גועל נפש! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גועל נפש!

RedHat_Lover

Recommended Posts

מכבי קבוצה דפוקה! כל המשחק הובילה ועכשיו היא מפסידה בשניה האחרונה!?!?!?

פארקר הוא שחקן דפוק מה הוא מיהר לזרוק? היו עוד 9 שניות?!?!? אני לא מאמין זה פשוט גועל נפש!

אין אין אנחנו טוח מפסידים שמה... ועפים מהליגה האירופאית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהד מכבי כפויי טובה, נו אז הם הפסידו.

ככה זה אוהדי מכבי בכדורסל וכדורגל.

אוהד אמיתי הולך עם הקבוצה שלו באש ובמים, בהפסדים ונצחונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, בשלב מתקדם כזה של העונה צריכים לומר את האמת ולהודות : האפמן שחקן דפוק, הראש שלו כבר ב-NBA (אם הוא ישחק ככה שם הוא יעוף כמו טיל הביתה). מקדונלד כבר לא מה שהיה פעם. בשוק בקושי זוכר איך משחקים, בלאט מאמן גרוע.

זהו.

אז העונה לא יהיה גביע אירופה, כנראה שגם לא יהיה פיינל פור אחרי ההפסד הערב. לא נורא. בשנה הבאה תהיה עוד הזדמנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי אחת ולתמיד איך אפשר לאהוד את הקבוצה הזאת? או לצורך העניין, איך אפשר לאהוד כל מונופול אחר? איפה האתגר בדיוק?

ובשביל מה לעזאזל קיימת הפארסה הזאת בשם "ליגת-העל" שבה קבוצות מקומיות מכלות את זמנן ואת זמננו בניסיונות שווא עקרים להעביר כמה עשרות דקות של שעמום נטו בדרך לעוד עונה שנגמרת בדיוק כמו קודמתה? :bash:

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מוכן להסביר לי אחת ולתמיד איך אפשר לאהוד את הקבוצה הזאת? או לצורך העניין, איך אפשר לאהוד כל מונופול אחר? איפה האתגר בדיוק?

ובשביל מה לעזאזל קיימת הפארסה הזאת בשם "ליגת-העל" שבה קבוצות מקומיות מכלות את זמנן ואת זמננו בניסיונות שווא עקרים להעביר כמה עשרות דקות של שעמום נטו בדרך לעוד עונה שנגמרת בדיוק כמו קודמתה? :bash:

Prog.

אפשר לאהוד את המונופול הזה כשהוא משחק באירופה (כי כלפי אירופה הוא לא כזה מונופול!) וגם בניגוד לכל מונופול אחר

מה שאתה מרוויח הוא משחק ויזואלי יפה יותר, אז אני לא תומך במונופול הזה באופן כלכלי אבל אם כבר יש מחק באירופה אז אני בטוח

לא אאהוד (?!) קבוצה מארץ אחרת, ואם יש משחק בארץ בו מכבימשחקת אז אני יראה בשביל לראותמשחק יפה (לרב לא מותח אבל ביצועים יפים), וחוץ מזה אם אני יביא פה לינק לסרט שמראה מירוץ של מרצדס מול סוסיתה... לא תוריד ותראה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה הם נצחו משחק שעבר... בנקודה! מרוב כעס אני לא שם לב מה אני רושם.

גם כן נצחון גועלי ביותר

עם הם היו קבוצה חדשה אפשר היה להגיד "מזל של מתחילים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח.. זה עדיף על להיות כמו הליצן הזה מפורום VGames, שאמר שבגלל ההפסד של מכבי חיפה בשבוע שעבר הוא יתחיל מהיום לאהוד את הפועל ת"א.... :kopfpatsch::s07:

זאת באמת הייתה השפלה למכבי חיפה, זה היה מול קריית גת לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...