מכתב איומים - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב איומים

fungiman

Recommended Posts

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא סומך על אף פוליטיקאי?

מצחיק,אתה לא מצביע אבל רוצה שינוי? :facepalm:

עוד פעם אותה שטות.

כשהצבעת קיבלת שינוי? עזוב שינוי, אי פעם קיבלת את מה שהצבעת עבורו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז במקום להתבכיין תקים מפלגה שתעמוד מאחורי המצע שלה.

אם היית יודע כמה קשה להקים מפלגה + לעבור את אחוז החסימה - וגם לאחר מכן שהמפלגה הזו תוכל לעשות משהו בתוך הסחר\מכר שהולך בפרלמנט שלנו

היית מבין שהדבר הזה הוא נסיון נואל.

בדרך כלל המפלגות הקטנות או לא עוברות את אחוז החסימה או "נבלעות" בתוך המפלגות הגדולות.

ושוב - גם אם יגיעו לכנסת - לא בטוח שיעשו איזשהו שינוי - השיטה הקיימת מעניקה מעט מאוד משקל למיעוט. כך שבמקום דמוקרטיה אתה מקבל "דיקטטורה של הרוב"

בהצלחה,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם אני לא מחזיק פה משפחה כמו פותח הדיון, ועדיין אין לי מחויבות ואחריות של ממש . עדיין ילד (22) אבל כרגע אני לא חושב, שאני אעזוב את המדינה הזו מתישהו. (יכול מאוד להיות שבעתיד אני אסתכל על הכל בצורה שונה)

עם כמה שהמצב פה חרא וקשה, אני משתדל להגיד תודה על מה שיש לי. וזה מה שמחזיק אותי כאן. אני יודע שתמיד יכול להיות יותר גרוע. והמדינה שלנו "סבירה+" ביחס להרבה מדינות אחרות: הודו, סין, רומניה וכל שאר מדינות העולם השלישי.

אנשים סיפרו לי שהם טיילו בהודו, שההודים מאושרים ושמחים בחלקם. ולרובם באמת שאין יותר מדי. חיים עם מה שיש ומצליחים למצוא את הטוב.

כמובן שצריך לשאוף לחיות כאן טוב ובנוחות, מבלי להרגיש ש"מוצצים" אותך מכל הכיוונים.

אבל כמעט תמיד יש לי נטייה להאמין שהמצב שלנו טוב מהרבה מדינות אחרות ואני יכול להסתכל על המצב שלנו בצורה פורפורציונאלית.

אני חלילה לא מבקר את פותח הדיון. זו דעתי בלבד. יכול מאוד להיות שאם הייתי במצב שלו הייתי מביע דעה דומה לשלו.

[br]פורסם בתאריך: 9.11.2010 בשעה 09:32:16

קרירין, יש וילות להשכרה בשרון ב- 5000 -/+ לפי לוח YAD2.

http://www.yad2.co.il/Nadlan/rent.php?AreaID=19&City=&Neighborhood=&HomeTypeID=8&fromRooms=&untilRooms=&FromFloor=&Floor=&fromPrice=&untilPrice=&PriceType=1&fromSquareMeter=&untilSquareMeter=&FreeText=&ad_sr=&Order=price&Desc=DESC&Page=4

ולפני שתגיד שמדובר במקומות מגעילים אציין בפניך כמה: בארותיים, בית הלוי, ניצני עוז.

מדובר במושבים עם אוכלוסיה טובה במעמד בינוני-גבוה.

מה שרשום ביד 2 או בכללי במודעות השכרה לא אומר הרבה

אתה חייב אבל חייב ליראות את הדירה בפועל

כי היום מחסן שאפך שיפוץ פיתאום ניקרא "דירת סטודיו" ואני לא צוחק ראיתי כל מיני קומבינות שזה לא יאומן

דרך מחסן או מקלט כזה בשרון עולה 2500 שקל אז תחשוב למה 5000 שקל לוילה זה לא הגיוני

אולי עשו איזה קומבינה בווילה והיא מפוצלת או משהו

או בעיה רצינית אחרת -כי כמו שאמרתי עם אלו היו המחירים זוגות היו גרים ביחד עם זוג חברים אחר באותה הוילה כי זה הרבה יותר זול

מדירת 3 חדרים לזוג

אני גר בדירה עם שותף והחשבונות שלכם הזויים.

אני משלם 200 שקל חשמל (לחודשיים, כן לא תמיד צריך להיות מפונק ולהדליק מזגן). וחוץ מזה, אני מכיר עשרות אנשים כמוכם. אותם אנשים שבוכים שאין להם איך לסגור את החודש, וכל יום אוכלים ארוחת בוקר או צהריים בארומה במחיר מינימאלי של 40 שקלים. לא טוען שזה המקרה כאן, אבל אם אתם לא מסוגלים לסגור את החודש עם משכורת שהיא מעל לממוצע במשק, ללא ילדים, כנראה שאתם צריכים להתחיל להסתכל על החשבון הוצאות שלכם, אתם תופתעו.

אני לא יכול לדבר בשמו ולי אין משכורת גבוה

אבל הרבה זוגות עובדים היום לא סוגרים את החודש מחירי המחיה ביחד עם מחירי גידול ילדים עד גן חובה פשוט גבוהים מידי לחילוני הרגיל

לחרדים גידול הילדים מסובסד

רק שהילד הראשון מגיע לגן חובה הזוגות מתחילים לאט לאט לנשום

בכל מקרה אני רווק חוסך כבר כמה שנים טובות מזמן לא הלכתי למסעדה או ראיתי סרט בקולנוע

אפילו על פלפל אני מתקמצן ובכל זאת אני רחוק מאוד מדירה למרות שעם אותו סכום הכסף שיש לי לפני 5 שנים +-

היתי יכול לקנות דירה במרכז בבנין "רכבת" או לקחת משכנתה סבירה בהחלט יחסית למשכורת ולקנות דירה קטנה נורמלית לחלוטין

היום אפילו ברכבת אני לא יכול לקנות מדובר כבר על 750 אלף שקל לדירה פיצפונת שחיבת שיפוץ

זה הבעיה וזה מה שגורם לי ולהמון אחרים לחשוב על אגירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחרדים גידול הילדים לא מסובסד .

לכולם יש סובסד -הכל תלוי בהכנסות של המשפחה, בגן שהוא ממשלתי שמופנה לציבור הכללי .

לאברך יש הנחות -רק בגן חרדי פרטי.

אם הייתי רווק מזמן היה דירה גם במחירים של היום.

אממ חבל שאין חללית זמן :silly: .

...........

קודם תנסה למצוא דירה צפונה יותר או דרומה.

אני בגלל אישתי לא יכול לעשות זאת, אבל משפחתי מתגוררת בקריות ושם המחירים מאוד זולים [ על אף שגם עלו בשנים האחרונות ] . [br]פורסם בתאריך: 9.11.2010 בשעה 16:21:24

אני מציע לך לחשוב על דבר כזה.

אני לא יודע כמה סכום יש לך בחיסכון [גם שווה אם אתה יכול לעשות הלוואה קטנה ] לקנות דירה ב 270/300 אלף שח ויש מקומות שפחות, ופשוט להשכיר .

בנתיים אתה אצל אמא ויש לך דירה במקום אחר ואתה מקבל שיכרות, והדירות רק עולות ככה שעוד כמה שנים תמכור ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סומך על אף פוליטיקאי?

מצחיק,אתה לא מצביע אבל רוצה שינוי? :facepalm:

דמוקרטיה זה לא שלטון הרוב אלא שלטון המיעוט

המחשה: נניח שחוק מסויים עולה למשלם המיסים 15 מליון שקל ומאה אנשים שנהנים ממנו מרוויחים 8 מליון. אבל לכל משלם מיסים יש אינטרס של שקלים בודדים לבטל את החוק ולעומת זאת אלו שהחוק מיועד להם יש אינטרס של 80 אלף שקל בשנה. הם יפעילו לוביסטים בכנסת ויגנו על החוק בכל מחיר.

רוב הדברים שעושה הממשלה זה העברה מהכלל לקבוצות קטנות ומאורגנות. ובסופו של דבר אנשים עובדים עד יוני כדי לשלם מיסים ורק אחר כך עובדים בשביל עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באנארכיה זה לא היה קורה

ויש לנו בישראל בעיות לא רק כלכליות, גם החברה מתפוררת והופכת ל 6 מיליון פרחות מחמד של כמה כרישים שאכפת להם כוח ושלא יתנגדו אליהם, אז הם מעבירים חוקים להחליש את הקהל ועוד מוכרים לו שהם לטובתו[br]פורסם בתאריך: 9.11.2010 בשעה 19:34:11

והכי דפוק, הקהל גם קונה את זה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שרשום ביד 2 או בכללי במודעות השכרה לא אומר הרבה

אתה חייב אבל חייב ליראות את הדירה בפועל

כי היום מחסן שאפך שיפוץ פיתאום ניקרא "דירת סטודיו" ואני לא צוחק ראיתי כל מיני קומבינות שזה לא יאומן

דרך מחסן או מקלט כזה בשרון עולה 2500 שקל אז תחשוב למה 5000 שקל לוילה זה לא הגיוני

אולי עשו איזה קומבינה בווילה והיא מפוצלת או משהו

או בעיה רצינית אחרת -כי כמו שאמרתי עם אלו היו המחירים זוגות היו גרים ביחד עם זוג חברים אחר באותה הוילה כי זה הרבה יותר זול

מדירת 3 חדרים לזוג

אני לא יכול לדבר בשמו ולי אין משכורת גבוה

אבל הרבה זוגות עובדים היום לא סוגרים את החודש מחירי המחיה ביחד עם מחירי גידול ילדים עד גן חובה פשוט גבוהים מידי לחילוני הרגיל

לחרדים גידול הילדים מסובסד

רק שהילד הראשון מגיע לגן חובה הזוגות מתחילים לאט לאט לנשום

בכל מקרה אני רווק חוסך כבר כמה שנים טובות מזמן לא הלכתי למסעדה או ראיתי סרט בקולנוע

אפילו על פלפל אני מתקמצן ובכל זאת אני רחוק מאוד מדירה למרות שעם אותו סכום הכסף שיש לי לפני 5 שנים +-

היתי יכול לקנות דירה במרכז בבנין "רכבת" או לקחת משכנתה סבירה בהחלט יחסית למשכורת ולקנות דירה קטנה נורמלית לחלוטין

היום אפילו ברכבת אני לא יכול לקנות מדובר כבר על 750 אלף שקל לדירה פיצפונת שחיבת שיפוץ

זה הבעיה וזה מה שגורם לי ולהמון אחרים לחשוב על אגירה

קרירין אתה חיי בסרט, כמות האנשים שאני מכיר שמשכירים עם 2-3 אנשים ווילה של 4-6 חדרים באזור השרון(כולל אזורים יקרים) ומשלמים כ1500 שקל שכירות(כ2000 לחודש כולל חשבונות) לאדם היא מטורפת, חצי מהעבודה שלי עושים ככה. שוב לא מדובר על ווילות בהרצליה , מדובר על ווילות בהרצליה(הירוקה לדוגמא), במושבים בשרון כמו צור משה או כפר יונה.

אני משכיר דירה חדשה מקבלן, אולם באריאל אבל באיכות בניה מאוד גבוהה דירה שלא גרו בה, על שטח של 110 מטר רבוע(90+22 מטר מרפסת) ב3000 לחודש כולל ארנונה. בגבעתיים יכלתי להשכיר דירה בת 3 חדרים במחיר דומה, או במרכז כפר סבא(אנה פרנק רחוב פינתי על דיזינגוף 5 דקות מכביש 4, 5 דקות מכביש 6) אבל אני לא רוצה בתים ישנים, מעדיף מרפסת עם נוף מעולה ויחידת הורים. דירת 4 חדרים חדשה מקבלן בפרוייקטים טובים בפ"ת\כפר-סבא\ראש-העין\רמת השרון עולה בין מיליון וחצי ל1.8 מיליון תלוי בשלב שבו נכנסים ובאיכות הגימור(לא חייבים לעשות מטבח ב150 אלף שקל וכן יש כאלה שעושים). לאנשים שעם כל הכבוד עושים כחצי מיליון שקל בשנה לאחר מס אין שום בעיה לקנות את הבתים האלה. במיוחד כאשר הם זוג נשוי\מודע בציבור, ובני 30 או קרוב לזה, אני גם אם הייתי רוצה לא הייתי יכול לקחת משכנתא בריבית נורמאלית(וכן ניסיתי) לא כי אין לי כסף בכלל(יש לי כ-150 אלף שקל שמספיקים לקניית דירה ראשונה סבירה) אלא כי אני "רווק" ולא בן 30(אין זכאות מהמדינה עד הגיל הזה).. אם כבר הבעיה בשוק הדיוק בארץ בשונה מאירפה ששמה המדינה ערבה למשכנתא לדירה ראשונה לכל אזרח בארץ זה לא עובד ככה.

שתבין אני יכול בעקרון לקחת משכנתא, אבל אני לא רוצה לקחת משכנתא בריביות שהבנק הציע, עוד 4 שנים תפתח קה"ש נחסוך עוד כסף עד אז, ואז עם הון עצמי של 350-400 אלף אפשר לקנות אחלה דירה, אפילו חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחרדים גידול הילדים לא מסובסד .

לכולם יש סובסד -הכל תלוי בהכנסות של המשפחה, בגן שהוא ממשלתי שמופנה לציבור הכללי .

לאברך יש הנחות -רק בגן חרדי פרטי.

מסובסד בהחלט מסובסד

אחותי חשבה על להכניס את הקטנים לגן של עמותה חרדית כי גם ככה הם בגיל קטן מאוד 3-1

לה תענוג כזה יעלה 2500 שקל לאומת משפחה חרדית שלה זה כימאט בחינם אז מה זה עם זה לא סבסוד ?

וזה לא משנה מאיפה הכסף מגיע העובדה שזה מסובסד

בסוף היא הלכה על גן חילוני יקר יותר אבל הסיפור הזה זה נטל גדול למשפחה רגילה

, כמות האנשים שאני מכיר שמשכירים עם 2-3 אנשים ווילה של 4-6 חדרים באזור השרון

אלו לא ווילות -בית פרטי של 4 חדרים זה לא ווילה אלה עם באמת החדרים מאוד גדולים

היום ווילות חדשות בונים המון פעמים ב3 קומות (אחת תת קרקעית )

בדרך כלל יש גם גינה נחמדה וחניה פרטית -אלו לא עולות 5000

אתה מדבר או על בתים פרטים או על קוטגים וגם אז במקומות יחסית לשרון פחות מבוקשים -אבל גם שם לא זול

בעניין אריאל יש סטיגמה בגלל שזה מאחורי הקוו הירוק

בכיף היתי עובר לשם עם המחירים לא היו עולים כל כך

פעם היה אפשר להשכיר שם בגרושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסובסד בהחלט מסובסד

אחותי חשבה על להכניס את הקטנים לגן של עמותה חרדית כי גם ככה הם בגיל קטן מאוד 3-1

לה תענוג כזה יעלה 2500 שקל לאומת משפחה חרדית שלה זה כימאט בחינם אז מה זה עם זה לא סבסוד ?

וזה לא משנה מאיפה הכסף מגיע העובדה שזה מסובסד

בסוף היא הלכה על גן חילוני יקר יותר אבל הסיפור הזה זה נטל גדול למשפחה רגילה

אלו לא ווילות -בית פרטי של 4 חדרים זה לא ווילה אלה עם באמת החדרים מאוד גדולים

היום ווילות חדשות בונים המון פעמים ב3 קומות (אחת תת קרקעית )

בדרך כלל יש גם גינה נחמדה וחניה פרטית -אלו לא עולות 5000

אתה מדבר או על בתים פרטים או על קוטגים וגם אז במקומות יחסית לשרון פחות מבוקשים -אבל גם שם לא זול

בעניין אריאל יש סטיגמה בגלל שזה מאחורי הקוו הירוק

בכיף היתי עובר לשם עם המחירים לא היו עולים כל כך

פעם היה אפשר להשכיר שם בגרושים

קרירן לבית פרטי בארץ הרוב קורא "ווילה"(לא מדובר פה על איטילה, שווילה זה א) בית תקופתי, ב) זה לא בנין אחד), היום קוטג'ים חדשים בונים עם 5-6 חדרים כולל מרתף(שברוב הבניות היום זה הממ"ד) ויחידת הורים(זה בד"כ 2 חדרים שמחשיבים כחדר אחר, חדר שינה חדר ארונות וחדר אמבטיה). ושוב אף אחד לא אמר ווילה חדשה על חצי דונם בנוי + 2 דונם גינה עם בריכה, לרוב מדובר על בתים בני כ-5-10 שנה(רובם נבנו בפרוייקטים של בנה ביתך בקרקעות שהופשרו בשרון לקראת סוף שנות ה-90 עד לתקופה האחרונה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא לזה איך שאתה רוצה בספר שלי זה לא ווילה

לפי הספר שלך אתה יכול לקרוא לווילה אחוזה

יש סיבה למה בתים פרטים וקוטגים הרבה יותר זולים מווילות

לרוב השטח משמעותית קטן יותר והאוכלוסיה באזור פחות עמידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא לזה איך שאתה רוצה בספר שלי זה לא ווילה

לפי הספר שלך אתה יכול לקרוא לווילה אחוזה

יש סיבה למה בתים פרטים וקוטגים הרבה יותר זולים מווילות

לרוב השטח משמעותית קטן יותר והאוכלוסיה באזור פחות עמידה

כי כאשר מדובר על 3-4 חברים באמצע שנות ה-20 לחיהם מה שחשוב להם זה שכונה מגודרת בקיסריה עם חברות במועדון הגולף וועדת קבלה... ::)

מדובר על שכונות ממעמד הבינוני-גבוהה(2.5 מיליון שקל לקוטג' ממוצע), אין שמה אנשים "לא עמידים" אין שמה אנשים טחונים מוות עם פורשה, בסופו של דבר מדובר על משפחות עם הכנסה משותפת של של 35-50 אלף ברוטו למס בחודש(זה לא משכורת של האלפיון העליון כמובן, בסופו של דבר מדובר על משכורת של 20-25+ ועוד משכורת של 10-15, תוכניתן עם 5+ שנות נסיון + חשבת שכר או מורה עם 5+ שנות נסיון למשל אם להיות שוביניסט מוחלט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...