Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

העע :\

אם המשחק לא היה עולה מחיר בלתי סביר בעליל של 330[!!!] ש"ח בחנויות ליד ביתי, הייתי רוכש אותו עותק פיסי.

אני יכול ללכת לבנק הדואר, אבל LETS FACE IT - זה אומר שאני צריך להטעין אותו בסכום שיכסה לפחות את ה60$, כלומר ליתר ביטחון אני צריך להטעין ב-250

יש עמלה של 20 ש"ח, כלומר, יעלה לי כל העסק 270 ש"ח.

פפפ... :\

יש לאנשים הצעות נוספות איך לרכוש אותו?

לא הבנתי

60 $ לפי שער של 3.6 זה 216 ש"ח

יש לך עוד 34 ש"ח אקסטרא , זה לא מספיק ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב - עדכון קטן שלי

המולטי מצויין

שיחקתי בערך 4 שעות, בהתחלה היו מלאאאא לאגים (כמו שסיימון אמר) אחרי זה נרגע קצת

המשחק לא מעצבן כמו MW2. הדבר הכי מציק שתפגשו זה ה LAST STAND, שזה ממש שטויות, גם ככה כדור אחד והם מתים ;D

המפות ממש ממש טובות, ממש מרעישות (רכבת ברקע, טיל, מסוקים) אז קשה לזהות את הצעדים של האויבים, אבל לא נורא זה מאתגר

ממש אהבתי את ה JUMP TO PRONE, זה ממש שימושי, אני עכשיו מעלה סרטון שקצת מראה את זה

הנשקים ממש נוחים, הרבה יותר קשים מ MW2 תודה לאל. יש גם מגוון דיי ענק. ממש אהבתי את הקטע שצריך לקנות את האביזרים בכסף, ככה שאתה קונה רק מה שאתה באמת צריך

טיפ קטן ממני - שאתם מתחילים לשחק תשתמשו בPERK של ה GHOST, מכיוון ש 95% מהזמן יש UAV של הקבוצה השנייה.

אגב תיהיו בטוחים שהלאג יסתדר - אפילו אנשים עם פינג של 40 מתלוננים.. עניין של יום יומיים

אני עכשיו מעלה סרטון שצילמתי ב THEATER MODE של משחק דומיניישן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העע :\

אם המשחק לא היה עולה מחיר בלתי סביר בעליל של 330[!!!] ש"ח בחנויות ליד ביתי, הייתי רוכש אותו עותק פיסי.

אני יכול ללכת לבנק הדואר, אבל LETS FACE IT - זה אומר שאני צריך להטעין אותו בסכום שיכסה לפחות את ה60$, כלומר ליתר ביטחון אני צריך להטעין ב-250

יש עמלה של 20 ש"ח, כלומר, יעלה לי כל העסק 270 ש"ח.

פפפ... :\

יש לאנשים הצעות נוספות איך לרכוש אותו?

יש לך טעות וגם לסיימון

ויזה נטען דורש טעינה מינימלית של 400 ש''ח אי אפשר לטעון כרטיס ויזה נטען במתחת ל400 ש''ח והסכום המקסימלי זה 1000 ש''ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב - עדכון קטן שלי

המולטי מצויין

שיחקתי בערך 4 שעות, בהתחלה היו מלאאאא לאגים (כמו שסיימון אמר) אחרי זה נרגע קצת

המשחק לא מעצבן כמו MW2. הדבר הכי מציק שתפגשו זה ה LAST STAND, שזה ממש שטויות, גם ככה כדור אחד והם מתים ;D

המפות ממש ממש טובות, ממש מרעישות (רכבת ברקע, טיל, מסוקים) אז קשה לזהות את הצעדים של האויבים, אבל לא נורא זה מאתגר

ממש אהבתי את ה JUMP TO PRONE, זה ממש שימושי, אני עכשיו מעלה סרטון שקצת מראה את זה

הנשקים ממש נוחים, הרבה יותר קשים מ MW2 תודה לאל. יש גם מגוון דיי ענק. ממש אהבתי את הקטע שצריך לקנות את האביזרים בכסף, ככה שאתה קונה רק מה שאתה באמת צריך

טיפ קטן ממני - שאתם מתחילים לשחק תשתמשו בPERK של ה GHOST, מכיוון ש 95% מהזמן יש UAV של הקבוצה השנייה.

אגב תיהיו בטוחים שהלאג יסתדר - אפילו אנשים עם פינג של 40 מתלוננים.. עניין של יום יומיים

אני עכשיו מעלה סרטון שצילמתי ב THEATER MODE של משחק דומיניישן. :)

מסכים עם הכל , לא הבנתי איך מפעילים את ה- THEATER.

האם הוא מקליט אוטומטית את המשחקים? האם צריך להגיד לו להתחיל להקליט? איפה עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות וגם לסיימון

ויזה נטען דורש טעינה מינימלית של 400 ש''ח אי אפשר לטעון כרטיס ויזה נטען במתחת ל400 ש''ח והסכום המקסימלי זה 1000 ש''ח.

אני עובד במוקד מט"ח של בנק הדואר אז אני יודע שטעינת ויזה בינ"ל היא סכום מינימאלי של 250 ש"ח ומקסימום ב-1000 ש"ח.

אפשר גם לשלם עמלה של 27 ש"ח ולקבל כרטיס אשראי עם קוד לATM[br]פורסם בתאריך: 9.11.2010 בשעה 14:35:39

לא הבנתי

60 $ לפי שער של 3.6 זה 216 ש"ח

יש לך עוד 34 ש"ח אקסטרא , זה לא מספיק ???

סליחה על דאבל פוסט.

שער 3.6 זה שער יציג. שום גוף מסחרי, ואני מדגיש - שום גוף מסחרי לא משתמש בשער יציג.

כולם משתמשים בשערי מכירה וקנייה. במקרה הספציפי - שער מכירה. וזה גבוה מהשער היציג, לפעמים משמעותית. ככה שתרחיש של שער 3.8 כאשר היציג הוא 3.6 הוא סביר וקורה הרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:כנ"ל מן הראוי להודות לסיימון על הארגון שנתן גם כניסה לעוד 50 ברי מזל...נחמד לראות כל מיני אנשים בדרך להשקה שמספרים לך שהם היו בהזמנה מוקדמת אז יש להם הנחה ומשלמים רק 250 שקל...ד"א כל האנשים עם המחשבים הבינוניים איך המשחק רץ לכם?(אני מדבר על הסינגל מולטי זה לא רלוונטי לשאול בגלל הלאגים)

-עד כמה שאני יודע על כרטיסי אשראי נטענים של הדואר הם מטעינים מינימום 250 שקל +20 שקל עמלה.לפני כמה חודשים רכשתי אחד אז אני מניח שזה עדכני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם הכל , לא הבנתי איך מפעילים את ה- THEATER.

האם הוא מקליט אוטומטית את המשחקים? האם צריך להגיד לו להתחיל להקליט? איפה עושים את זה?

הכל מוקלט, לך במלוטי ל THEATER, תלחץ RECENT GAMES, וזה יטען לך את המשחק. אני מציע לך לשחק שמה עם כל האופציות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל מוקלט, לך במלוטי ל THEATER, תלחץ RECENT GAMES, וזה יטען לך את המשחק. אני מציע לך לשחק שמה עם כל האופציות

שיחקתי אתמול במשך כמה שעות , לא ראיתי ששום דבר הוקלט , בדקתי ב- RECENT GAMES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...