התחלת פרויקט המהרת מעבד AMD Athlon II X3 425 2.70@4.05 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת פרויקט המהרת מעבד AMD Athlon II X3 425 2.70@4.05

Dror D.

Recommended Posts

לאחר בערך שנה מאז שהמעבד שלי נקנה החלטתי שהגיע הזמן לראות עד איפה אפשר לדחוף את המעבד :silly:

להפתעתי בלי הרבה התעסקויות הצלחתי להגיע לתדר של 4050MHz במקום תדר מקור של 2700MHz , לפי דעתי זאת התחלה לא רעה למעבד שלא כל כך מהולל ביכולות האוברקלוק שלו :)

בנתיים לא עשיתי יותר מידי בדיקות לגבי היציבות אבל לא נראה לי שהאוברקלוק כל כך יציב עם ההגדרות שכרגע נמצאות בביוס.

כמו שאמרתי זה רק גישוש ראשוני לגבי היכולות ואני מקווה שבעתיד אני יוכל לדחוף את המעבד לתדרים יותר מרשימים ;)

אשמח לשמוע מאנשים אחרים שהתנסו עם ההמהרה למעבד זה או למעבדים אחרים מהסדרה :)

המפרט:

מעבד : II X3 425 AM3 2.7Ghz

גוף קירור: Hyper 212 Plus

לוח אם : GA-MA790X-UD3P

זיכרונות: 4GB Kit (2x2048MB) 800MHZ 4-4-4-12 F2-6400CL4D-4GBPI-B

ספק: Seasonic SS-400ET 400Watt

נ.ב.

קטגוריית מעבדי ה- במאגר ההמהרה של HWZONE לא התעדכנה כבר כמה שנים טובות, לפי דעתי כדאי קצת להחיות את הקטגוריה הזאת ע"י הוספת אפשרות בחירה של שיצאו לשוק בשנים האחרונות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה מאוד, ניסית לפתוח לו ליבות ?

נראה לי שהדבר הראשון שניסתי לעשות לאחר שקניתי את המעבד והלוח אם הללו זה לפתוח את הליבה הרביעית, לצערי ללא הצלחה :(

אני אנסה שוב בקרוב, אולי עכשיו אחרי שכבר יצאו ללוח הזה כמה וכמה גרסאות ביוס חדשות הליבה תסכים להתעורר מהתרדמת בה היא נמצאית (למרות שאני בספק רב...) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה ;D תריץ בדיקות יציבות..להסיק מזה שההגדרות בביוס נראות לך בסדר..אז המערכת יציבה..זה לא נכון כלל..

שמתי "לא" אחד יותר מידי,תוקן בפוסט המקורי.

התכוונתי שהמחשב לא נראה יציב במיוחד בהגדרות האלה ושאני ינסה לייצב אותו בהמשך עם קצת יותר מאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...