צריך עזרה בקביעת ערך של כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקביעת ערך של כרטיס מסך

blackorder

Recommended Posts

שלום ברצוני למכור כרטיס מסך Sapphire ATI Radeon 5770 1GB New Edition נקנה לפני שש חודש יש אחריות לעוד שנתים וחצי

רציתי לדעת בכמה למכור אותו וגם אם יש מעוניינים

נ.ב

הכרטיס במצב טוב מאוד

סיבת המכירה אני רוצה לשדרג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי הדביל שישלם עליו 700 שקל, כשהוא עולה 800 ומשהו כחדש, וכאשר יש כרטיסים משתלמים בהרבה בסביבת התקציב שלו? חוץ מירידת הערך האוטומאטית שיש לכל מוצר יד שנייה, גם אם קנית אותו אתמול, יש את עניין האחריות. הרבה חנויות עושות בעיות עם אחריות יד שנייה - למעשה כל חנות כמעט מחזיקה רישום של כלל הלקוחות והרכישות במחשב ואם אתה לא מופיע שם, להתראות. אמנם יש חנויות שנוהגות אחרת, אבל כלקוח יד שניה אני מעדיף שלא לקחת את הסיכון הזה בעבור הפרש מזערי במחיר לעומת כרטיס זהה חדש או חלופות באותו המחיר (HD4890, HD5830 הנמכרים בזול מאוד בRSM, או לחילופין GTX460 בתוספת של 250 שקל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומי הדביל שישלם עליו 700 שקל, כשהוא עולה 800 ומשהו כחדש, וכאשר יש כרטיסים משתלמים בהרבה בסביבת התקציב שלו? חוץ מירידת הערך האוטומאטית שיש לכל מוצר יד שנייה, גם אם קנית אותו אתמול, יש את עניין האחריות. הרבה חנויות עושות בעיות עם אחריות יד שנייה - למעשה כל חנות כמעט מחזיקה רישום של כלל הלקוחות והרכישות במחשב ואם אתה לא מופיע שם, להתראות. אמנם יש חנויות שנוהגות אחרת, אבל כלקוח יד שניה אני מעדיף שלא לקחת את הסיכון הזה בעבור הפרש מזערי במחיר לעומת כרטיס זהה חדש או חלופות באותו המחיר (HD4890, HD5830 הנמכרים בזול מאוד בRSM, או לחילופין GTX460 בתוספת של 250 שקל).

מסכים 100%. החדש נמכר בסביבות 800 ש"ח (גרסה רגילה), 900 גרסת OC. לכן אם זה רגיל הייתי משלם עבורו 500 ש"ח מקסימום (450 ש"ח נשמע לי מחיר יותר נחמד :hat:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...