לא מצליחה לחבר מסך חיצוני לנייד - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליחה לחבר מסך חיצוני לנייד

yonit

Recommended Posts

ביטלת את ה-Extend my desktop... ?

הדלקת את ה-Use this device... ?

כן וזה משדר לי לשני מסכים כאשר במסך של הנייד אני רואה את שולחן העבודה ואילו במסך הנייח אני רואה רק עננים ללא כל האייקונים של שולחן העבודה.

אני צריכה להגיע למצב שע"י לחיצה על שני המקשים Fn+F8 המסך של הנייח ינוטרל והשידור במלואו יעבור למסך של הנייח. הבנתי שאני צריכה את ה-UTILITY הזה שאמור לבצע את השינוי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yonit,

כל מה שנאמר אמור היה לפתור את ה"בעיה", תפרסי את המסך ותעבירי את ה-V שהמסך השני יהיה ראשי.

בקשר לתוכנה, עכשיו שנתת את הדגם, אפשר למצוא לו אותה. תורידי את ATK, זה התוסף לכפתורים שלך...

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=zNIiqr35mY7CBZCp

אם הלינק לא עובד, חפשי בגוגל (אתר ראשי), ובחיפוש תקישי את הדגם של המחשב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה היקר - הלינק שנתת לי עובד אבל אני לא רואה שם שיש קובץ שנקרא ATK. בנוסף כל הדרייברים שם מתאימים לוינדואוז 7 ולי יש . ניסיתי לבצע חיפוש באתר של ולא הצלחתי. יש מצב שאתה שולח לי לינק ישיר להורדת הקובץ הזה? נראה לי שזה מה שאני צריכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם וגם ATK. בדקתי, אני לא אומר סתם.

אי אפשר לתת לינק ישיר, האתר משתמש ב-Java script.

כנסי שוב ללינק ותני לו לסיים לטעון, לאחר מכן תלחצי על DOWNLOAD, שם תלחצי על WinXP, זה ייתן לך רשימה של תוכנות, אחת מהן תהיה ATK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דימקה אתה ענק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מצאתי את כל הדרייברים וה-UTILITIES של הנייד שלי. אחד מכל אלה חייב להיות הקובץ שיתאים.עכשיו השאלה אם זה ה-ATK כי לפי ה-DESCRIPTION זה לא מה שאמור להיות אבל אני אנסה את הקובץ הזה ואם זה לא יצליח אני רואה שיש שם גם דרייבר של VGA אז אולי זה מה שצריך. מה שכן קצב ההורדה מהאתר הזה זה קצב של צב. בכל אופן אעדכן מחר אם זה הצליח או לא . הרבה הרבה תודה דימקה היקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדימקה היקר - הרבה הרבה תודה על הנסיון לעזור. בסופו של דבר הבעיה נפתרה אבל לא ע"י הקובץ ATK

מסתבר שבעצם לא הייתי צריכה להתקין שום דבר כי האופציה הזו באה מובנית במחשב. מה שקרה זה שמכיוון שאני לא סובלת שעם עליית המחשב קופצות להן כל מיני תוכנות ומחליטות לעלות אז עם קבלת המחשב ואחרי התקנת כל התוכנות נכנסתי ל-msconfig ותחת לשונית איתחול חסמתי את כל התוכניות מלעלות עם הדלקת המחשב. מסתבר שהאופציה של הפעלת המקשים בתוספת המקש Fn מחייבת שתוכנה מסויימת של תהיה פעילה. לאחר שהגדרתי לו ב-msconfig לאפשר את כל התוכנות של עם הדלקת המחשב הבעיה נפתרה.

אני מודה לכל מי שניסה לעזור - אין על הפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...