html - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

html

sub_man

Recommended Posts

אני וחבר שלי בונים אתר ויש לנו בעיה אחד אנחנו רוצים לעשות שיהיה הרשמה כזאת ויהיו דפים שרק רשומים יוכלו להכנס אליהם ומי שלא רשום תופיה לו הודעה שהוא לא רשום או לא מחובר ושירשם או יתחבר

2. אנחנו עושים דף אחד שיהיה חנו האתר ואני רוצה לדעת איך עושים עגלת קניות שהאדם ילחץ על המוצר מהקטלוג זה יוסיף את המוצר לעגלת הקניות שלו?

בבקשה תעזרו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל זה לא עושים ב HTML אלה בשפות תכנות אחרות, למה שאתה מתכוון קוראים "אתר חושב" ולא "אתר מציג" וההבדלים הם שהאתר משתנה בהתאם, כמו למשל HWzone שמשתנה למשל אחרי כל הודעה שכותבים בפורום (זאת רק דוגמא קטנה) ולעומת אתר שמציג מידע, הוא תמיד נשאר אותו הדבר והגולשים לא משנים בו כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תשנה את הכותרת לכותרת יותר אינפורמטיבי (כותרת שמפרטת יותר על הבעיה שלך).

ובקשר לשאלה: יש כל-כך הרבה סוגים של אפשרויות, למשל, רד הכי למטה בכל דף ב HWzone ותראה שם את זה:

HWzone | Powered by YaBB SE

© 2001-2003, YaBB SE Dev Team. All Rights Reserved.

כנס ללינק שם תקרא קצת, ואז תבין יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ל YaBB SE ? מה מערכת פורומים קשורה למה שהוא ביקש ?

sub_man, מה שאתה מבקש הוא לא פשוט ברמה כזאת שאפשר "להסביר" או "להראות איך" לעשות אותו...

ליצור מערכת משתמשים (ועגלת קניות בכלל) זה לא "תעשה ככה ותכתוב ככה", ואם אין לך ניסיון (וטיפה יותר מבסיסי) בשפות תכנות לאינטרנט (יענו php, asp וכו'), עם כל הצער, הייתי מציע שתוותר מראש..

או שתחפש כאן, מערכת מוכנה כלשהיא שתפתור לך את הבעיות (ובשביל זה אתה צריך ידע בסיסי ב-PHP וכמובן שרת שתומך בזה):

http://php.resourceindex.com/Complete_Scripts/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ל YaBB SE ? מה מערכת פורומים קשורה למה שהוא ביקש ?

sub_man, מה שאתה מבקש הוא לא פשוט ברמה כזאת שאפשר "להסביר" או "להראות איך" לעשות אותו...

ליצור מערכת משתמשים (ועגלת קניות בכלל) זה לא "תעשה ככה ותכתוב ככה", ואם אין לך ניסיון (וטיפה יותר מבסיסי) בשפות תכנות לאינטרנט (יענו php, asp וכו'), עם כל הצער, הייתי מציע שתוותר מראש..

או שתחפש כאן, מערכת מוכנה כלשהיא שתפתור לך את הבעיות (ובשביל זה אתה צריך ידע בסיסי ב-PHP וכמובן שרת שתומך בזה):

http://php.resourceindex.com/Complete_Scripts/

חיפשתי אבל אני לא מבין איזה מהמערכות זו זאת שאני צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...