמית' קרא לנביאה "אמא", פשוט בגלל שהיא קראה לו "בן זונה".... ואז הוא אמר לה: "You would know, mom"...

מן התחכמות כזאת.. אין פה שום משמעות נסתרת..

אפשר להגיד שהנביאה דיי יצאה חומוס בקטע הזה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...