Seagate Momentus XT (עזרה) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate Momentus XT (עזרה)

guy1235

Recommended Posts

שלום רב לכולם,

אני לא חדש באתר אבל כן חדש במערכת הפורום שלכם ואשמח לקבל עזרה בהקשר ל- Seagate Momentus XT שאני מאוד רוצה לקנות.

הבעיה היא כזאת, בכל מקום שאני קורא עליו או שאומרים שהוא הכי טוב שיכול להיות בייחס לכונן מהיר+ עם מחיר שפוי או שאומרים שהוא ממש בעייתי,

נתקע המון, יוצא ל"מצב שינה" וקשה לו מאוד להותאושש ממנו וכו וכו וכו.

יש לי מחשב נייד שקניתי לפני כשנתיים בערך של מדגם w468n הוא מעולה רק שהדיסק הקשיח שלי התחיל לזייף.

אם מישהו יודע משהו על ה- Momentus XT אני אשמח לשמוע ממנו.

(ד"א יש לי חבר טוב שקנה אותו והתאכזב מאוד.)

נקודה למחשבה, יכול להיות שהוא יוצר בעיות רק על מחשבים של MAC? :s05:

תודה רבה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לפרט ממה הוא התאכזב? אתה יודע מה אומרים? "הסיבות העיקריות לאכזבות בחיים הן... ציפיות! להבא, זכור - ציפיות זה רק לכריות." (אל תתפוס אותי במילה - לא זוכר את הציטוט המדויק).

לי אין ניסיון אישי עם הדגם הזה, אבל קרא פה:

http://www.silentpcreview.com/seagate-momentus-xt

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=468317.msg4004889#msg4004889

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו על הנייד שלי, אין ספק שהביצועים של הנייד עלו פלאים כי מטבעם הקשיחים של הניידים ברמה מאוד נמוכה.

ולמרות זאת.. אני חושב שכונן פשוט מסדרת הMOMENTOS(לא XT) ייתן לך ביצועים דומים שיספיקו לכל מה שתצטרך..

אני לא ציפיתי הרבה..

אבל בהחלט אחרי זמן ממושך של שימוש הHD מתחיל ללמוד את המחשב וככה בעצם להאיץ את הפעולה.. אין ספק שהוא מאוד מאוד מהיר.

לא בטוח שהוא שווה את הקניה למי שלא מסוגל לחכות קצת זמן עד שהוא ילמד את פני השימוש במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לשנייכם על התגובות המהירות.

ידוע לי שהמומנטוס הוא דיסק מעולה אבל אני סקרן יותר על הXT. רמת הבצועים שלו גבוהה יותר ואם כבר אני מחליט לקנות משהו אני רוצה שהוא יהיה לא טוב אלא מצויין.

אשמח לשמוע עוד תגובות לגביי הXT למי שיש/אין, מכיר, ראה, שמע. כל תגובה תעזור. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך,

העניין הוא כזה, אם היו מכניסים לדיסק הזה 20-30 ג'יגה כמו שאתה אומר אנשים היו מוותרים עליו וקונים כי זה בטח היה באוטו טווח מחירים. מאחר שזה דיסק חכם לא היו צריכים להשים לא יותר מ 4 ג'יגה.

תודה על התגובה מצפה לשמוע עוד אנשים.

תודה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפוך

אם היית שם יותר FLASH הוא היה מתקרב עוד יותר לביצועים של

ואז אנשים היו מוותרים על

במיוחד במגזר הניידים עם כונן אחד

אני נאלץ עכשיו לקנות BAY לכונן של ה 500 גיגה כדי להשים אותו בנייד כי 80 גיגה זה לא מספיק

למחשב בן ימינו וגם זה לא בריא להשים דברים לא נחוצים ב כי זה מוריד את ה DATALIFE

והמחיר שלו לא יעלה כמו כי המחיר שלו כבר כמו SSD

500 שקל זה 40 גיגה SSD

נב אני בטוח[הרגשה] שהם כבר עובדים על משהו חדש עם יותר FLASH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...