שוקל להחליף את ה-5850 שלי, צריך את דעתכם. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוקל להחליף את ה-5850 שלי, צריך את דעתכם.

lucky

Recommended Posts

יש לי כרגע 5850 של הדגם של -TWINFROZER

בגדול מספר סיבות שאני רוצה להחליף אותו:

1) הדגם הזה ספציפי "חם" יותר ממה שרושמים הביקורות

2) כל העניין של ה-ANTI ALISING או VSYNC (לא זוכר איזה מהם) שלא עושה את העבודה כמו שצריך ב-RADEON, בעיקר ב-PES2011

3) תמיד אהבתי את - והפעם אמרתי שאני ינסה את ATI

בכל מקרה השאלה שלי היא כזאת:

איזה כרטיס מסך יעשה את העבודה בהשוואה יחסית ל-5850? בעדיפות ל- ולקיחה בחשבון של עניין ההתחממות, ועניין צריכת חשמל (יש לי ספק אנרמקס 500)

שקלתי אפילו לרדת ל- 460GTX (היה לי עד לא מזמן 5770 שהייתי דיי מרוצה ממנו אז ככה שגם 460 אמור להיות סבבה)

ופחות את ה-470GTX בגלל בעיית התחממות שלו...

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשת דעות, אז אני אתן לך אחת, גם אם לא לזה התכוונת: אתה מטומטם. מצטער, אבל זה הדבר היחיד שיש לי להגיד על בנאדם ששופך כל כך הרבה כסף ומחליף כמו גרביים. היה לך כרטיס מסך ש"היית דיי מרוצה ממנו" שעלה כ900 שקל, אחרי שהיה לך אותו פחות משנה (או אפילו פחות) קנית כרטיס אחר שעלה 1500 שקל, ועכשיו שיש לך אותו כמה חודשים אתה שוקל להחליף אותו שוב בכרטיס אחר שעולה 900-1300 שקל... איזה כיף שיש להורים כסף, הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עושה לי פסים אנכיים (שוב, זה נקרא VSYNC או ANTI ALISING, אני לא בדיוק זוכר) וזה משהו מוכר וידוע ולצורך טיפול בבעיה יש לעשות שימוש בתוכנת צד שלישית שנקראת D3DOverrider

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא , אתה רואה כמו מתיחה של האובייקטים? תפעיל את VSYNC ,זה ישפר לך את זה,

ANTI ALISING זה אפשרות לעגל את הקצבות באובייקטים , כך שתיראה יותר מעוגל ויפה, עם כרטיס כמו שלך יש לך אפשרות לכל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עושה לי פסים אנכיים (שוב, זה נקרא VSYNC או ANTI ALISING, אני לא בדיוק זוכר) וזה משהו מוכר וידוע ולצורך טיפול בבעיה יש לעשות שימוש בתוכנת צד שלישית שנקראת D3DOverrider

אתה מדבר על Vsync. אז לא הבנתי, D3DOverrider פותר לך את הבעייה או לא ?

המסך שלך מוגדר על 60hz או יותר ? PES2011 ספציפית מאפשר Vsync אך ורק כשהרזולוציה ב-desktop מוגדרת על 60hz, עוד מלפני שאתה

מריץ את המשחק. אחרת אפשר לראות שהאפשרות לסמן Vsync ב-Settings של המשחק כבוייה \ אפורה.

ככה המנוע שלהם עובד. אם אתה יכול לסמן Vsync ב-Settings (ז"א אתה על 60hz), ועדיין יש קריעת תמונה (פסים אופקיים) סימן שהבעייה מגיעה מהדריבר.

וודא גם שאתה לא מכבה Vsync בכוח מהדריבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק או ,אני עם 5850 אין לי שום פסים ושאר ירקות שאתה מדבר עליהם.

הכרטיס לדעתי מעולה,מריץ כל משחק על ההגדרות הכי גבוהות (נרכש לפני 8 חודשים ב 1400+ ועדיין עושה את העבודה מעולה,כנראה קניתי אותו בתיזמון טוב).

חבל להחליף אותו בכל הכרטיסים שאמרת.השידרוג היחיד הוא 5970,או שתחכה ל 580 GTX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר אם זה 50HZ או 60HZ אבל במחשב (מסך 19" זה עובד סבבה) הבעיה היא כשאני מעביר את זה ל-LCD 37" שבסלון

וזה מבאס כל פעם להפעיל D3Doverrider כל פעם שמשחקים (הבנתי ב-NVDIA יש משהו דומה שמובנה בדרייבר)

מעבר לזה שהכרטיס בתוכנה של AFTERBURNER קופץ ל-90 מעלות לאחר 15 דקות מאמץ ואץ רואים נפילות ב-MHZ ככה שבלי קשר אצטרך להחליף אותו (באחריות)

וזה למה אני שואל

אז כרגע אני מתלבט בין:

5850 אבל של SAPPHIRE או עם הקירור המקורי

460GTX שנמוך מעט בביצועים (אבל יש דגם GTX470 HWAK שנותן תוצאות יפות ממה שקראתי)

ויש את ה-470GTX שפחות קורץ מהסיבה שהוא מתחמם נורא.

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...