'שרוול' לא יורד בSE425 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

'שרוול' לא יורד בSE425

GWeizman

Recommended Posts

שלום.

אתמול הגיעו אלי Shure SE425 אחרי שבועות ארוכים שאני רק מנסה למצוא דרך להביא אותם לארץ במחיר סביר.

בקיצור מוחלט, התאהבתי כמעט מייד, מדהימות מכל בחינה. (לשם השוואה, עד היום השתמשתי בCX300 לצרכים וAudio Technica AD700 לצרכים נייחים יותר)

הגעתי למסקנה שאני רוצה לנסות כמה מה'שרוולים' (Sleeves) האחרים ולראות מה יותר מתאים לי, והתחלתי בתהליך ההסרה.

לפי ההוראות, מה שצריך לעשות זה לסובב ולמשוך (Twist and pull)

בשלב הזה התחילו הבעיות.

השרוול המובנה (אני עדיין בטוח שיש תרגום יותר טוב לsleeve, אבל מילא) הוא מספוג כלשהו (למעשה, גומי ספוגי לא ברור), וכשאני מנסה לסובב אותו התגובה היחידה שאני מצליח לקבל היא מחיצה (הוא חוזר לצורתו המקורית אחרי זמן כזה או אחר, או לפחות כך זה נראה).

אחרי זמן כזה או אחר של נסיונות הסרה (והוספת נזקים שבתחילה נראו לי כמעט בלתי הפיכים אבל נראה כאילו תוקנו לבד עם הזמן), לא הצלחתי לעשות שום שינוי נראה לעין.

הניחוש שלי הוא שהאוזניות ניתכו קצת ונדבקו לשפורפרת, וחיפוש בגוגל הראה שאני לא היחיד שגילה שזה כמעט בלתי אפשרי להוריד את השרוולים שבאו מהמפעל.

הייתי מסיר אותם באמצעים יותר.. בלתי קונבנציונאלים (במיוחד כי בסט המחליפים המצורף יש גם זוג זהה לאלה שבאו מהמפעל), אבל אני מפחד לפגוע בצורה בלתי הפיכה באוזניות עצמן.

מה ניתן לעשות?

מישהו מכיר את הבעיה?

יכול להיות שאני פשוט עושה משהו לא בסדר?

תודה,

גיא.

עריכה:

קצת תושיה, בד יבש במיוחד וסיבוב עקשני וכל העסק ירד בעזרת לחץ פיזי מתון ובלי שום פגיעה באוזניות.

תודה בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...