החל ממחר - אוקטן 95 יעלה לנו רק 6.62 ש"ח לליטר. אין על ישראל! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החל ממחר - אוקטן 95 יעלה לנו רק 6.62 ש"ח לליטר. אין על ישראל!

ALÞHA

Recommended Posts

מה זה משנה? הבחירות הפעם הראו טוב מאוד שאין ממש קשר בין מי שאתה בוחר למה שבסוף קורה.

בוקר טוב! ברוך הבא למדינת .

למה דווקא הבחירות "הפעם"? מה קרה לשנים הקודמות? לקדנציות הקודמות? מאולמרט קיבלת את מה שהבטיחו לך? לפני אולמרט?

אני אתן לך רמז קטן: לא רק שאין קשר בין מי שאתה בוחר לתוצאות הסופיות אלא שהתוצאה הסופית ידועה מראש. את כל התסריטים שמתרחשים עכשיו בתחום הכלכלה, ביטחון, פוליטיקה וכו' אני (עם כל הצניעות) חזיתי הרבה לפני שמישהו שם פתק בקלפי. זו הסיבה שכבר כמה שנים טובות שלא ראיתי אף תשדיר בחירות, אני משתדל שלא לראות חדשות ולא מקשיב לפוליטיקאים בשום אמצעי תקשורת שהוא.

רוצה תחזית גם לקדנציה הבאה? זה ממש קל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה עובד ככה בכל מקום, לא רק בישראל.

כל מקום שהוא רפובליקת בננות, נכון.

במדינה שמתיימרת להיות מדינה מערבית מודרנית זה קורה בהיקפים קטנים הרבה יותר. בוודאי שפוליטיקאים משקרים, אחרת הם לא היו נקראים פוליטיקאים, אבל בכל מקום אחר הם לפחות משתדלים לקיים חלק מההבטחות כדי להיבחר בפעם הבאה ובכדי שיהיה להם מה להציג בקמפיין הבא. במדינת , אם תסתכל טוב על המועמדים והנבחרים אזי תראה שלא רק שהם לא קיימו אפילו לא אחת מההבטחות שלהם, הם אפילו עשו בפועל את ההפך הגמור! האם אתה יכול להצביע על רפורמה אחת גדולה וחשובה בהיקפה שמישהו ביצע כאן ב-10 השנים האחרונות שנעשתה מתוך מחשבה על האזרח הפשוט?

לאף פוליטיקאי גם אין שום בעיה להמשיך להתנהג כך מכיוון שהם יודעים באופן מוחלט שאף אחד לא יזכור שום דבר שקרה אתמול ואנחנו נמשיך להצביע להם.

טוב, בעצם לא כולנו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל דמוקרטיה מודרנית כולל במיוחד את ארה"ב (כל מה שלא תביא לא יותר גרוע מה Military Industrial Complex) חלקים גדולים מאירופה (ספרד, פורטוגל, איטליה וכו' ששועטות לכיוון פשיטת רגל לאומית)

אגב גם אני,נכון להיום, לא מתכוון להצביע בבחירות הבאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אולי נראה לא קשור אבל לדעתי זה מאוד קשור:

ההבדל בינינו לבין ארה"ב, ספרד, פורטוגל, אנגליה וכו' (נכון לאתמול לא כולל ברלוסקוני) הוא שנותרה שם מידת בושה. עוד לא שכחנו איך שרים בממשלת גורדון התפטרו בבושת פנים בגלל פרשות מביכות, איך בארה"ב חשד לפלילים הוביל מספר פעמים להתפטרות אנשי ציבור ודוגמאות כאלו יש למכביר (שלא להזכיר את השר היפני שהתאבד על רקע חשד בלבד). במדינת ישראל (ע"ע מדינת עולם שלישי) אף אחד לא מתכוון לוותר על הכיסא שלו ויהי מה. גם אם אותו אדם מואשם בפלילים, יש המלצה להגיש כתב אישום וברור כשמש שטוב לא ייצא מזה. גם אם אותו אדם נאשם במעשים חמורים מדרגה ראשונה כמו אונס. גם אם אותו אדם נתפס בסרט מתועד שבו הוא רומס את הדמוקרטיה ברגל גסה ומצביע במקום ח"כ שנעדרים מהמליאה ואפילו אם הוא נתפס זמן מה מאוחר יותר גונב את הראיות. אפילו כל התקריות האלו לא מפריעות לבכירי הציבור שלנו להמשיך ולכהן ואף לחזור בקדנציה הבאה ולהיבחר שוב.

הבדל זניח בינינו לבין שאר העולם שנמצא בדמוקרטיה מודרנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב גם אני,נכון להיום, לא מתכוון להצביע בבחירות הבאות

וכאשר חרדים יקבלו (שוב) כוח בלי פרופורציה לגודל המגזר מכלל האוכלוסיה ויחוקקו חוקים שמשרתים אך ורק את האינטרסים של הציבור החרדי תבכה בפורום כמו ילדה קטנה. אבל העיקר לא הלכת להצביע. הראת להם מאיפה דג החרב משתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכאשר חרדים יקבלו (שוב) כוח בלי פרופורציה לגודל המגזר מכלל האוכלוסיה ויחוקקו חוקים שמשרתים אך ורק את האינטרסים של הציבור החרדי תבכה בפורום כמו ילדה קטנה. אבל העיקר לא הלכת להצביע. הראת להם מאיפה דג החרב משתין.

וההבדל בין מה שתיארת למצב הנוכחי הוא...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אתה עושה משהו בנידון גם אם זה רק להרגשה אישית.

זאת אומרת שזה רק להרגשה אישית.

טוב, אם כך אני מוותר, עבורי ההרגשה האישית לא מועילה, היא עושה בדיוק ההפך: היא גורמת לי להרגיש כמו דביל שעבדו עליו ואפילו די בקלות. הצבעתי למישהו עם מצע מסויים והוא עשה ממני צחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיים בארץ הופכים לקשים יותר מיום ליום, שום הקלות ושום התחשבות ..

כנראה שלא רק הערבים לא רוצים אותנו פה.. המדינה ממשיכה לאכול אותנו מכל מקום ואנחנו לא עושים שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל מערכת בחירות היא סוג של מכירה פומבית מוקדמת של סחורות גנובות"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל אזרח שלא מצביע (וללא ממלא את חובתו האזרחית אולי הגדולה ביותר) רק תורם להגדלת הגניבה.

הגעתי למסקנה שמשתלם לי לנסוע לאילת לתדלק ולחזור, ובירידות בכלל לכבות את המנוע ולשים על ניוטראל.

אני לא יודע אם אמרת את זה לגמרי בציניות או לא, אבל לנסוע עם מנוע כבוי זה סכנת נפשות ובמנועים מודרניים ירידות בהילוך משולב הרבה יותר חסכוניות מאשר בניוטרל (כמעט אפס דלק).

זאת אומרת שזה רק להרגשה אישית.

טוב, אם כך אני מוותר, עבורי ההרגשה האישית לא מועילה, היא עושה בדיוק ההפך: היא גורמת לי להרגיש כמו דביל שעבדו עליו ואפילו די בקלות. הצבעתי למישהו עם מצע מסויים והוא עשה ממני צחוק.

אם בודדים עושים את זה בשביל "ההרגשה האישית" אז זה באמת לא יעזור. אבל אם כולם יעשו את זה בשביל "ההרגשה האישית" משהו פה אולי יוכל לזוז.

זה אולי נראה לא קשור אבל לדעתי זה מאוד קשור:

ההבדל בינינו לבין ארה"ב, ספרד, פורטוגל, אנגליה וכו' (נכון לאתמול לא כולל ברלוסקוני) הוא שנותרה שם מידת בושה. עוד לא שכחנו איך שרים בממשלת גורדון התפטרו בבושת פנים בגלל פרשות מביכות, איך בארה"ב חשד לפלילים הוביל מספר פעמים להתפטרות אנשי ציבור ודוגמאות כאלו יש למכביר (שלא להזכיר את השר היפני שהתאבד על רקע חשד בלבד). במדינת ישראל (ע"ע מדינת עולם שלישי) אף אחד לא מתכוון לוותר על הכיסא שלו ויהי מה. גם אם אותו אדם מואשם בפלילים, יש המלצה להגיש כתב אישום וברור כשמש שטוב לא ייצא מזה. גם אם אותו אדם נאשם במעשים חמורים מדרגה ראשונה כמו אונס. גם אם אותו אדם נתפס בסרט מתועד שבו הוא רומס את הדמוקרטיה ברגל גסה ומצביע במקום ח"כ שנעדרים מהמליאה ואפילו אם הוא נתפס זמן מה מאוחר יותר גונב את הראיות. אפילו כל התקריות האלו לא מפריעות לבכירי הציבור שלנו להמשיך ולכהן ואף לחזור בקדנציה הבאה ולהיבחר שוב.

הבדל זניח בינינו לבין שאר העולם שנמצא בדמוקרטיה מודרנית.

במדינות נורמליות ברק, ליברמן, הנגבי וחברי כנסת ושרים רבים אחרים כבר מזמן היו מתפטרים ונעלמים מהחיים הציבוריים רק מעצם החשד (כולל ברק בגלל אישתו) בבושת פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...