Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי - עמוד 175 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty: Black Ops - הדיון הראשי

Guyn

Recommended Posts

התגובות הלא רלוונטיות לדיון Black Ops נמחקו- אני מזכיר לכם:

1) כאן זה לא צ'אט, לא רושמים כל מה שעולה לראש. תכתבו לעניין.

2) יש לכם בעיות עם עריכת סרטונים / סאונד? תפתחו דיון נפרד בפורום הנכון ויעזרו לכם. לא כאן.

ובנימה אחרת, Black Ops הכותר כמשחק הנגנב ביותר בכל הזמנים:

http://kotaku.com/5720076/call-of-duty-black-ops-nabs-most-pirated-game-of-2010-distinction

הכי נגנב והכי נמכר, קצת מעורר מחשבה לגבי מה שתמיד טוענים על זה שהפירטיות הורסת את תעשיית המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לחברות יש בעיה אחת בלבד עם פירטיות, זה מאפשר לאנשים לבדוק את המוצר שלהם בחינם, זה נותן להם אפשרות לבחור (בגלל זה גם נדיר ליראות היום משחק עם דמו וגם כשיש אחד הוא הרבה פעמים יוצא ביום שיוצא המשחק ואפילו אחרי). החברות רוצות שיקנו הכל ישר, אם אפשר אז בהזמנה מוקדמת. COD הוא דוגמה מצויינת, אני מאמין שאם אנשים פה בפורום היו יודעים על הבעיות שיש במשחק חלקם לא היו קונים, מה שעצוב זה שבמקרה של המשחק הזה הגירסה הפרוצה עבדה כל כך טוב בהשוואה למקורי שפשוט אי היה אפשר להשתמש בה כדמו :lol:

בסופו של דבר הפירטיות משפיעה רק על מי שלא בטוח אם הוא רוצה לקנות או לא, אם הוא הוריד וראה שהמשחק טוב הוא כניראה יקנה, אם הוא הוריד וראה שזה חרא הוא לא יקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הפך להיות ארוע נדיר למצוא שרת בלי צ'יטרים, אם מוסיפים לזה את הבעיות זיהוי פגיעה שיש זה הפך להיות מאוד נדיר שיוצא לי משחק שאני באמת מצליח לעשות משהו. משחק ביזיוני, עצוב ליראות כמה החברה הזו לא מתיחס למי שקנה משחק שלה ב 60$ :pissed: הייתי משחק ב BC2 אבל הפינג שיש לי שם אי אפשר לשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדגמה לכמה ה HIT DETECTION נוראי במשחק הזה. מישהו מנסה להשתמש ברובה צלפים בלי SCOPE ויורה במישהו ממרחק של פחות ממטר

http://www.youtube.com/watch?v=9o-cJGnn6I4

דיון בנושא

http://www.blackopsforum.com/showthread.php?t=9007

לא יודע אם זה קרה לכם אבל Yeah it is on and off for me too man...אני משחק, הכל טוב ויפה ואז זה פשוט מפסיק לפגוע :pissed:

נ.ב.

כמו שאר הבעיות הבעיה הזו פחות נפוצה ב 360, לא מבין מה יש להם נגד המחשב וה PS3...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכי בולט בצלפים אבל זה לא רק שם, זה קורה הרבה פעמים גם עם שאר הנשקים במשחק, קרה לי כמה פעמים בדיוק מה שרואים בסרטון, עמדתי מאחורי מישהו ויריתי בו 20-30 פעמים ולא קרה שום דבר.

את האמת עם צלפים פחות קרה לי, אני צלף גרוע אז אני משתמש בזה רק ב GUN GAME אז או שזה לא עובד ואני בכלל לא מגיע לצלפים או שהכל עובד בסדר ואז אני עובר אותם/מגיע אליהם אבל דגדגן מסיים :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

new DagdeGunGame :cool2:

21-3

זה לא flawless אבל הסטריקים שם היו הזויים ,7 ו-13 אחרי שמתתי וחזרתי אחורה לנשק מספר 7 הפסקתי למות ופשוט המשכתי עד הניצחון...

בקיצור, משחק מהנה לדעתי ,מה גם שהוא מאוד מהיר.

תביעו דעה, מקווה שתיהנו :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יצאת היום מוקדם, אז מה אם הלך לנו חרא :P אתה עושה לי חיים קשים אתה, כל המשחק הייתי מקום ראשון ובסוף נצחת אותי, השפלתי את כולם רק בשביל לרוץ עם סכין כמו מוגבל חצי מהמשחק ולהפסיד :lol:

נ.ב.

למה אתה מעלה סרטונים שלך משחק נגד מוגבלים, תעלה משהו מאתגר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...